Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poczytać jakieś normalne książki na tablecie. Książki, które mają swoje papierowe odpowiedniki. Gdzie mam szukać?

https://itunes.apple.com/pl/genre/ios-books/id6018?mt=8

Głupie pytanie, ale zamiast książek do iBooks'a jest pełno aplikacji dla dzieci. Na jakiejś tam stronce gość napisał że na dzień dzisiejszy jest 2812 książek po polsku? Gdzie te książki?! :)

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Kupiłem sobie tą przejściówkę na hdmi. Podłączyłem i lipa. iPad podaje sygnał w 1080p, a mój tv jest 720p i przy sygnale 1080p po prostu obraz mruga. Nie ma możliwości zablokowania tego trybu w tv, nie ma skalowania, nie ma ustawień odpowiednich w iPadzie. Mam nadzieję, że przyjmą mi zwrot, bo szkoda 200 zł

 

Odnośnik do komentarza

Prawo zwrotu przysluguje przy zakupach online,a nie w stacjonarnym. Ustawa o szczegolnych warunkach sprzedazy,pozwalajac na zwrot towaru "umarla" wraz z wstapieniem Polski do Unii Europejskiej. Nie ma zadnego prawa nakazujacego sprzedawcy przyjecie zwrotu towaru. Nie mozna ludzi wprowadzac w blad, tym sposobem ktos z taka wiedza pojdzie do sklepu,zacznie wygrazac sie kodeksem i dopiero bedzie na przegranej pozycji, bo nikt nie lubi chamow i gburow.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. W Media i Saturnie, z tego co wiem, nie oddają kasy a jedynie wymieniają sprzęt na bon o takiej samej wartości.

W iSpocie nie wiem, ale może pójdą na rękę jak Greg powie, że mu ta przejściówka po prostu nie działa.

Kupilem w Saturnie ostatnio kabel przedluzajacy jacka 3.5 mm. Nie dzialal, wiec przy zwrocie powiedzialem ze chetnie wymienie na inny. Ten drugi byl tak samo wadliwy wiec z usmiechem na twarzy, zazenowaniem w srodku, wrocilem do kobiety jeszcze raz. Poprosilem o zwrpt pieniedzy, oddala bez zadnego problemu. Dla pewnosci spytalem sie jej ile mialem czasu na zwrot, powiedziala ze do 14 dni. Wymienialem tego samego dnia, wiec tym bardziej bez problemu.

 

Greg jestes pewien, ze nigdzie nie jest to napisane? Moglbys sie odwolac do niezgodnosci towaru, ale gorzej jak sprzedawca ci udowodni, ze jest inaczej. Tego konsument niestety musi byc swiadom przed zakupem.

Odnośnik do komentarza

Dałem lasce tablet, żeby jej się nie nudziło w pracy. I spadł jej - podobno z wysokości kolan - na płytki! Pękło szkło! Jest rysa w górnym rogu, ja pier.... Widać rysę pod skosem, patrząc na wprost, nie.

Ale kur... już mi w ipodzie kiedyś ekran się spierdzielił i cała linia pikseli się wypaliła. Oby to było pęknięcie tylko szkła i żeby nic bardziej się nie psuło (dotyk?). Ile procent obstawiacie że nic gorszego się nie stanie z ekranem? :/

Odnośnik do komentarza

80% wnioskujac po tym co napisales.

 

Ale jak pekniecie szkla na ekranie jest niewidoczne z przodu? Mozesz jakies fotki wykonac?

 

@grzybiarz ja mam w cholere wielką krechę pękniętego szkła przez całego iPada2 - córa walnęła łyżką. Wszystko pięknie działa, dotyk też nie ma czym się martwić. To szkło bardzo chroni jednak muszę uważać, bo kruszy mi się z boku

Odnośnik do komentarza

Ale jak to? iPad? Pęka? Jak to? STEVE!!!

 

A żarty na bok ;-) Szkło tak jak piszecie to ochrona i przekaźnik tylko, wszystko co jest potrzebne jest za szkłem. Z mojego dośwadczenia dotyk i w sumie ekran w 95% przypadków przy zbiciu, czy to IP, czy to IPAD czy nawet inne smarfony - chodzi poprawnie. Tylko wymiana jest bardzo droga niestety.

Odnośnik do komentarza

W iPad 4 i Mini szkło jest chyba klejone z dotykiem tak jak w nowych iMacach i iPhonach. Nie ma przestrzeni między nimi, więc jak szkło pęknie to pozamiatane. Mi spadła moja trójka z przynajmniej metra na kafelki. Znaczy chyba między kafelki bo uszkodzenie wygląda jakby spadł na fugę między kafelkami. Ogromny brzdęk był, iPad miał na sobie tylko Smart Cover, czyli nic. Nic się nie stało oprócz wgniecenia, szkło całe, miałem tonę szczęścia, ale i tak mi wymieniono na nową sztukę.

 

https://www.dropbox.com/s/0rmda3x4taj3fqm/Photo%2018.08.2012%2019%2005%2011.jpg

Odnośnik do komentarza

W iPad 4 i Mini szkło jest chyba klejone z dotykiem tak jak w nowych iMacach i iPhonach. Nie ma przestrzeni między nimi, więc jak szkło pęknie to pozamiatane. Mi spadła moja trójka z przynajmniej metra na kafelki. Znaczy chyba między kafelki bo uszkodzenie wygląda jakby spadł na fugę między kafelkami. Ogromny brzdęk był, iPad miał na sobie tylko Smart Cover, czyli nic. Nic się nie stało oprócz wgniecenia, szkło całe, miałem tonę szczęścia, ale i tak mi wymieniono na nową sztukę.

 

https://www.dropbox....12 19 05 11.jpg

 

No ja miałem doświadczenie z iPadem 1, 2, iPhone 3, 3gs, 4 i 4s. Nowszych nie mam ani nie mam specjalnie styczności.

Odnośnik do komentarza

Okej, tak to wygląda:

Niby nic nie widać:

 

DSC00065.JPG

 

Bokiem widać wielką rysę: :( Nieźle widac paluchy w trybie makro:)

 

DSC00066.JPG

 

I w bonusie co mi się kiedyś stało z iPodem, tu wina nie moja - ot, coś ekran "sam" padł. Pojawiła się linia przez cały ekran o szerokości 1 piksela. Dotykając porobiłem hot pixele, a i trochę się pogrubiło:)

 

DSC00069.JPG

 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...