Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie dzielę tablet z laską. Odkąd jest tablet w domu, notebooka schowała do szafy i tylko nachrzania w HayDay na tablecie.
No ale nie tylko. Wczoraj coś szukałem z historii i nie mogłem znaleźć linka. Okazało się że laska wymazała historię przeglądanych stron!!! ;)
Po co? Ogląda potajemnie coś brzydkiego? I tu hint dla początkujących userów iOS:
W ustawieniach, ustawieniach Safari, są pokazane wszystkie pliki cookies odwiedzanych stron. Więc mimo że w historii nie ma, tam wszystko jest. Co prawda było tam redtube, ale to może jak ja wchodziłem. Była też jakaś dziwna stronka zmarsa.pl ze zboczonymi gifami (?).
Może ktoś również dzieli tablet z innymi członkami rodziny, to tam w ustawieniach cookies może zobaczyć wszystkie przeglądane strony - kasując historię, sprzęt nie kasuje plików cookies. Może ktoś o tym nie wiedział, a skorzysta :)

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Żeby nie było super różowo mam pierwszy zgrzyt, nie moge nic pobrać ze sklepu nawet dermowego bo "Your payment method was declined. Please enter another payment method" wtf.. nic nie zmieniałem i nagle coś takiego. W ogole dziwne jest to że nie ściągneło mi z konta kasy za dwie poprzednie aplikacje które kupiłem w piątek i sobote aż do teraz. A nagle mi wyskakuje coś takiego..

Odnośnik do komentarza

Hę przy okazji odkryłem wyjaśnienie tego co wcześniej pisałem że pobrało mi więcej kasy za appke którą kupiłem, otóż ponoć na początku 'blokuje' około 8 zł jako weryfikacje karty i te 8zeta nie mogę teraz wykorzystać a do tego nie pobrało mi kasy wcześniej za AV Pleyera oraz Raymana co wszystko do kupy przekroczyło moje 2dychy na karcie bzwbk :) przelałem jeszcze 20zł jak dojdzie spróbuje jeszcze raz. Oby to było wyjaśnieniem..

Odnośnik do komentarza

'ze zboczonymi gifami'  ile ty masz lat? 3

 

Szukam appek dla dzieci jakies kolorki zeby cos tam poklikac mozna

polecam appki z serii TOCA, nie ma konieczności znania ani liter, ani cyfr. Chyba teraz za darmo Toca Tailor jest.

Jak będę w domu podam listę appek jakie mam dla dzieci (chyba z 11 GB...)

 

Sprawdź aplikację LEGO, kilka fajnych perełek jest.

 

Do tego aplikacje sponsorowane Kubuś i zdaje się robaczki czy jak tam.

 

Te podane wyżej powinny być za darmo.

 

The Tiny Bang Story - naprawdę fajna gra dla całej rodzinki, pełno puzzli (łatwiejszych dla dzieci, cięższych dla rodziców), dużo zabawy z stylu szukania przedmiotów. Polecam.

 

Machnę zrzuty ekranu, łatwiej będzie :)

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak w tym iTunes ustawić albumy wg. kolejności chronologicznej - wg. roku wydania?
Pytam, tu bo w sumie userzy iPada na pewno używają programik. Ja w iTunes mam całą muzę którą zgrywałem przez lata z płyt audio i wszystko fajnie chodziło, a jakiś czas temu update popsuł mi użytkowanie :|. Offtop: przez Spotify przestałem kupować płyty audio :(.

Odnośnik do komentarza

Albumy sie sortuja wg. nazwy. Wczesniej sobie sluchalem Dimmu Borgir:) album od 94' roku, az po najnowszy, chronologicznie wg. roku. Teraz tam jest burdel:/. Przestalem uzywac iTunes do odsluchiwania swoich ripow, przestalem uzywac winampa do innych utworow, chyba zostane przy sluchaniu online na Spotify. Ok koniec offtopa:)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to mi coś się w ustawieniach przestawiło, ale wcześniej grałem w np. w Hay Day i w tle miałem odpalone radio RMF, po updatcie aplikacji radia, radio gaśnie gdy włączam farmę.
Podobnie w aplikacji Rythm Pad - włączałem proste bity i odpalałem programik do grania na syntezatorze. Po updatcie Rythm Pada - bity się wyłączają gdy odpalam drugi program.
To te poprawki, czy co? :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...