Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram w wersję PC i co chwile powtarzam tylko "ja pierd*le" - to wszystko jest zbyt obszerne, czasem zbyt szczegółowe, zbyt czasochłonne. Oblivion to jakaś marna giereczka przy tym - co chwilę jestem zaskakiwany osobliwą lokacją; każde podziemia kryją coś fajnego, niespotykanego. Przez około 5h gry zrobiłem już tak wiele różnych rzeczy(cięcie drzewa rula!) ... no brak określenia :)

Odnośnik do komentarza

Ja właściwie też muszę odszczekać swoje poprzednie zarzuty dotyczące oprawy. Owszem, może nie są to technologiczne wyżyny, ale... te widoki, projekty i wykonanie wszystkich budynków i ich wnętrz, szczegóły! Nie do opisania.

Wycieczka po górach w okolicy Whiterun to wrażenia jak żywcem wyciągnięte z książkowego LoTRa. Takiego designu nie ma chyba żaden inny RPG, a w porównaniu z wyglądem świata ze Skyrim Oblivion traci jeszcze bardziej.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

gdzie znalezliscie toporek do rabania drewna? nigdzie go nie widze. Crafting jest tak zayebisty, ze az chce sie gotowac zupy, oprawiac skory, robic zbroje etc. etc.Ta gra jest miazdzaca. Mialem spotkanie z wampirami i to dosyc szybko - polecam nosic ze soba mikstury na choroby :D

ps. Nie dotykam innej gry do premiery kingdoms of amalur lub diablo 3 :D

Odnośnik do komentarza

Mam problem z uzywaniem umiejętności klasowych, typu szybsza regeneracja many u Wysokiego Elfa, Adrenaliny u Redgarda itp.

Po przypisanie ich pod przyciski za nic w swiecie nie chca sie aktywoawac. Spotkal sie ktos z czyms takim?

 

Też miałem z tym chwilowy problem, ale okazało się że używa ich się ich za pomocą przycisku od krzyków, zaznaczasz jako aktywne i klikasz przycisk odpowiedzialny za krzyk (w przypadku pc jest to "z" nie wiem jak na konsoli). Umiejętności tych możesz użyc raz dziennie.

Odnośnik do komentarza

O ŻESZ KUR.WA. Usiadłem w czwartek wieczorem, wstałem teraz z przerwą na spanie i żarcie. Gra jest nieziemska, co rusz przypomina mi się jak za gnoja włączałem Morrowinda. Ta gra to w zasadzie parę gier w jednej, gameplay maga jest totalnie inny niż woja. Polecam archery + sneaking, genialna kombinacja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko gdzie jest gildia zlodzei zeby opchnac kradzione przedmioty :)

 

W karczmie w Riften natkniesz się na typa na literę B, u którego zaczniesz quest na dołączenie do gildii

.

 

Gildia magów - naucz się dowolnego czaru z książki, a dostaniesz questa, żeby iść do college gdzieśtam. nie wiem bo nie gram magiem.

Odnośnik do komentarza

na wyższych poziomach trudności jest cholernie ciężko...:)w sumie mam 12 level a wątek główny ani drgną...:)nawet nie słyszałem jeszcze o żadnym smoku:)tak to jest jak chce się każdemu pomóc po drodze....w sumie zadania poboczne lub takie wchodzenie na własną rękę gdzieś do podziemi to dopiero wyzwanie -przeciwnicy są tam naprawdę cholernie trudni..w szczególności szefowie bandytów ze swoja obstawą...:)

 

 

ps. piszecie tu o miejscach gdzie są trenerzy.....może zna ktoś jakiegoś linka na necie żeby byli już wyszczególnieni gdzie ich szukać....bo czasmai to szkoda tych leveli jak idą do góry i zmarnowanego szkolenia bo sie na nikogo nie natrafiło przez przypadek

Odnośnik do komentarza

Mała rada Dla wszystkich grających. Zróbcie kawałek wątku głównego do momentu ze spotkaniem geybeards. Wtedy zwiedzając świat będziemy mogli ubijać smoki ja już 5 ubiłem :) Do tego warto też po którejś stronie się opowiedzieć w konflikcie imperials - stormcloaks. Zawsze więcej do roboty będzie podczas zwiedzania :)

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=o921p4TIzH4&feature=player_embedded

 

Na PS3 wygląda najgorzej. (pipi)a mac :|

 

 

Trochę wcześniej wrzuciłem inny filmik porównujący. Ktoś tu kłamie, jeszcze nie wiem jednak kto.

 

 

Swoją drogą te dropy animacji ja pjerdole to jakaś porażka jest, przed chwilą przestałem grać by było ciągle 10 fpsów.

Odnośnik do komentarza
Przewinąłem 24h bo myślałem,że się odnowi jak w oblivionie ale nic z tego.

Bo się odnawia, przynajmniej w Whiterun. Inna sprawa, że sprzedawcy tam nie grzeszą zbyt wysokimi kwotami, ale podobnie było w Morrowindzie. Póki co nadal rozbijam się po południowych za(pipi)ach, więc nie wiem jeszcze z kim handel jest najbardziej opłacalny. Warto dlatego jak najszybciej zainwestować we własny dom i tam przechowywać wszystkie klamoty przez jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...