Skocz do zawartości

Hitman: Absolution


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mi ktos powiedzie co on zrobil w 5:26 ze zwabil tego goscia?

http://www.youtube.com/watch?v=t8JrzXNcXdw&list=PLX_mUr1fkVZI7jFKfdXKx91xkLZT5f528

Widzialem ze bierze ksiazke ale jej nie uzywa. Kawalek pozniej tez robi cos podobnego i inny gosc sie cofa.

Odnośnik do komentarza

Nie musisz go zwabiać wcale. Bez problemu na hardzie mu przeszedłem za plecami, wziąłem Fuse i wróciłem w ten sam sposób. On tam ciągle stoi i nawet nie drgnie, jak idziesz powoli to za plecami mu przejdziesz i cię nie przyczai. Szedłem grę na hardzie według filmików Maka91 na YT, polecam.

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Michu, jak sam lektor filmiku stwierdził - hałas :P podbiegł kawałek, zrobił nieco hałasu i to przyciągnęło uwagę gościa. w momencie kiedy to zrobił pojawił się nawet alert z wykrzyknikiem. tamci byli zajęci strażnikiem więc ten podszedł obczaić co się dzieje.

 

swoją drogą ta misja najbardziej napsuła mi krwi. w końcu się wnerwiłem i zacząłem eliminować wszystkich siekierą z rzutu albo garotą jak była okazja. 3h misternego mordowania. za rogiem całkiem pokaźny kopiec z ciał powstał :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Skończone. 18 h na liczniku to dobry wynik. w sensie, że gra zajmuję trochę czasu. Leciałem na hardzie. I było parę momentów, że pomysłów mi brakowało, Np jeden z ostatnich to Park Blackwater. No za cholerę nie umiałem wejść do tego budynku :D Swoją drogą w środku też podszedłem do sprawy nietypowo :D ....

 

 

 

 

Jak się już dostaniemy do środka to trzeba wyłączyć skaner przy windzie. W pokoju gdzie go się wyłącza było 2 kolesi. Wyłączyłem go na żywca wtedy jeden to zauważył i chciał mnie aresztować. Zabrałem mu broń odstrzeliłem tego drugiego, znokautowałem tarczę i wyszedłem. Cała strasz stanęła na nogi i polecieli obadać co się dzieję. a ja jako jakiś woźny przeszedłem sobie do winy :) bjutiful

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Gra jest fajna ale drażni mnie jedna rzecz, że jest bardzo nastawiona na bezgłośne przechodzenie misji. Wczoraj miałem misję, w której miałem zdobyć bezpieczniki do windy i krew mnie zalewała bo ziomków cała masa, a jak któegoś załatwie po cichu bez zauważenia to ładuje mi jakieś ujemne punkty :(

 

rozumię, że zabiera punkty za zauważenie ale ciche zabijanie wrogów powinno być dozwolone :)

 

Dubbing polski daje radę co by nie mówić, dialogi czy teksy są dobre

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko w związku z pojawieniem się gry w Plusie.

 

Kiedyś była mowa o wydaniu patcha poprawiającego zachowanie przeciwników i systemu kamuflażu. Czy ten patch doszedł do skutku, a jeśli tak to jak wygląda rozgrywka, czy nadal zdarzają się debilne akcje typu zauważanie przebranego hitmana w tłumie z 30 metrów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...