Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem, że quest z wilczkiem mam za sobą i tylko jeden artefakt bo nie wiedziałem, że można dwa tam trachnąć. Szkoda, że Obliwion Walker jak nie poczytasz opisu w necie i grasz w ciemno jak w prawdziwego rolpleja to raczej ciężkie do zrobienia. Zachowywałem się zgodnie z moimi założeniami postaci czyli nie chciałem jeść trupów i poświęcać kapłana w Taste of Death i załatwiłem tam wszystkich. I po stukilkudziesięciu godzinach dopiero się dowiaduje zbierając artefakty, że tego achieva już nie zrobię. (pipi)ić nie gram dla trofeów tylko przyjemności więc pierdzielić to.

 

A co do Smoczych Kapłanów to się chciałem zapytać czy opłaca się zbierać te osiem masek? Mam dwie ale szczerze już mi się nie chce śmigać po Skyrimie chyba, że jakiś świetny quest wtedy jest i super przedmiot? Tylko dobre questy mnie trzymają (wszystkie glidie na razie KOZAK questy) przy Skyrimie bo gra nie stanowi wyzwania żadnego już i po prostu przejadło mi się i brak motywacji. Na expercie długo był odpowiedni poziom, teraz już wrogowie nie mają polotu. Przesyt gry mi się włączył, chce czegoś nowego dlatego kończe bracto, parę smoków do 20 i główny wątek i odkładam na półkę i może kiedyś jak się stęsknie to odpale znowu bo gra jest KOZAK!!!

Odnośnik do komentarza

A co z maskami?

 

A w ramach odpoczynku to żaden rpg!!! mam dość w ciągu trzech miesięcy Drgon Knight Saga z dodatkiem, prawie 200 godzin, Mass Effect 3 60 godzin i teraz Skyrim już 200 godzin. Teraz chce postrzelać i chce gier na max 15 godzin. Heheh teraz wszystkie zwykłe gry będą mi się wydawać króciótkie i pękać w dzień lub dwa.

 

A co do Skyrima, żeby tam odwiedzić każdy kąt, zwiedzać wszystko to chyba nie wiem 600 godzin w górę? Na początku jak głupi rzucałem się na każde MISCELANNOUS dodatkowe zadanie i na(pipi)ałem tego 170 a tu ponoć losowe hehehehe. W grach jestem obwąchiwaczem wszystkich kątów ale w Skyrimie na to ŻYCIA NIE STARCZY!!! Jezu ile czasu natraciłem na zbieractwo i dopiero od wczoraj sobie mówie kuźwa po ciul to zbierasz jak masz ponad 100 tysiaków a w sumie to już z pół miliona uzbierałem kasy. Albo wejście do miasta i obwąchanie całego plus jakieś kradzieże noż kuźwa kilka godzin pierwsza wizyta we Whiterunie czy Solitude. W Windhelmie to już biegałem tylko do questów pobocznych a w kuriera to już się nie bawię.

 

Gdybym nie miał złamanej nogi to nie widzę siebie:, praca, laska, jakiś film i co Skyrim przez rok. GRA jest świetna można się w niej zatracić ale może się przejeść przez poziom trudności, Brakuje motywu do zbierania, kupowania, ulepszania i nawet zwiedzania po osiągnięciu ponad 50 poziomu. Daje jej 10-/10 - ale co za dużo to i świnia nie zeżre. Powodowała jeszcze u mnie parę dni temu myślenie przed snem o Skyrimie, co zrobię jutro, gdzie pojadę, ale to zżeracz czasu niesłychany jest. Teraz chce skończyć jak najszybciej i postrzelać albo pograć w popierdółkowate gry typu Shutter czy jakiś shmups. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza

A co z maskami?

 

Powiem Ci tak. Uzbieranie wszystkich masek postawiłem sobie jako punkt honoru zanim zabrałem się za zbieranie deadrycznych przedmiotów. I uważam, ze zebranie 8 masek jest czyms niesamowitym. Nie ma za to trofeum, to nie jest jakis quest, zeby je zebrac. Czasem zebranie jednej maski to jest jakies fajne zadanie, a czasem zupelnie przypadkowe przejscie obok sciany z shoutem. Czasochłonne i powiedzialbym, ze prawie jak deadryczne przedmioty. Jedno zadanie z maska to mowiac szczerze, poltorejgodzinne zadanie bylo. A nagroda? Nie bedzie wielkim spoilerem, wiec mysle, ze nic nie stracisz jak sie dowiesz czym jest i co potrafi. Moim zdaniem gra warta świeczki.

 

 

Nagroda jest maska :D Ale nie jakas tam zwykla maska. Mowie teraz z pamieci, ale Deadric Helmet ma bodajze 48 obrony, a ta maska 50. Ma ta zaje.bista funkcje, ze jak masz juz zycie bliskie zeru to odchodzi od Ciebie fala uderzeniowa, przywoluje sie Dragon Priest, ktory jest najpotezniejszy ze wszystkich i cale zycie Ci sie regeneruje. Oczywiscie dzieje sie to raz, a nie za kazdym razem jak zycie ci sie w walce konczy ;]

 

Fajne jest tez to, ze te zebrane maski, mozesz zabrac z powrotem jak otrzymasz nagrode i mozesz je zachowac albo sprzedac ;]

 

 

A w ramach odpoczynku to żaden rpg!!! mam dość w ciągu trzech miesięcy Drgon Knight Saga z dodatkiem, prawie 200 godzin, Mass Effect 3 60 godzin i teraz Skyrim już 200 godzin. Teraz chce postrzelać i chce gier na max 15 godzin. Heheh teraz wszystkie zwykłe gry będą mi się wydawać króciótkie i pękać w dzień lub dwa.

 

A co do Skyrima, żeby tam odwiedzić każdy kąt, zwiedzać wszystko to chyba nie wiem 600 godzin w górę? Na początku jak głupi rzucałem się na każde MISCELANNOUS dodatkowe zadanie i na(pipi)ałem tego 170 a tu ponoć losowe hehehehe. W grach jestem obwąchiwaczem wszystkich kątów ale w Skyrimie na to ŻYCIA NIE STARCZY!!! Jezu ile czasu natraciłem na zbieractwo i dopiero od wczoraj sobie mówie kuźwa po ciul to zbierasz jak masz ponad 100 tysiaków a w sumie to już z pół miliona uzbierałem kasy. Albo wejście do miasta i obwąchanie całego plus jakieś kradzieże noż kuźwa kilka godzin pierwsza wizyta we Whiterunie czy Solitude. W Windhelmie to już biegałem tylko do questów pobocznych a w kuriera to już się nie bawię.

 

Gdybym nie miał złamanej nogi to nie widzę siebie:, praca, laska, jakiś film i co Skyrim przez rok. GRA jest świetna można się w niej zatracić ale może się przejeść przez poziom trudności, Brakuje motywu do zbierania, kupowania, ulepszania i nawet zwiedzania po osiągnięciu ponad 50 poziomu. Daje jej 10-/10 - ale co za dużo to i świnia nie zeżre. Powodowała jeszcze u mnie parę dni temu myślenie przed snem o Skyrimie, co zrobię jutro, gdzie pojadę, ale to zżeracz czasu niesłychany jest. Teraz chce skończyć jak najszybciej i postrzelać albo pograć w popierdółkowate gry typu Shutter czy jakiś shmups. Pozdrawiam!!

 

Ja robie to samo. Mam mniej godzin od ciebie, 120, ale musze zrobic sobie przerwe bo przedawkowalem. Poczekam na Dawnguarda czy cos, bo chce zrobic platyne, ale jak tak dalej bede ciagnal to jej nie zrobie bo wszystko moze zbrzydnac jak sie przedawkuje.

 

Do platyny zostalo mi kilka trofeow w tym jedno najgorsze, z Gildia Zlodziei. Bede sie musial do tego odpowiednio zabrac, ale na razie pas. 49 lvl i 120 godzin mi na razie styknie. Czolowka generacji jak jasna cholera ;]

Odnośnik do komentarza

Hej! Właśnie "skończyłem". 57 level, ponad 230 godzin, wszystkie krzyki, maski wszystkie, obliwion walker nie wpadł bo nie czytam nigdy achievementów zanim zacznę grać i skąd mogłem wiedzieć, że ominięcie jednego artefaktu (pierścień namirry) spowoduje już nie zaliczenie. Ale ciul z achiwem, w tym wypadku takie na siłę wymuszanie zachowań w rpg. Jako, że nie chciałem wpier.dalać trupów to nie mam achievementa hehehe. Przecież rpg to robie co chce :-).

 

Najlepszaa i na pewno największa gra tej generacji, można grać w nieskończoność. Marzenie młodego łebka wychowanego na fantasy i sf a teraz jużstarego konia. Trochę za łatwa i Alduin szybko pęka ale to główny quest to wiadomo, że tam można dojść po 20 godzinach a można i po 500 jak ktoś chce. Wszystko napisałem w poprzednik postach. Aha i SOVENGARDE jest PIĘKNY!!!

 

KLIMAT!!!, MUZYKKA!!, WIDOKI!!< BESTIARIUSZ!!! plus MROK!!! NORDOWIE!! Po prostu ode mnie 10-/10. Walka mogłaby być bardziej urozmaicona ale i tak nie spodziewałem się po Oblivionie aż takiej GRY!!!

 

Pierwsza trójka tej generacji: Skyrim, Mass Effecty, Gearsi.

 

Teraz odpoczynek i zabieram się za Resistance 2 bo na ps3 mam większe zaległości niż na 360. Chce mi sięstrzelać hehehehe i jakieś króciótkie gry z psn czy live.

 

HAIL TO BETHESDA!!!

 

(gdyby nie złamana noga to pewnie by mi czasu brakło na ukończenie.....)

 

Pozdrawiam miłośników Skyrima!!

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

No nie w sumie, ale księżulka musiałbym poświęcić. Zresztą byłem sobie dobrym gościem, wpadam na impreze a tam przygotowania do żarcia ludzkiego mięsa, Normalnie kur.wa Powrót do Miasteczka Salem prawie, mówię sprowadzę tego mnicha i zobaczymy co to za impra będzie, kto przyjdzie. Przychodzę z nim a tu zadowoleni i Lisbet ze sklepu i sprzedawca psów i inni wszyscy happy będziemy jeść ludzkie mięsko. Jupi jupi. Mówię WTF ! co za zje.by, Lisbet a miałem Cię za dobrą kobitę. Jeszcze jakby się im nie powodziło, głodowali, a tu Markrath kur.wa miasto przepychu. Fanaberie kuźwa, sekta żrących ludzkie zwłoki. To budzę mnicha, wstawaj i wypierniczaj. Ja im zrobię impreze kuźwa. Buławę i Lisbet przez łeb! AAA i ten kolo co mięsem handlował i mówi - a myślałeś, że te steki to skąd mam? Hehehe. To jego też przez łeb, i mnich się ogarnął i napieprzał soplami, Lydia też kogoś pogoniła. Ogólnie .... niezłe party się udało w sumie hehehe.

Edytowane przez adamst85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wy sie w tym dziale w ogole cieszycie, ze zmierza na X360 zaje.biste DLC? Nawet trailera nikt tu nie wkleil. Xbox nie zasluguje na time ex DLC :P

 

GOTY na pewno będzie jak to zawsze u nich.Również czekam na wersję GOTY wolę mieć w pełni kompletny produkt w pudełku.

Strasznie nie lubie takiego pisania. W przypadku Skyrima nie ma mowy o wycinaniu contentu i potem wydawaniu ich w postaci DLC. Wtedy to rozumiem pisanie o niekompletnym produkcie. Tutaj oni koncza jedno i zabieraja sie za robienie nowych DLC.

 

@don - juz sam sie w tym pogubilem. Kiedys czytalem gdzies o 4 duzych DLC, potem kudlaty z tego co pamietam mnie poprawil ze maja byc 2 duze DLC.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...