Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przeciez szarku trolluje. 

 

Chociaż w sumie to nawet to zrozumiałe, sam gdybym nie mial takiej pracy pewnie ciężko by bylo z czasem na gierki, tym bardziej ze wciągają jak mlokon fuke i nie obejrzysz sie a tutaj juz dwie godziny wyjete z zycia. Ale oczywiscie nie ejstem zdania ze gierki to marnowanie czasu, to zje.biste hobby ktore wiekszosc z nas ma nie od wczoraj a od kilkunastu lat. A zycie dorosłe jest zbyt ciezkie i chu.jowe zeby rezygnowac z czegos co sprawia nam frajde i mozemy poczuc sie choc na chwile jak za małoletnich lat kiedy to nie trzeba bylo myslec o jutrzejszym dniu.

Odnośnik do komentarza

Mam kompa z i7 na pokladzie, ps4 z gta5, fifa 15 itp.

Jestem szczesliwym mezem, mniej szczesliwym pracownikiem na silowni jestem 3-4x w tyg.

Nie widze powiazan, chyba, ze mowimy o maniaczeniu 12h przed konsola..

Toć napisałem 1500 h ;) Wiadomo że Fifa to gierka z doskoku,lub do spotkań ze znajomymi,a BF3 to złodziej czasu,3 miechy od wyjścia to siedziałem po 8 h dziennie na necie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ostatnio pisałem, że wow fajnie, 3 kilo do przodu, super, czyli mutant, kreta, dieta i ćwiczenia robią swoje. A wczoraj znowu się zważyłem i wróciło mi -3 kilo. Wku.rwiłem się, bo żrę tego mutanta, jem łosisie po 10zł jako przekąskę, wpieprzam ryż z kurczakiem, czy makaronem, jajka, ser biały, piję sporo wody, do tego co drugi dzień pakuję i chu.j. Chyba nie mogę jeść białka, bo po tym gainierze, jak zjem między śniadaniem a obiadem, to za jakieś 30 min idę na kibel. A wieczorem jak jem, to pierdzę kołderniki. W sumie po mleku mam tak samo:/ Mój organzim chyba odpycha białko, nie wiem kur.wa. Jestem zawiedziony, mam ochotę się naje.bać i zjeść pizzę :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

nie białko, tylko cukier mleczny - laktozę

ja np. w ogóle nie moge pic mleka, bo sraka gwarantowana

 

rozwiązaniem w moim przypakdu było Lacto Control - enzym w tabletce, którą połykasz na chwile przed posiłkiem w którym znajduje się laktoza i wszystko jest cacy :cool:

13zł kosztuje opakowanie 30 tabletek, spróbuj, powinno pomóc na problemy trawienne ;)

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zmotywujcie mnie do ćwiczenia, bo sam nie mogę tego zrobić, kijowa pogoda za oknem, diabelnie mało czasu na wszystko: praca, rodzina, czasem granie, sen, praca...

Jedyny w miarę pozytywny aspekt takiej pogody, że można na rowerku śmigać do roboty (i ile nie leje i nie ma ślizgawicy), w innym wypadku staram się chociaż na piechotkę migać przynajmniej w jedną stronę (do 40 minut mi schodzi zależnie od warunków), z rana nie zawsze się wyrabiam niestety.

Lekka oponka się robi, ale przynajmniej waga stoi praktycznie w miejscu. Oczywiście staram się codziennie trochę pompek porobić i podciągać się na drągu - tutaj 20 powtórzeń zrobię, także nie jest strasznie, ale lato się zbliża nieubłaganie... jak się kurka zmusić do czegoś więcej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...