Skocz do zawartości

Co to za film?


Rekomendowane odpowiedzi

Akcja toczy się w nocy, na pewnej drodze (asfaltowej w lesie, jeden pas tam, drugi pas z powrotem). Pamiętam tylko to że na końcu okazało się że bohaterowie nie mogą się wydostać z tej drogi, dojechali do urwanej przepaści. W pewnym momencie droga po prostu się skończyła nicością. 

 

Ktoś kojarzy zakończenie, niestety fabuły nie pamiętam. Na pewno horror. Rok produkcji pomiędzy 2000 a 2007

Dead End (2003)?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Thx mate5 swego czasu pamiętam jak ten film mi spaczył psychikę. Ci ruści mają jednak solidne (pipi)nięcie nie tylko w wódce ale i w sztuce.

To ten film, gdzie dziadek

celował w jaja?

Jak tak, to fajna ta dziewuszka,a film swego czasu puszczali nawet w TVP.

Odnośnik do komentarza

 

Thx mate5 swego czasu pamiętam jak ten film mi spaczył psychikę. Ci ruści mają jednak solidne (pipi)nięcie nie tylko w wódce ale i w sztuce.

To ten film, gdzie dziadek

celował w jaja?

Jak tak, to fajna ta dziewuszka,a film swego czasu puszczali nawet w TVP.

 

Tak

 

 

 

 

Kozak film.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Gość _Milan_

szukam dwóch rzeczy:

 

1. film o ekipie która ekploruje wielki dół gdzies w srodku dzungli, nie pamietam czy byl tam stwór czy nie, ale musieli chyba znalezc inne wyjscie po tym jak całość chyba sie zawaliła, film miał chyba cos wspolnego z avatarem, i wyszedł jakos w tym okresie.

 

2. był kiedys pilot jakiegos serialu który zapowiadał się całkiem niezle, nie pamietam czy mial pare odcinkow czy tylko jeden, mało pamietam szczegółów, chyba nieznane sobie postacie obudzily sie w jakims miescie na pustyni, albo ktos ich tam zostawil...? chyba serial sci-fi, nie wiem czy byl krecony dalej czy porzucony.


i to też nadal szukam

azjatycki horror, kobieta w trakcie gotowania wkłada reke do gorącego oleju smaży ją i zjada, pozniej siada na stole i wycina łechtaczke.

Odnośnik do komentarza

Szukam filmu, którego widziałem w dzieciństwie. Komedia, western, mógł to być spaghetti western, coś w stylu filmów z Budem Spencerem i tym drugim co grał Ojca Mateusza w oryginale. Mógł to być nawet film z nimi, pamiętam tylko jeden charakterystyczny szczegół z filmu. Byli jacyś źli Meksykanie, którzy za każdym razem dostawali łomot od głównego bohatera/bohaterów i jeden amigo miał szczególnego pecha, bo po każdej bójce lądował twarzą w krowim placku (sic!). Kojarzy ktoś?

Mi to strasznie przypomina serial Zorro, ten gruby gringo: Garcia zawsze chyba kończył w łajnie.

https://www.youtube.com/watch?v=ZUMdIvmXozM

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

 

Butt więcej szczegółów podaj bo ciężko jest. Westernów z meksykanami jest od groma. Z Budem, Terencem i sombreros to kojarzę "They call me Trinity".

Problem w tym, że więcej nie pamiętam, film widziałem w TV gdzieś w połowie lat 90-tych. To raczej nie They call me Trinity. Trudno, pewnie nie znajdę tego filmu, dzięki panowie za starania.

 

 

 

Może to Django ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...