Skocz do zawartości

Co to za film?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

pewnie nic z  tego ale sprobuje.

Szukam filmu z dziecinstwa, prawdopodobnie horror/thriller.

Pamiętam jedna scenę:

 

przerażona kobieta zauważa że wszystko  wokół niej  w domu zaczyna znikać m.in. meble. W ręce trzyma karte kredytową ( prawdopodobnie ona jest temu winna, a moze znikaja rzeczy ktore za nie kupiła), i szuka po szufladach  w kuchni czegos czym moglaby jka przeciac, wykładając rozne rzeczy  z szuflady te rowniez natychmiast znikaja, w  koncu znajduje chyba nozyczk i ja przecina.

 

Szukam od kilkunastu lat tego filmu, i nic.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Szukam filmu o mitologii. Otóż z tego co pamiętam to na pewno były tam cyklopy w jaskini, nie jestem też pewien ale było to chyba coś o złotym runie. Niestety obczaiłem Jazon i Argonauci z 1963 i 2000 roku, to nie to, a nie mam kompletnie pojęcia co to było.

Kiedyś oglądałem to pamiętam na TVP 1 w niedzielę.

Jakby ktoś znał tytuł to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

1. film radziecki z okresu przełomu lat 80/90. Trójka młodych facetów zaprasza do siebie ''zapoznaną'' na ulicy pannę po czym każdy po kolei ją gwałci. Po całym zajściu dziadek dziewczyny wymierza sprawiedliwość w każdą środę zabijając delikwenta.

2. film usa z podobnego okresu. Młody dwudziestoletni niepozorny chłopak w okularach zabija swojego wujka w przeręblu a ciotkę wrzucając suszarkę do wanny. Cholernie mi zależy na tym tytule.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

1. film radziecki z okresu przełomu lat 80/90. Trójka młodych facetów zaprasza do siebie ''zapoznaną'' na ulicy pannę po czym każdy po kolei ją gwałci. Po całym zajściu dziadek dziewczyny wymierza sprawiedliwość w każdą środę zabijając delikwenta.

 

"russian rape and revenge movies" w google -> The Rifleman of the Voroshilov Regiment

 

Oczywiście już ściągam.

 

 

e: chu.ja ściągnę, nie ma seedów

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Akcja toczy się w nocy, na pewnej drodze (asfaltowej w lesie, jeden pas tam, drugi pas z powrotem). Pamiętam tylko to że na końcu okazało się że bohaterowie nie mogą się wydostać z tej drogi, dojechali do urwanej przepaści. W pewnym momencie droga po prostu się skończyła nicością. 

 

Ktoś kojarzy zakończenie, niestety fabuły nie pamiętam. Na pewno horror. Rok produkcji pomiędzy 2000 a 2007

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...