Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wymieńcie mi proszę największe wady iPadów :) konkretnie przymierzam się do kupna iPad mini Retina i może jest coś o czym nie wiem.

Utrudnione przesyłanie plików, brak możliwości zwiększenia pamięci, brak możliwości pracy na kilku aplikacjach naraz. No i może to, że z reguły aplikacje które wychodzą jednocześnie na iOS i Androida są droższe.

Edytowane przez _Shaman_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szejdj, to sprzęt Apple, synonim słów "bez wad". A na serio:), w iOSie nie ma takiego grzebania (coustomowalności) jak w Andku, czy to plus, czy minus musisz zadecydować. Oczywiście też są piraty, ale nie polecam się w to babrać. Gry po 0,89 ojro, to nie tak dużo, dodatkowo co tydzień, jakąś aplikacja jest za free. Zamknięty system, nie ma czytnika kart, nie ma wyjścia pod tv, emulatorów na markecie czy innych podejrzanych programikow. Dzięki temu, nie ma wirusów, wszystko działa jak trza, ale jednak dla kogoś mogą to być wady.

Odnośnik do komentarza

iPad ma dużo wad. Nie da się przesłać muzyki bez udziału iTunes, nie można mieć kilku profili na nim, dzielenie się multimediami i współdzielenie w obrębie aplikacji jest ograniczone, ale wsparcie deweloperów w aplikacje, czas pracy na baterii, retina, niezawodność systemu powoduje, że do konsumpcji treści i jako konsola do gier nie wyobrażam sobie już nie mieć iPada. Chciałbym kiedyś pokochać jakąś kobietę tak mocno, jak kocham swojego iPada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

iPad ma dużo wad. Nie da się przesłać muzyki bez udziału iTunes, nie można mieć kilku profili na nim, dzielenie się multimediami i współdzielenie w obrębie aplikacji jest ograniczone, ale wsparcie deweloperów w aplikacje, czas pracy na baterii, retina, niezawodność systemu powoduje, że do konsumpcji treści i jako konsola do gier nie wyobrażam sobie już nie mieć iPada. Chciałbym kiedyś pokochać jakąś kobietę tak mocno, jak kocham swojego iPada.

 

 

Wykorzystałeś już dzienny limit pozytywnych głosów reputacji.

Odnośnik do komentarza

to ja powiem z drugiej strony - nigdy nie miałem iPada z 3G. Wymieniając iPada na nowszego też brałem bez modemu, od dłuższego czasu działam na zasadzie "udostępniania" i sprawuje się to znakomicie. iPad ma zapamiętaną sieć iPhone'a, więc cały ten "niewygodny" proces to tylko odblokowanie iPhone'a, wejście w ustawienia i odblokowanie hotspota osobistego (3 sekundy) i iPad już jest online. 

 

Na tyle mało korzystam z iPada poza domem, że inne rozwiązanie nie miałoby sensu. Jedna uwaga - potrzebujesz energię w obu urządzeniach czyli koniec baterii iPhone'a (czy innego telefonu) = koniec internetu w iPadzie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powinien. Nie miałem z SGS4 zmieniając romy problemów z żadnym urzadzeniem. Jedyne co to za pierwszym raze urządzenie sporo czasu się rejestruje u mnie (tak z 30 sekund). Może tworzą się reguły w firewallu iptables albo coś takiego. Po tym razie to samo urzędzenie działa już od razu. 

 

Generalnei - to jest udostępnianie po IP, ja korzystam najczęściej do kompa w pociągach i działało bez zarzutu zawsze. Teraz nawet szybciej bo LTE włączyli w Play.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale tethering strasznie drenuje baterię telefonu. Myślę, że w 3h potrafi zjeść całą. Poza tym przynajmniej w przypadku iPhone 4, ten często traci sieć. Przełącza się z 3G na Edge i internet na iPadzie ucieka. Już nie wspomnę jak ma się telefon w Playu i operatorów co chwilę zmienia. W Polsce dopłata do 4G w iPadzie kosztuje ~500zł, nie dałbym tyle, ale już w iPadzie ze Stanów, to 100$, co w przypadku kanadyjskich wychodzi już 275 złotego. Wtedy warto. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...