Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca za darmo, bo ma tylko 3 instrumenty.

Jakie 3?

Ja mam pełne smyczki, wszystkie klawisze, 4 gitary elektryczne + ileśtam basów, perkusje itd, nie zauważyłem,by to była obcięta wersja. Inna sprawa, że przed pobraniem dostałem informację, że aktualna wersja jest na iOS7, więc dostaje starszą dla 5.1.1, ale wciąż za darmo :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie kupowałem nigdy Garage Band (piraciłem kiedyś - przyznam się, ale nie zagościło to długo u mnie), powiem więcej  - mam nawet starą ikonkę, ale powtarzam, to ipad 1 i iOS 5.1.1.

 

A w samej aplikacji nawet nie mam możliwości kupna niczego. Zarzucę skrina może, bo chyba nikt mi nie wierzy...

 

Nie zarzucę, nie mam jb...

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Info dla biedaków takich jak ja, co mają iPada 3 i niżej:

 

W najnowszej aktualizacji 7.0.3 dodano opcję skrócenia czasu trwania/długości animacji przy wchodzeniu i wychodzeniu do aplikacji, dzięki czemu z iOS7 korzysta się trochę przyjemniej. Trzeba wejść w Ustawienia->Ogólne->Dostępność->Redukuj Ruch.

Odnośnik do komentarza

Zależy co lubisz, ja z gierek na ios toleruje jedynie strategie turowe , point&click oraz logiczne wiec moge polecić ci

Warhammer Quest, Hunters 1 & 2, Talisman prologue ,carcassonne, catan, no i masz od cholery fajnych point & clickow, co do aplikacji to zależy co cię interesuje ja lubię bawić sie djay i garage band

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pryx odpal AppStore i na stronie głównej wejdź do iPad Essentials albo coś takiego. Są na stronie głownej AppStore'a (czyli "Featured") kategorie jak Essential Games itp. Potem wejdź sobie w zakładkę Top (przeglądnij zarówno Free jak i Paid) i pościągaj co Ci się podoba. 

 

wcześniej w tym temacie robiliśmy spis appek fajnych i ciekawych, muszę to gdzieś odgrzebać to wkleję :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wyznawcy jabłka, co mam ściągnąć na iPada mini, żeby zobaczyć co potrafi (gierki, apki)? Pierwsze wrażenie nie powala. Mapy są mega słabe.

Gry:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=450257

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=494971

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=605236

 

Aplikacje:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=503125

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, korzystacie moze z apple tv? podoba mi sie ten bajer a na allegro idzie to kupić za ludzkie pieniądze, są z tym jakieś problemy w polsce? i czy nie bedzie na dniach nowego modelu :P?

Ja korzystam. Esktra sprawa, dla mnie nieoceniona jeśli ma się Maca. Z Windowsem też działa ok, bo możesz sobie strimować całą bibliotekę iTunes, a iPad, czy iPhone służą jako pilot i wyszukiwarka. Możesz mirrorować obraz jabłek na TV i dzięki temu grać, youtubować, albo oglądać zapisane video.Ja używam jednak do pracy, dzięki Mavericksowi mogę sobie z TV zrobić dodatkowy monitor, który działa jako osobna przestrzeń robocza z osobną liczbą biurek i pracuję na wielu aplikacjach, których podgląd jest na TV, a pracuję na Macu. Piękna sprawa. Genialna. Bardzo ułatwia życie i sprawia radość obcowania z softwarem. Jeśli masz iPhone i trzymasz na nim dużo muzyki, podkastów, to też jest wygoda, że wchodzisz do chaty, wyciągasz telefon, załączasz jakiś kawałek, wybierasz jednym kliknięciem wyjście na Airplay i po całej chacie bezprzewodowo z kieszeni leci ci po systemie audio muzyczka, czy filmy/zdjęcia z wakacji. Polecam.

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...