Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mutant

Moze przypadek, ale dostalem zespolu jelita drazliwego jak zaczalem wpyerdalac mutanta miedzy posilkami. Teraz zadnych odzywek nie moge jesc (oprocz bialka extensora - produkt wysokiej jakosci, bez dodatkow, ale drogi) + wielu "normalnych" rzeczy.

Zaczelo sie jak u ciebie - baczury, przelewania.

Tak naprawde to jest niskiej jakosci bialko + laktoza.

Olej to, gainery to najwiekszy smiec.

Odnośnik do komentarza

yeti tak patrze na te filmiki od ciebie i mysle sobie: "ale ta kulturystyka jest pedalska. Chyba nawet bardziej jak uprawiali ja sami homoseksualisci".

Wychodza nakoksowane polglowki w stringach i sie preza na scenie przed facetami xDDDDDDDD

 

To juz chyba lepiej byc chip'n'dalesem :reggie:

 

Ciekawe co by bylo jakby uswiadomic jakies osiedlowe lyse koksy z sochaczewa czy innej mlawy, ze kulturystyka jaka znamy wywodzi sie od gejow XD

 

Rozwala mnie to, tak jak rozwalaja mnie typy na silce od stop do glow w nylonie :facepalmz:

 

Na dokladke dodam, ze jak zrobiono test IQ roznym grupom zawodowym, to kulturysci wypadli najslabiej :reggie:

 

Takze nie wiem czy jaranie sie takimi glabami jest spoko.

Chyba nie bardzo.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy kulturystyka wywodzi się z pedalstwa, wiem, że to świetny sport, który kształtuje nie tylko ciało, ale i charakter. Biegają w slipkach na scenie, bo w czym mają pokazać te mięśnie? W kalesonach i polarze? Znam wiele osób po studiach, którzy nie grzeszą inteligencją, wiesz, jak kumpel poznaje nową dziewczynę, to pytasz się inteligentna czy po studiach, bo to dwie zupełnie inne rzeczy. Jest wielu znanych kulturystów, którzy maja wyższe wykształcenie, np. taki El Sonbaty znał chyba pięć języków czy Castro, który skończył inżynierię kosmiczną. Jeżeli chodzi o takie filmiki, mnie motywują, ty należysz do tych osób, których nie ruszają, a nawet śmieszą, ja lubię przed treningiem wypić mocną kawę, obejrzeć 2-3 montaże i naładowany energią dać z siebie 100% na treningu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jakoś nie słyszałem, że kulturystyka wywodzi się ze środowisk homoseksualnych. Jakie źródło to podaje? Pani Domu czy Życie Gwiazd? 

A w filmikach motywujących to już w ogóle nie wiem co jest pedalskiego, szczególnie jak oglądam np. Branch'a Warrena : ).

Luz, nie każdy musi lubić to czy tamto, kumać pewne rzeczy, ale bez sensu (pipi)ić głupoty. A o badanich dla grup zawodowych ( :reggie: ), w których kulturyści wypadli najsłabiej to nawet się nie wypowiadam  :facepalmz: .

Odnośnik do komentarza

Minuta w google.

pozdrawiam

 

Co do yetiego: no nie wiem co tutaj studia maja do rzeczy, nic o tym nie pisalem. Napisalem, ze kulturysci maja statystycznie najnizsze IQ.

A tego tekstu, ktory przytoczyles, uzywaja jedynie osoby bez studiow.

Przypadek?

Odnośnik do komentarza

Ja lubie filmiki od yetiego, zawsze jest w nich fajna muza. Jedyne co mi nie pasuje to te mutanty jak bane po strzykawie, wiem ze nigdy taki nie bede (w sumie tez nie chcialbym az taki byc) i to troche jest lipne ale liczy sie to ze ostro zapier.dalają na siłowni wiec równiez tez motywują.

 

A ze kulturystyka pochodzi od gejów? Gry w ktore teraz gramy pochodza od smiesznych gier dla dzieci, czy to znaczy ze mam nie zagrac w bloodborne?

Odnośnik do komentarza

Jak Czezki zwraca uwagę ostatnio gęsto, że to wywodzi się od gejów to znaczy że sam nim jest. Większego pi3rdolenia już dawno nie słyszałem. 

 

Posiłkuje się google, bo w sumie racja, co wyświetlą google jest prawdą, jeśli tego tam nie ma tzn że nie istnieje. Nie mówię, że mi pasuje sylwetka mutanta, bo nie - ale wrzucanie do wora wszystkich bo tak, to tylko inteligent Czezki potrafi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...