Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Murzyni to maja geny lol.

 

Ostatnio ch.ujowo sie czuje, w ogole ten rok to dla mnie fizyczna porazka. Od stycznia spadlem 5kg z waga z 67 do 62. Nie wiem czy ma to zwiazek ze zmiana pracy moze tak. Musze zrobic badania na tsh, bo siostra bierze leki na tarczyce i lekarz powiedzial, ze rodzenstwo tez powinno zrobic badania pdo tym katem, a u mnie dodatkowo waga poleciala, wiec moze to byc to. Dodatkowo cukier tez chce zrobic zeby wykluczyc cukrzyce. Od wakacji czuje sie wyprany z energii i wiecznie zmeczony. Teraz to jest apogeum, co mnie dziwi bo na jesien zawsze odzywam i to moja ulubiona pora roku. Na treningach karate bylem moze z kilka razy w tym roku i ekipa pytala co sie ze mna dzieje. Teraz to nie cwicze od 2miesiecy i jestem w mega kijowej formie, czuje sie fizycznie jak kupa. Od nowego roku mam zamiar wziac sie za siebie i nie dlatego, ze to nowy rok, ale bedzie po prostu po wszystkich swietach i nic nie bedzie mnie rozpraszac. Wraca tez kumpel do roboty i nie bede zapier.dalal na dzikich zmianach. Niech to wszystko bedzie dla was motywacja zeby sie tak nie zapuscic (chociaz moze przesadzam, nie cwicze zaledwie dwa miechy w koncu).

Odnośnik do komentarza

Patrzac na niektorych troche ciezko uwierzyc ze to na sucho. Ale chu.j wie jakie tam geny tkwia w tych dzikusach.Jesli chodzi o ewolucje to wiadomo ze afryka jest na koncu a wiadomo tez ze im starsza rasa tym lepszy gen i rozwoj masy miesniowej. Wiadomo ze to jednak nie to samo ale neandertalczycy tez w zestawie genow dostawali zdecydowanie wieksza pule masy miesniowej niz pozniejszy czlowiek :)

Obstawiam tez ze raczej z metabolizmem czarnego i taka masa miesniowa trzeba naorawde wpier.dalac. To co oni jedza? Silownia jak z buszu a za chwile zakupy w kamerunskim lidlu z lososiami i wolowina?

Odnośnik do komentarza

Ktoś w komentarzach na youtube napisał że odcień skóry powoduje takie nabicie i definicje ma to sens , czyli teraz zamiast na siłownie trzeba na solarium latać. Nie wiem czy biorą ale napewno mają dostęp do sterydów , wszędzie idzie je dostać tak samo jak narkotyki . 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...