Skocz do zawartości

Co to za film?


Rekomendowane odpowiedzi

Lata 80/90/

Jakiś film o rodzince psycholi ( tata i ktoś jeszcze) co mordują ludzi w szopie. Pamiętam scenę końcową ( autobus szkolny z USA(żółty), i ktoś głównego psychola tam zabija).

Nie wiem, może to jakiś film niszowy wtedy był, ale od kliku lat go szukam i nic. Miałem go za gówniarza na VHS i tylko tyle zapamiętałem.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Komedia. Chłopak zakoch.uje się w dziewczynie, ta go olewa ale on nie odpuszcza. Spędza całe wakacje koczując na jej podwórku przed domem, chcąc udowodnić, że mu zależy. Jeszcze jest motyw ze zboczonym kolegą, który na końcu wyrwał samotną sąsiadkę.. Kurna jak bym chciał to zobaczyć jeszcze raz, bo pamiętam, że film mi się podobał za gówniarza.

Edytowane przez Krystek
Odnośnik do komentarza

Szukam japońskiego filmu w którym student dostaje ostre baty w szkole i by się bronić rozpoczyna treningi i byłego mordercy. Pamiętam scenę w której mistrz wbija wykałaczkę w oko jakiemuś zbirowi oraz trening rzutu monetą(tuż pod nos). kojarzy ktoś o który film mi chodzi ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W tym albo w zeszlym roku ktos na foruma wstawial trailer jakiegos filmu science fiction.

 

Pamietam tyle, ze byl jakis statek (gorniczy chyba, ale nie jestem pewien) ktorego zaloga zostaje wybudzona z hibernacji bo odebrali sygnal wzywajacy pomoc z jakiejs planety.

Kiedy jednak tam docieraja, okazuje sie ze to bylo ostrzezenie aby sie do tego nie zblizac.

 

A wczesniej, po wyladowaniu wyslali pare osob do jakiejs budowli na tej planecie, ktora byla pozostaloscia po jakiejs cywilizacji, a kiedy tam weszli to chyba costam zaczelo sie wybudzac.

 

Kojarzy ktos?

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Niestety to nie jest zaden z tych filmow - jak ostatnio ogladalem trailery Prometeusza to w pierwszym momencie nawet myslalem ze to moze to, ale niestety nie.

 

Przypomnialo mi sie jeszcze ze w ekipie mieli murzyna i byla scena jak po przepudzeniu cala ekipa siedzi razem i je sniadanie, pija kawe, dyskutuja (chyba nawet jakas rozmowa nt. kawy czy czegostam jest) oraz tego calego komunikatu i czy w ogole powinni podjac sie zbadania tego. I zdaje sie ze ktos tam wtedy rzuca ze jak tego nie zrobia to nie zaplaca im forsy bo nie wywiaza sie z umowy, albo ze dostana bonus jak zbadaja to, czy cos w ten desen.

 

A na Prometeusza to czekam bo zapowiada sie naprawde dobrze.

Alieny widzialem, moze kiedys obadam ktorys z filmow ktore podaliscie.

 

Skoro juz napisalem tego posta to sie zapytam o jeszcze jedna rzecz - znacie jakies dobre filmy w stylu Lowcy Androidow?

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Ej. Film z Rutgerem Hauerem (taki mi się wydaje) o potworze, który wychodził w muszli klozetowej i wyrywał serca. Był fajny klimat takiego futurystycznego noir, miasto w strugach deszczu, szarość i beznadzieja. Ktoś kojarzy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...