Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

@grzybiarz taka rysa to nic, serio. ja mam taką, że palce Ci o nią "zahaczają" i wszystko działa bez problemu. Wobec córki zastosowałem terror psychiczny. Nic się tym nie martw nie wpłynie to zupełnie na użytkowanie, jedynie na Twój komfort psychiczny. A całe zdarzenie wykorzystaj i zrealizuj najskrytsze marzenia erotyczne na winowajczyni, uprzednio robiąc z tego odpowiednią tragedię, którą tylko radość fizyczna może załagodzić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Napisał bym tak jak Ted w filmie... "Ted" odpowiadając na pytanie "ona pragnie czegoś więcej", ale nie napiszę...

 

EDIT: Zna ktoś RZETELNY SERWIS wymieniający szybki w iPadach? Mam do zmiany trójkę, czytam, że szyba klejona więc trzeba wymienić razem z matrycą. Zastanawia mnie koszt i dobra firma która to robi, najlepiej z Warszawy. Będę niezmiernie dźwięczny za pomoc.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to dobry temat, ale parę dni temu wyszedł jailbreak na najnowszy soft 6.1. Ktoś skorzystał?
Ja w sumie skusiłem się na tą Cydię (a tak chwaliłem że za 4złote mamy takie gry),   ale... nic tam nie ma! :) Myślałem że będzie tam to samo co na Appstore + więcej, a tam jedyne co mnie interesowało to emulatory. A jest w ogólę jakiś program do komunikacji Dual Shocka 3 poprzez bluetooth?

Odnośnik do komentarza

Ja na iPadzie nie wyobrażam sobie korzystania z Chrome, między innymi dlatego, że nie ma Listy Czytelnia, iCloud Tabs, nie pozostawia tak długo w pamięci otwartych z boku zakładek, bez potrzeby przeładowania kiedy znowu do niej wracamy, nie umożliwia zrobienia skrótu na pulpicie, nie pozwala mi zamienić zakładek miejscami, no i Safari otwiera strony najszybciej. No i ma fajnie rozwiązane z jednym kliknięciem do ulubionych stron. Ale jest jakiś sposób na ominięcie otwierania domyślnej przeglądarki, bo jeśli w aplikacji YouTube klikniemy na link to otworzy się w Chrome a nie w Safari.

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Na telefonie nie ma fullscreena; do czytania jest instapaper; przeładować trzeba stronę raz na jakiś czas, masakra, ja bym do reklamacji dał od razu; po co skrót ma zaśmiecać jak jednym kliknięciem wybierzesz stronę w przeglądarce z zakładek?; nie otwiera najszybciej nic; notorycznie zawiesza filmiki; nie synchronizuje się z zakładkami chrome/ff z PC; itd.

Do tego np. mercury ma kompresje obrazków co zwiększa prędkość ładowania stron i zmniejsza zużycie transferu; można zablokować ekran poziomo; zmniejszyć/zwiększyć czcionkę; ma adblocka; gesty; fullscreen; przeglądanie prywatne; ściąganie plików; i inne.

Także te bajeczki to sobie wmawiaj, a nie innym.

 

I jak masz browser changer, to każdy link otwiera się w wybranej przez siebie przeglądarce nie jakieś wyjątki z YT; można już nigdy nie zobaczyć safari.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

No i mam jailbreaka ale nie wiem co dalej i czy w ogóle był sens instalacji tegoż. Zainstalowałem jakieś girls wallpapers i nie wiem gdzie to jest? W Cydia/Installed wyświetla się ale co dalej? Jak to odpalić? Przycisk Modify pozwala tylko na reinstalację/skasowanie. W menu wyboru tapet nie ma żadnych laseczek.
Szukając informacji o jailbreaku (iOSa mam może z miesiąc,dwa więc jestem Świeżak), natrafiałem dość gęsto na wypowiedzi typu "jailbreak to nie tylko piractwo, ja używam go do customizacji", w pytaniu na niebezpiecznik.pl, jakie aplikacje z Cydii używacie, padła tylko jedna odpowiedź o szybkim dostępie do wifi/bluetooth, jasności ekranu. A nie ma czegoś do podłączenia pada z PS3? Na Androida wyszły chyba dwa takie programy.
Dużo osób chyba po prostu gra w piraty, a tylko ściemniają że "potestuję na piracie, jak mi się spodoba to zakupię na Appstore". No na każdej stronie ludzie zachwalają jailbreak, ale nie potrafią podać żadnych powodów poza "testowaniem gier".
Chyba mi to niepotrzebne, ta cała Cydia.

Ok, jest jeszcze coś:). Sam przeszedłem na Cydię, bo myślałem że znajdę tam mnóstwo emulatorów, gier itp, jakiś programików do kasowania śmieci, czyszczenia itp :)
Niestety, ale nie ma tego na Cydii, a Installous akurat nie działa. Znalazłem coś takiego jak kuaiyong, pobrałem Final fantasy, które na AppStore kosztuje chyba 14 Euro i... nie wiem co dalej. Używa ktoś tego?

Odnośnik do komentarza

Projekt Installous upadł. W sumie cały ten jailbreak był tak jak piszesz do piracenia. Miałem JB jakiś rok temu i skończyło się na tym, że pomieszały mi się gierki kupione ze spiraconymi, potem zauważyłem że nie zrobiłem backupa i pełno sejwów poszło się yebać. 

Obecnie robienie JB dla mnie nie ma sensu, customizacji tam dużo nie ma, Do zabawy w te sprawy po prostu kupiłem sobie Nexusa 7 i styka. Sam system IOS w zupełności wystarcza mi w obecnej formie. Co do gierek to wystarczą jakieś święta / randomowy dzień, żeby wychwycić obniżkę do 89 eurocentów. O darmówkach nie mówiąc. Grzech za 3 złote bawić się w ciągłe updateowanie w JB piracików. A tak mamy pełne wsparcie dewelopera / automatyczny update. 

 

Gierki od SE są masakrycznie drogie. Ogram na Androidzie ;) 

Odnośnik do komentarza

Chcę przywrócić soft oryginalny i już trzeci raz pobiera mi się od nowa i mam błąd... było się nie bawić w te całe cydie.
Teraz chcę to skasować, ale nie mogę odtworzyć oprogramowania :|
Edit: Czwarty raz sie nie udało, blad 3259, yyy, jakieś pomysły? znowu pobierać 1GB na darmo?  :(
edit2: stąd pobieram http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ wersję Cellular GSM, ale ja nie mam tam karty SIM, jezuuuu :) Tylko problem na niedziele sobię zrobiłem. Dobrą wersję pobieram?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Za zrobieniem jailbreak:

- Activator + SBSettings

- iFile - czyli świetny menedżer plików na iOS 

- XBMC;

- SCUMMVM i olbrzymia ilość przygodówek do ogrania na tej platformie;

- GemRB - czyli platforma do odpalenia gier Bioware: Baldurs Gate, Torment, Icewind Dale

 

Przeciwko nie mam nic :)

 

Z tym piraceniem nie przesadzajmy, osobiście Installousa używałem do sprawdzenia, czy warto dany program/grę kupić, z racji naprawdę małej ilości appek z opcją trial to było naprawdę świetne rozwiązanie. Ponieważ mam iPada 1, a nowe gry najczęściej wymagają dwójki, więc nawet nie zauważam, że Installousa już nie ma :)

Edytowane przez Andreal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ragus a mozesz podac jakies zrodla? co szukalem to te z apkami nie dzialaja, a zamiast tego sa same z tapetami i ikonami:). andreal thx za posta. w domu obczaje co i jak.

ogolnie nie moge przywrocic oryginalnego softu. pobralem plik z firmware najnowszym ale nie wiem jak go wczytac za pomoca itunes. podejrzewam ze to ten kuayong cos namieszal, wszak dzieki niemu pobieramy apki na niezjailbreakowany soft. moglem sie za to nie zabierac:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...