Skocz do zawartości

Hitman: Absolution


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Ok gra skończona czas na moje podsumowanie :) nie będę się powtarzał bo wiele zostało powiedziane ale coś napisać trzeba...

Gra naprawdę mnie nie rozczarowała, zaoferowała mi wiele możliwości na likwidację celu przy których nie raz się uśmiałem choć nie raz za nic nie wiedziałem jak połączyć nie które sposoby egzekucji, lokalizację wg mnie są rewelacyjne a pod względem oprawy graficznej gra potrafi zaskoczyć jest ładna.

Co do fabuły

 

 

Nie rozumiem narzekania na to że 47 ma jakieś resztki uczuć, widział w niej siebie i chciał by sama zadecydowała o swoim losie, wyborze którego On nie miał. Scenka w sierocińcu gdy niósł ją na rękach naprawdę mnie wzruszyła, bo nie ukrywam że wczułem się w fabułę.

Co do czarnych bohaterów to dla mnie mistrzostwo świata i sądzę że w filmie tak charyzmatycznych drani ciężko szukać.

 

 

Co do wad gry, to oczywiście są i system przebrań też zawodzi ale po przejściu gry stwierdzam że sam nie wiem jak to rozwiązać, gdyż po naprawię tego elementu gra byłaby za łatwa sam przeszedłem grę na hard i nie raz musiałem się napocić by porządnie przejść poziom, co niestety nieraz doprowadzało mnie do frustracji.

 

Na koniec wystawiam swoją osobistą ocenię 9/10 i swój osobisty znaczek jakości... a co :music:

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Naprawdę?

Musisz ograniczyć używanie tego słowa, bo w połowie tekstu przestałem zwracać uwagę na treść i tylko szukałem miejsca, gdzie kolejny raz wpleciesz "naprawdę".

 

Fabuła jest marna i na wskroś przewidywalna, ale przyznaję rację - niektóre postacie są świetne (Dexter z jego charyzmatycznym głosem na czele).

Odnośnik do komentarza

i chu.j w 12 misji, podczas loadingu zfreezowalo mi konsole. uszkodzilo mi save:/

 

 

kur.waaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

 

Niestety też miałem tak 3 razy i zrezygnowałem.

 

Co do sierocińca to nie jest to aż tak trudny poziom, jednak trzeba dobrze obczaić jak się poruszają przeciwnicy a wtedy nawet jednej osoby się nie zabija (no może jednego warto bo wtedy jest duuużo łatwiej).

Edytowane przez Loko_PL
Odnośnik do komentarza

Właśnie się tak składa że zastanawiam się nad kupnem ale mam parę pytań.

 

Wiem że w grze (singleplayer) zdobywa się punkty(pieniądze) za przechodzienie zadań, im lepiej przejdziemy(wiecej wytycznych wypałnimy) tym lepsza ocena - kasa.

Za kasę kupuje się bronie i upgrady do nich. Czy po przejsciu danej misji można do niej powrócić (z singla) i zaliczyć od nowa używająć później zdobytych pukawek i upgradów??

Mam na myśli swego rodzaju New Game +.

Odnośnik do komentarza

Gra ukończona :blum2:

Wybredny mocno nie jestem - powiem,że podobała mnie się ona pod każdym względem - grafiki,fabuły oraz "muzy"

Widać,że gry nie od(pipi)ali byle jak tylko jest zauważalna ich precyzja w tworzeniu każdego detalu.

Nie żałowałem pieniędzy - teraz pora na "wyszlifowanie" platynki.

Polecam giere bo jest kosa.Następna kosa to Far Cry 3.

Odnośnik do komentarza

Właśnie się tak składa że zastanawiam się nad kupnem ale mam parę pytań.

 

Wiem że w grze (singleplayer) zdobywa się punkty(pieniądze) za przechodzienie zadań, im lepiej przejdziemy(wiecej wytycznych wypałnimy) tym lepsza ocena - kasa.

Za kasę kupuje się bronie i upgrady do nich. Czy po przejsciu danej misji można do niej powrócić (z singla) i zaliczyć od nowa używająć później zdobytych pukawek i upgradów??

Mam na myśli swego rodzaju New Game +.

Zdobywa sie punkty, które wpływają na ocene. Żadnej kasy w singlu NIE MA, nie kupuje się nic, grasz z tym, co ci fabuła da. Zawsze, nawet po przejściu gry, jak chcesz sobie powtórzyć misje.,

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wyszedl juz patch poprawiajacy system przebran i reszte ?

sorras ale nie sledze tematu.

 

Z forumka deva wynika, że tak:

 

http://forums.eidosg...ad.php?t=131276

 

Pytanie czy brak patcha dla PL jak jest w tym infie dotyczy tylko wersji na PL z dubbingiem, czy mając wersje Proffesional da się ściągnąć tego patcha, oby :)

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

gra ukonczona wiec pora na mały komentarz - grafika gra jest naprawdę na wysokim poziomie- szczegółów jest pełno, poziomy róznorodne i ciekawe, nie spodziewałem się, że wszystko wyglada naprawde elegancko , szczególowe postacie i ich ilośc robią wrazenie! Wadą jak dla mnie jest bardzo wysoki poziom trudności a raczej błedem w kodzie - stokrotne restartowanie levelu by grę przejśc jak najlepiej po cichu jest masakrą - postacie widzą niczym sokół małą myszke na polu uprawnych, raz konsola załapała zawieche więc to niezbyt duzy problem ale widocznośc przeciwników to jest naprawdę przegięcie i utrudnia to bardzo grę i nie raz odraza od siebie , Na plus grze mozna powiedziec jedno - wciaga i to bardzo , wersja pl nie jest zła i fajnie usłyszeć przeklestwa i róznego rodzaju dialogi npc, Tytuł jest długi jesli ktoś chce przejśc nia w stylu Hitmana po róznych drogach do celu ; ) to zajmie mu sporo godzin a lokacje mozna przejśc na kilkanaście sposobów . jesli planujesz wydac na tą grę około 120zł to nie wachaj się Ale pamietaj tytuł nie raz doprowadzi cię to (pipi)i*y ale cóz mimo wad gra jest naprawdę dobra i jest jedną z lepszych gier w tym roku

Odnośnik do komentarza

Ja właście cisne Hitmana zeby skonczyc póki mam zapał bo zanurkowanie w świat FarCry uzależnia od razu i z trudem zasiadłem ponownie do Hit.

 

Moze troche przez to ze w grze mam juz chyba okolo 25h i jestem w 16 misji. Gralem na expercie wiec 1 misja zajmowala i 2 wieczory. Tylko ze juz mi sie tor troche znudzilo :( raz ze FC3 odebral mi sporo ochoty, a 2, ze zrobilo sie monotonnie. Ogłuszenie - skrzynka, ogłuszenie - szafa. Posiedziec, poczekać aż postaci skoncza dialog, znowu ogłuszenie - skrzynka.. Bleh, teraz juz przełaczyłem sie na hard i czasami odpuszczam i robie rozpierduche, w koncu troche głupio gdy w grze dostepny jest niezły arsenał broni a 90% przeciwników sie dusi.

Wkurza też troche ten typ misji, pomimo ze swoboda działań jest, to mino wszystko levele są oparte na przejsciu z pkt A do B. W początkowych misjach bylo bardziej "po staremu" (np pierwsze 3 misje) dlatego broniłem tej gry ale teraz skłaniam się ku zarzutom o odejście od "Himtanowej" budowy leveli.

Odnośnik do komentarza

@up

miałem podobnie. Po misjach w hope(genialne i imo najlepsze z całej gry) zrobiło się tak jakoś nudawnie i też zszedłem do harda. Także pierwsze 10 misji było super imo. Z drugiej dzisiętki to tylko pierwsza część

sądu(bo potem w więzieniu bida)

, oraz misja w

hotelu

.

Ogólnie widać spadek jakości w drugiej połowie.

 

A co do chodzenia z punktu A do B - mogło to wynikać ograniczeń konsol, bo jakby złączyć to wszystko w całość, to niektóre misje są naprawde wielkie i nie sądzę aby konsole mogły każdego przeciwnika itd liczyć w czasie rzeczywistym na tak wielkim i dopieszczonym obszarze. Dlatego też podzielili to. Może.

Zobaczymy na next genach :P

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...