Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

Quote

Jacek Jaroszewski, lekarz Reprezentacji Polski

"Gdy byliśmy na początku działania z drugą kliniką, doszło do sytuacji, w której wiedzieliśmy, że szpital nie powstanie. Wtedy powiedzieliśmy braciom Krychowiakom, że nie potrzebujemy ich wsparcia do działania małej kliniki. Zdziwili się, że mieliśmy działać razem. Ostatecznie bracia Krychowiakowie mieli pożyczyć na jej funkcjonowanie 3 mln zł".
"Dostaliśmy taką odpowiedź, że bracia Krychowiakowie włożyli 4,5 mln zł w klinikę i jej remonty. Wydawało mi się, to bardzo dużo. Podliczyliśmy to, ale zanim do tego doszło, dostaliśmy prośbę, aby spłacić nadwyżkę, bo umawialiśmy się, że bracia włożą w jej funkcjonowanie 3 mln zł. Spłaciliśmy tę różnicę. Później, gdy zaczęliśmy liczyć, okazało się, że bracia Krychowiakowie włożyli w klinikę 2,5 mln, a nie 4,5 mln zł. Zwróciłem się z oczywistą prośbą, by oddać nam pieniądze, które przelaliśmy oraz "dołożyć" do brakujących 3 mln zł. Do dzisiaj tych pieniędzy nie dostaliśmy, choć bracia uznali nasze wyliczenia".
Źródło: Wojciech Górski/TT/Interia Sport

 

Ciekawe co jeszcze się w uniwersum Polskiej Piłki wydarzy :kaz:

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, adasiulko said:

 

Fajnie zebrane do kupy, takie czasy to raz, dwa taka "branża", patrząc co się dalej odpierdala w PZPN, UEFA czy FIFA to niewiele się od lat 80 zmieniło. Ale co się dziwić, PZPN to niesamowicie lukratywna opcja, podmiot działający jako stowarzyszenie z gigantycznym budżetem, gdzie w zasadzie kontroli za wielkiej nie ma. A potem to wygląda tak (to ten Stasiak, który poleciał tylko przypadkiem bo akurat miał biznesy w Mołdawii na zaproszenie jednego ze sponsorów :kekw:). Ten króciutki filmik to cały obraz zarządzania piłką w tym kraju - zizuzizuzaj najebanego Stasiaka i Gąsowskiego na kolacji przed meczem z Mołdawią z całą wierchuszką pzpn. Stasiak to jak coś jedna z większych mend w historii afery korupcyjnej, który zasłynął tym, że kupował mecze w których sam grał jako właściciel klubu i strzelał karne, za które sam sędziom zapłacił.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bartg napisał:

Świetna wiadomość, teraz poprosimy Premier League z powrotem do Canal+. Chociaż przeczuwam coś Eleven.

Najlepiej niech się podzielą Premier League i Bundesligą 50 na 50 i będzie ok. Do tego mógłby wrócić Twaro, ale ciekawe czy towarzystwo wzajemnej adoracji z canalu będzie chciało go.

Teraz, krupek napisał:

Ciekawe, czy Polsat dowiezie ze staraniami o NBA w otwartym kanale jak zapowiadają.

Nie mają na to szans. Kołodziejczyk szef redqkcjj sportowej canalu od razu to zdementował. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Just now, ginn said:

Kurna, szczerze to zawiedziony jestem. Poza jakością transmisji, to byłem bardzo zadowolony z tego w jaki sposób poprowadzili ten 1 sezon Premier League.

 

Co teraz? Pociągną jeszcze jeden sezon, czy będą sprzedawać jeszcze w tym roku?

 

Mi tyle razy nie działało albo się wyjebała transmisja w ważnym momencie, że do piekła. 

 

Z drugiej strony szkoda, bo samo zaplecze, programy czy komentatorzy to było bardzo dobre, w sobotę w zasadzie od 12 do 21 można było siedzieć z premier league: studio, mecz o 13:30, studio, multiliga, studio, mecz o 18:30, podsumowanie dnia. Nadzieja, że skoro Viaplay chce się całkowicie wycofać ktoś przejmie całą redakcję.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem wyjątkowe szczęście i dosłownie każdy mecz Arsenalu obejrzałem bez problemów technicznych.

 

Oby faktycznie ktoś przejął to z głową i wykorzystał sprawdzoną formułę z z platformy Via.

 

Jak to wcześniej wyglądało przed Viaplay? C+ wołało kilkadziesiąt złotych za BPL? Z tego co pamiętam to nie było też wszystkich meczów, a jak ktoś nie miał kablówki to pozostawały marne transmisje na platformie online.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Poza kiepską jakością pokazywali to lepiej niż canal. Kilku redaktorów to też powiew świeżości jak np. Żelazny, Okoński, a przede wszystkim Twaro, Gutka też ok.

 

Jeśli miałby to przejąć canal i pokazywać tak jak to było kiedyś to niech się pierdolą. Oni tylko w pandemii wszystko pokazywali, a tak to maks polowe meczy. No ale pewnie prawa też inaczej kosztują jak płacisz za 5 czy 6 meczy w kolejce a jak za wszystko. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, ginn said:

Jak to wcześniej wyglądało przed Viaplay? C+ wołało kilkadziesiąt złotych za BPL? Z tego co pamiętam to nie było też wszystkich meczów, a jak ktoś nie miał kablówki to pozostawały marne transmisje na platformie online.

 

Przed C+ Online normalnie musiałeś mieć canal+ czy to z dekodera czy kablówki, z tego co pamiętam Premier League w C+ Online była przez rok? Ale jakościowo to była przepaść w porównaniu do Viaplay, dla mnie może wrócić. Pytanie co z ludźmi tylko, Kołodziejczaka szefa sportu w C+ praktycznie nikt w środowisku nie lubi i nie poważa, więc nie widzę tutaj powrotu całej ekipy co odeszła. Wszystkich meczów nie było to prawda, wynikało to ze starej zasady na wyspach, że nie transmituje się meczów o 16:00 (zawsze jest ich wtedy najwięcej), żeby ludzie zapełniali stadiony. Były chryje swego czasu, że w polskich pubach w UK przedsiębiorczy Polacy puszczali transmitowane o 16:00 mecze na wykupionym Canal+ z Polski i jakieś kary się posypały pamiętam. Ale chyba w dobie pandemii itd zrezygnowali z tego, bo w Viaplay multiliga była co tydzień.

Odnośnik do komentarza

Jakość rozpikselowane 720p, nawet nie leżało obok c+ ale korzystałem i korzystam gęsto. Cały sezon PL i prawie każdy mecz United widziałem, czasem F1, nawet zdarzyło się jedno KSW oglądać, a ostatnio dart master w Warszawie. Problemów z transmisjami nie miałem, sama oprawa i komentatorzy na plusie

 

W sumie będę mocno żałować jak znowu prawa się rozejdą na kilku operatorów i będę musiał mieć kilka abo by mieć to co mnie interesuje.

 

Marzeniami powrót do czasów królowania c+ ale oni są za biedni by znowu być takimi monopolistami z transmisjami 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...