Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

Mane miał dobrą drugą połowę sezonu, walczył o wszystkie trofea, a nawet wygrał Puchar Narodów Afryki, co myślę zapewniło mu mnóstwo głosów (no właściwie to właśnie dlatego skończył tak wysoko, jak skończył), ale gość skończył przed takimi zawodnikami jak Mbappe (34 gole i 21 asyst w Ligue 1 i LM), Lewandowski (ponad 50 goli w sezonie, chory człowiek) czy nawet Vinicius Junior (21 bramek i 16 asyst w dwóch najważniejszych rozgrywkach, w których brał udział). 

 

Mane w tamtym sezonie - 21 goli i 2 (!) asysty :pawel:

 

No indywidualnie to tak nie za bardzo, ale no wiadomo co w tym plebiscycie jest brane pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza

 

Stanowski jako twarz federacji pilkarskiej dla celebrytow i patocelebrytow to fantastyczny chichot losu po tych wszystkich dziennikarskich zerach :kekw: Chcą promować zdrowy styl życia wśród młodzieży, także na sponsorów wzięli KFC, bukmachera i producenta energetykow :kaz:

 

Quote

Move Federation - rusza federacja piłkarska dla influencerów Move Federation to nowo utworzona federacja piłkarska, w której zagrają influencerzy. Zmierzą się w niej drużyny gwiazd internetu, których kapitanami zostali najbardziej rozpoznawalni twórcy. Premierowy turniej odbędzie się 19 listopada w Arenie Gliwice.

Ujawniono już kapitanów 5 drużyn, którymi zostali: Natalia Natsu Karczmarczyk, liderka projektu Natsu World, Monika Kociołek, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy projektu Team X, Mateusz Tromba Trąbka, który zaliczył już sportowy debiut we freak fighcie, Wojciech Gola, włodarz Fame MMA, a także Boxdel, współtwórca Fame MMA.

 

 

Odnośnik do komentarza
35 minutes ago, Bartg said:

 

Stanowski jako twarz federacji pilkarskiej dla celebrytow i patocelebrytow to fantastyczny chichot losu po tych wszystkich dziennikarskich zerach :kekw: Chcą promować zdrowy styl życia wśród młodzieży, także na sponsorów wzięli KFC, bukmachera i producenta energetykow :kaz:

 

 

Zupełnie już nie ogarniam tego młodzieżowego świata, a mam dopiero 32 lata

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje ze chodzi im o kase, pilka nozna w Polsce przez Lewandowskiego jest bardziej popularna niz byla. Tak mi sie przynajmniej wydaje, chyba ze jestesmy zbyt madrzy zeby ogarnac tych idiotow i o co im chodzi

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza

Nawet chłop rokował jakiś czas temu

 

Quote

Azjatycka Konfederacja Piłkarska podjęła decyzję o zdyskwalifikowaniu na cztery lata Jakuba Świerczoka. Kara będzie obowiązywała na całym świecie. Warto podkreślić, że okres dyskwalifikacji liczony jest od dziewiątego grudnia 2021 roku. Wówczas Świerczok otrzymał pozytywny wynik badań antydopingowych i został tymczasowo zawieszony w prawach zawodnika.

W 2021 roku Świerczok opublikował na Instagramie komunikat, w którym mogliśmy przeczytać:

– Oświadczam, iż nigdy nie stosowałem jakichkolwiek niedozwolonych środków dopingujących. W trakcie mojej kariery wielokrotnie byłem poddawany kontrolom antydopingowym (w tym w trakcie EURO 2020 w czerwcu 2021 roku) i wszystkie dotychczasowe kontrole kończyły się wynikiem negatywnym. Jednocześnie deklaruję chęć pełnej współpracy ze stosownymi organami antydopingowymi i podejmę wszelkie możliwe kroki w celu wyjaśnienia niniejszej sprawy.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja tam mu się nie dziwię. Legendarny piłkarz, a znowu by trafił do jakiegoś klubu, może i grającego w LM, ale dostałby zaniżony kontrakt i trenera pachołka, który będzie chciał sobie na nim ego podbić, tak jak było w MU. Co prawda Arabia Saudyjska jako destynacja do życia to średni pomysł dla mnie, bo takie MLS wydawałoby się sensowniejsze, ale pewnie jemu odpowiada.

Odnośnik do komentarza

W reprezentacji Portugalii też się szybko pojawi to pytanie, chociaz wiadomo że Cristiano ma niewiarygodny dorobek reprezentacyjny. Ale pytanie już istnieje, czy jego obecny poziom jest wart tego, jak bardzo dominuje grę. Tak naprawdę to lepszy pilkarz, Leao, nie gra na swojej pozycji bo Cristiano to Cristiano. W mediach portugalskich temat istnieje i na takim forum jak to wszyscy krzyczą, że trener pachołek powinien posadzic Krystiano na ławce i uwolnić Lwa.

Tylko że Cristiano akceptuje tylko rolę Boga w drużynie, już przecież widzieliśmy jak reagował na bycie zmienionym w kadrze, on sobie nie wyobraża takiego bezczeszczenia. Drużyna zamiast myśleć jak wygrać to myśli jak robić żeby się Cristiano nie obraził.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...