Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Podnosza poziom skill booki. Rozmieszczone sa w calym swiecie gry. W necie jest ich spis i lokacje, a jezeli sie nie myle to jest ich 81.

 

Rozumiem, ale chodziło mi o jakąś cechę charakterystyczną takich książek. Jak narazie to te droższe zazwyczaj podnoszą skilla choć nie zawssze. W jakiejś tańszej natomiast wyczytałem o nowej lokalizacji :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że w temacie posucha to ja mam parę pytań:

 

Skyrim Legendary Edition:

 

- czy dodatki są na płycie czy jako kody do zassania?

 

- czy savy z normalnej wersji działają ?

 

- jaka jest zawartość pudełka? mapa? coś jeszcze?

 

- z dodatków brakuje mi tylko Dragonborn , więc może lepiej kupić tylko ten dodatek i będę miał Legendary Edition wtedy? Czy samo Legendary dodaje coś od siebie oprócz dodatków?

 

- czy są jakieś plotki na temat wydanie ładniejszej wersji Skyrima na NEXT GENY?

 

Pozdrawiam wszystkich miłośników tej wspaniałej gry.

Odnośnik do komentarza

  • Dodatki są na drugiej płycie do zainstalowania, nie potrzebujesz w ogóle połączenia z Internetem. Cyfrowa dystrybucja to wciąż mały procent rynku, strzeliliby sobie w stopę czymś takim :). Wkładasz drugą płytę i możesz wybrać, które DLC instalujesz na dysk. Później płytka nie jest Ci już potrzebna.

Tak, save'y z podstawowej wersji Skyrima będą działać z Legendary.

Tego niestety nie wiem, choć nie spodziewałbym się niczego ciekawego.

Jeśli do swojego Skyrima z dwoma dodatkami kupisz ostatni brakujący, to tak, zrobisz w ten sposób Legendary. Ta specjalna edycja to tylko kompilacja gry i trzech DLC do niej wydanych, sama od siebie nie dodaje NIC.

Plotek brak, nie spodziewałbym czegoś takiego. Jeśli koniecznie chcesz ładniejszego Skyrima to zawsze możesz spróbować PC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie warto brać i zaczynać od nowa,dlc wystarczą co najmniej na 30-40h gry i zmieniają kilka małych rzeczy w podstawce(drzewka przemiany,nowe randomowe wydarzenia,zmieniają wygląd podziemi głównie tych zamieszkałych przez falmery ).

 

Dawno nie grałem i juz nie pamiętam wszystkiego fajnego co mają dodatki ale naprawdę warto kupić i zagrać

Edytowane przez kudlaty88
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak przeszedłem Skyrim i przez głupotę wywaliłem save to jest sens brać te dodatki? W sumie moje GoTG, głupio nie zagrać we wszystko :confused:

 

Też IMO warto, sporo się pozmieniało w podstawce a i dodatki są niemałe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tam to znaczy gdzie??

Jesli masz na myśli wyspę z Dragonborna czyli Solstheim to z 1lvl się tam nie dostaniesz. Musisz najpierw dobić do 15 czy tam 20 lvl i zabić pierwszego smoka z fabuły podstawki.

Ale licz się z tym że będzie ciężko tam przeżyć z niskim lvl bo poziom trudności jest dużo wyższy niż w normalnym Skyrimie.

 

A gra nadal dla mnie GOTY i poważny kandydat do GOTG,muszę w końcu dobić do 800h XD

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Wiesz, dodatki są projektowane z myślą, że gracze mają większość podstawki za sobą i mają wysoki poziom, więc raczej nie dadzą Ci terenów, na których zasnąłbyś od sprzedawania OHKO :P. Tak więc wyższy level raczej wymagany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...