Skocz do zawartości

Hitman: Absolution


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy kontakt z Hitmanem i... jest pozytywnie. Graficznie nocne i ciemniejsze misje wyglądają świetnie, otwierająca w ogrodzie nie do końca osobiście mi przypadła do gustu (plastikowe krzaki, niewidoczne ściany, kolorystyka nie teges etc.) na szczęście kolejne misje i wyglądem i klimatem - dają radę. Szczególnie miło wspominam moją koparkę z misji w tłumach NPC-ów - kapitalne, niezwalniające i robiące duże wrażenie środowisko! Do tego (umowna) nieliniowość. No i trofiki wpadają jak szalone, po 3godz gry mam już 25%,

 

Ogólne wrażenie - dla fanów skradanek - kozacka pozycja, zaraz obok SC: Conviction najlepsze w swej dziedzinie na tej generacji IMO.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie Hitmany jakie gralem to byly pierwsze 3 czesci. Dzisiaj zaczalem bawic sie w Rozgrzeszenie i jestem pod duzym wrazeniem. Podoba mi sie, ze mozna na rozne sposoby przechodzic dana misje. Klimat jest fajny, fabula na razie daje rade. Jesli idzie o gry skradankowe to jest to na pewno topowa gra w ostatnim czasie jak dla mnie.

PS. Najlepiej wspominam oczywiscie pierwsza czesch hitmana, bo na tamte czasy to byl masakrator :) choc wielu odstraszal poziom trudnosci :P

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy kontakt z Hitmanem i... jest pozytywnie. Graficznie nocne i ciemniejsze misje wyglądają świetnie, otwierająca w ogrodzie nie do końca osobiście mi przypadła do gustu (plastikowe krzaki, niewidoczne ściany, kolorystyka nie teges etc.) na szczęście kolejne misje i wyglądem i klimatem - dają radę. Szczególnie miło wspominam moją koparkę z misji w tłumach NPC-ów - kapitalne, niezwalniające i robiące duże wrażenie środowisko! Do tego (umowna) nieliniowość. No i trofiki wpadają jak szalone, po 3godz gry mam już 25%,

 

Ogólne wrażenie - dla fanów skradanek - kozacka pozycja, zaraz obok SC: Conviction najlepsze w swej dziedzinie na tej generacji IMO.

 

Na tej generacji wśród skradanek nadal rządzi Double Agent :) 

 

Jutro przysiądę konkretnie na łysym. Dobrze wiedzieć, że Square wypluwa swoje tytułu w plusie, TR w kolejce jest pewniakiem :)

Odnośnik do komentarza

Dobrze wiedzieć, może odpuszcze. Nie wiem, u mnie z Hitmanami zawsze tak było i nie cierpiałem przez to tej serii, ale zwykle brakowało mi czasami cierpliwości i zwykle coś spartoliłem, dałem się zauważyć, albo coś źle zrobiłem - i wtedy zamiast dalej grać i iść na żywioł, robiłem retry :confused: Przez to nie gra mi się tak płynnie :confused:

Co ciekawe tylko w Hitmanie tak mam, w innych skradankach jak mnie ktoś zauważy, to kładę lachę i gram dalej. Hitman jakoś wzbudza klimat profesjonalizmu i jakoś nie widzi mi się jako strzelanka.

Ale jeśli chodzi o otoczkę, gameplay, grafikę - to zawsze mi się podobały i dlatego zwykle zaczynałem grać.

 

A swoją drogą, gracie w PL wersję? Mi się tam wydaje, że co 3-ciego NPC-ka gra Boberek ;)

Odnośnik do komentarza

To powinni patcha wydac, a nie mamy grac w jeszcze wiekszym stresie.

Gdzies czytalem ze wydanie patcha na sprzet Microsoftu to koszt 40 000 dolcow (moze troche powiekszylem liczbe, nie pamietam dokladnie, ale tak, czy siak - kupe kasy). Jakas tam muzyczna gierka np. nie doczekala sie patcha, bo developer nie mial kasy. Ciekawe jak ze sprzetem Sony. Troche tego nie rozumiem. Chcesz wprowdzic poprawke w kilku MB i musisz bulic kase. Powinno im zalezec, aby jak najmniej gier bylo zabugowanych.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Też macie problem ze zwiechami gry? Mi po kilku misjach cała konsola zaliczyła freez'a, a po restarcie okazało się, że mam uszkodzony plik z save'em. No (pipi)a, spotkaliście się z czymś takim?

własnie chyba sobie daruje dalsze granie.  mam 7 przyciec konsoli na 10 restartow - ratuje mnie tylko save z chmurki, ale ilez tak mozna robic?

czasem pomaga czekanie okolo 3-6 minut i gra sie dogrywa.

 

sama gra jest swietna, bania dymi, ale ten restart jest straszny!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...