Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tam to znaczy gdzie??

Jesli masz na myśli wyspę z Dragonborna czyli Solstheim to z 1lvl się tam nie dostaniesz. Musisz najpierw dobić do 15 czy tam 20 lvl i zabić pierwszego smoka z fabuły podstawki.

Ale licz się z tym że będzie ciężko tam przeżyć z niskim lvl bo poziom trudności jest dużo wyższy niż w normalnym Skyrimie.

 

A gra nadal dla mnie GOTY i poważny kandydat do GOTG,muszę w końcu dobić do 800h XD

ja miałem 9 i mogłem wystartować questa. Z tego co wiem to zaleca się jednak nie zabieranie się za ten quest poniżej własnie około 20.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Na X360 to działało bez problemu, z tego co czytam teraz na Internetach, to save powinien i na PS3 zadziałać (choć niektórzy twierdzą, że nie). Na czym ma polegać ta modyfikacja podstawki? Jedyne co znalazłem, to to, że czysty Skyrim nie wykrywa DLC z LE i odwrotnie, podstawka z LE nie wykrywa DLC z czystego Skyrima, ale save podobno jest wczytywany na obu.

 

Z tego co dalej czytam, to powinno zadziałać. Twój save zostanie jakby zupdate'owany do nowszej wersji właśnie z LE. Choć może najlepiej zaczekać na kogoś, kto własnoręcznie to sprawdził :P. Choć na 90% będzie działać.

 

EDIT: Jezu, pomyliłem działy xD. Mówimy o wersji X360. Wszystko będzie dobrze, śmiało kupuj Legendary. Swoją drogą całą jedną stronę temu odpowiadałem na to samo pytanie, więc niezły research zrobiłeś przed zadaniem pytania ;).

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czemu? Cenega po jakimś dłuższym czasie wydała F3 na konsle po polsku.

Liczę na to, że w jakiejś edycji zrobią to ze Skyrimem. Bo dla czego nie?

 

btw: piraci mają POLSKĄ wersję językową, bo jakiś tam magik podmienił pliki z wersji PC do X360.

Dlaczego Cenega nie mogłaby zrobić tak samo skoro jakiemuś amatorowi się udało?

 

Jeżeli o mnie chodzi to radzę sobie z wersją ANG ale mam liczne grono znajomych, którym chciałbym pokazać tą grę.

Niestety u nich z ang nie jest tak dobrze, więc stracą dobry (b.dobry!) tytuł. Nie rozumiem takiej filozofii wydawcy...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Waciak: Bo to takie proste kopiuj wklej i koniec, a potem tylko kopiuj wklej w sadzie i po cenedze. Zamiast liczyc to zacznij czytac. Tak to bys wiedzial, ze begusta ^_^   nie zgodzila sie na wydanie gry w pl. (o ile dobrze pamietam) .

 

Wracajac do gry to po przeczytaniu ton materialow o grze praktycznie samych pochwalnych, kupilem pelen optymizmu skirma goty za atrakcyjna cene w owym czasie (bylo to juz z 2-3 miesiace temu), poczatek byl swietny ale im dalej tym tylko gra robila sie bardziej nudna, po 4 dniach i przegranych ok30 godzinach (co jest niczym) odlozylem na półke, nie niepotrafie sie przemoc do powrotu. Co, co, co sie stało... :o

Odnośnik do komentarza

Cenega jest chyba także wydawca gry na PC, którą zlokalizowali. Więc w czym problem? Podobnie było z faloutem, który jednak po czasie pokazał się w wersji PL.. No i piraci zrobili copiuj + wlej i mają skyrima po polsku na konsolach...

 

Mnie gra też znudziła po jakimś czasie, ale grałem więcej ni 30h.

Odnośnik do komentarza

Waciak: Bo to takie proste kopiuj wklej i koniec, a potem tylko kopiuj wklej w sadzie i po cenedze. Zamiast liczyc to zacznij czytac. Tak to bys wiedzial, ze begusta ^_^   nie zgodzila sie na wydanie gry w pl. (o ile dobrze pamietam) .

 

Wracajac do gry to po przeczytaniu ton materialow o grze praktycznie samych pochwalnych, kupilem pelen optymizmu skirma goty za atrakcyjna cene w owym czasie (bylo to juz z 2-3 miesiace temu), poczatek byl swietny ale im dalej tym tylko gra robila sie bardziej nudna, po 4 dniach i przegranych ok30 godzinach (co jest niczym) odlozylem na półke, nie niepotrafie sie przemoc do powrotu. Co, co, co sie stało... :o

 

 

ja tak miałem z falloutem 3, 2 razy podchodzilem i lipa, za 3 złapało ze zrobiłem 80 godzin :) Także próbój.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wybrałem Stormcloaks bo Imperium podpadło mi tym że już na początku o mało nie skrócili mnie o głowę ;D

Poza tym wolałem walkę o niepodległość niż Legion podporządkowy swoimi decyzjami dla Aldmeri Dominion.

 

Oczywiście z czasem dowiadujemy się o pewnych słabych stronach rebelii, które mi na chwilę wbiły klina czy dobrze wybrałem.

Ciekawe czy przy tworzeniu kolejnej części offline będą potrafili się sensownie odnieść do rebelii w Skyrim (bo gracze wybrali różnie)... 

Odnośnik do komentarza

Dlatego pytam, fajnie że nie wszystko jest jasne i że nie wiadomo kto tutaj tak naprawdę jest zły czy dobry.
Naszą postać chcieli ściąć ale w sumie nie wiemy za co... Imperium zawsze bezwględnie i surowo traktowało winnych jednak były to wyroki sprawiedliwe.
 

PO tych wszystkich Ochach i Achach kóre tu były w temacie nastawiałem się na mega grę i w ogole się nie zawiodłem, śmiem twierdzić że przerosła moje oczekiwania, questy są super, grafika i wygląd niektórych lokacji a szczególnie lasów urwywa jajca po same pomidory, poziom trudności jest dobrze wyważony, system levelowania postaci w sumie mógłby zostać z morrowinda ale już się nie czepiam bo gra się znakomicie. Masa pobocznych questów i zajęć sprawia że cięzko się na czymś skupić ale zwiększa zdecydowanie żywotność i grywalność.

Gre polecam każdemu kto chce się rozstać z dziewczyna, stracić prace czy rzucić studia bo ja mam natłuczone już 35 godzin i codziennie tłuke po jakieś 6-7, na godzine to się tej gry nie opłaca włączać.

Odnośnik do komentarza

Sory za post pod postem.
Skonczyłem główny wątek Companionsów, trzeba przyznać że oprócz jednego zadania z Silver-handsami to reszta była mocno przeciętna, spodziewałem się czegoś lepszego. Dużo bardziej mi się podobają misje w gildii złodziei z Riften, ta skradanka ma tam serio sens, no i fabularnie przynajmniej są dla mnie ciekawsze, do magów nie dołączyłem jeszcze ale mam nadzieje że ich wątek mnie nie zawiedzie, póki co najlepsza jest swobodna eksploracja świata, obcowanie i podziwianie fauny i flory i zwiedzanie miast i miasteczek (ale nie podobają mi się tak jak np w Morrowindzie). Dodam że główny wątek też jest ciekawy i zadania dla niego są dość fajnie zróżnicowane, aktualnie jestem w połowie i mnie nie zawiódł. Ogólnie mam 75 godz, 44 level i giera wydaje mi się nieskończona, już spokojnie swoją postacią na poziomie master zaczynam wszystko spokojnie zabijać, ale przeliczyłem się w stosunku do Falmerów i ich dwemerowych maszyn, cieszę się że czeka mnie jeszcze jakieś wyzwanie.
To co denerwuje to nieraz fatalne tekstury i słaba grafika w kilku miejscach, potwornie denerwuje mnie to że nasz zwykle follower jest upośledzony i trzeba na niego czekać bo nie umie sobie znaleźć drogi, ileż razy się przejechałem na debilnej sztucznej inteligencji to głowa mała. Problem jednak znikł bo mój follower w momencie gdy zacząłem robić ostatnia misje w Companionsach, znikł, tj najpierw był W Jaarskarze, a tera go nie ma nigdzie., szkoda tylko że miał na sobie mnóstwo wartościowych itemów...

Odnośnik do komentarza

Później i tak przełączysz na najwyższy poziom trudności aby było wyzwanie. Zwiedzenie wszystkiego jest możliwe ale ja spuchłem po 240 godzinach, zresztą jak postać przestaje się rozwijać to wtedy spada ochota do eksploracji o 90 procent. Można rozwijać niby nie używane wcześniej cechy ale mi się nie chciało. Jak jeszcze dychnę z pół roku/ rok zabieram się za GOTY. Dla mnie gildia magów miała najlepsze questy - kościany smok rulez! Questy poboczne nieraz się trafi perełka jak z tą wilczą królową czy jak to tam było a nieraz przynieś podaj pozamiataj. Najbardziej podoba mi sie w Skyrimie to, że w gruncie rzeczy sami piszemy swoją historię i tworzymy własną przygodę. No i questy z deadrycznymi artefaktami są the best - ten ze ślubem hehehe. Dobre to było.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...