Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

smieszne jest dla mnie to no excuses, cala ta debilna otoczka, motywacja :pawel:

Wynika z tego jedno - typom, ktorzy robia te filmiki, ktorzy udostepniaja te filmiki, ktorzy pyerdola te glodne kawalki, itd, po prostu NIE CHCE SIE CWICZYC i potrzebuja motywacji :pawel:

 

SA PIZDAMI.

Po co ta walka WBREW sobie? Robcie to co lubicie, a nie meczycie sie psychicznie na silowni, przeciez to nie jest szczesliwe zycie.

Najczesciej te (pipi) wbijaja tescia i kupuja tony odzywek, bo "przecie wydalem calo pensje to tera muszem

cwiczyc!".

 

Prawdziwi mezczyzni po prostu cwicza, nie nosza jajosciskow i nie sa litwinami.

JJa szanuje, nie udaje kogos kim nie jest, jak polowa pizdusiow ze spartakusa.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

 

Prawdziwi mezczyzni po prostu cwicza, nie nosza jajosciskow i nie sa litwinami.

JJa szanuje, nie udaje kogos kim nie jest, jak polowa pizdusiow ze spartakusa.

pozdrawiam!

<nie pokaż jak ciebie zranił> Yaczes serio to ty dla mnie jesteś gorszy od koksiarzy,bo na trzeźwo nie jesteś znieść tego świata.

Odnośnik do komentarza

Panowie, przytyło mi się ostatnio sporo, dlatego wziąłem się za siebie porządniej i sobie biegam oraz ograniczyłem praktycznie do zera wszelki alkohol, słodycze, tłuste żarcie itd. itp. Skutek tego jest taki, że przez 2 tygodnie zrzuciłem jakieś 3kg, jest mi jakoś lżej na sercu (duh!) i ogólnie lepiej się czuję. Jednak ciągle chodzę też zmęczony, senny (nie wiem czy to powrót do zdrowego trybu życia (spanie po więcej niż 2-3h i nie walenie w siebie energetykó litrami) czy z powodu mniejszej ilości pokarmu, no ale...

 

Chciałbym Was zapytać, czy aby nie przesadzam i czy nie chudnę za szybko i czy nie robię tego zbyt nagle? Tj. pewnie mogłem wywołać lekki szok dla mojego organizmu odstawiając z dnia nadzień słodkie napoje, fastfoody itd itp. ale nie wiem czy to może mieć jakieś brzemienne skutki...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...