Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Oceny są tylko do ostatniej wersji, więc by wyświetlić więcej not, trza kliknąć 'wyswietl wszystko'. Ale i tak mało tych recek.

Parę dni temu wyszedł update softu i powiem Wam że chodzi to to szybciej. Widać przy pisaniu i przełączaniu między cyframi - dawniej były jakieś lagi, teraz śmiga aż miło ;)

Odnośnik do komentarza

Pryx ja dodam od siebie, że polecam Ci aplikację AppShopper, która wychwytuje dla Ciebie aktualne promocje i przeceny i podaje wg. Twoich upodobań - możesz np. dać sobie wszystkie aplikacje, albo tylko kategorię gry, albo np. monitorować dany tytuł aby kupić kiedy będzie na niego promo. Masz też historię promocji, czyli w danym dniu kosztuje gra 5 Euro, ale widzisz, że były wcześniej promocje na 0,89E więc monitorujesz i czekasz na info o kolejnej obniżce)

 

ja polecam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość GregZPL

Ja jutro jadę chyba kupić Air. Ciekawe, czy odczuję różnicę przy przesiadce z czwórki.

 

Szaden, ja Mini Ci polecam. Używałem trochę i mobilność tego sprzętu jest powalająca, tablet jest leciutki, ekran nawet bez retiny daje radę, wszystko fajnie śmigało.

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Kupiłem sobie wczoraj iPada Air. Uczucia mam mieszane. Szybkość i ekran taki jak w czwórce. Lekkość na plus, wyraźnie jest lżejszy niż poprzednik. Za to wygoda użytkowania gorsza. Zmniejszone ramki przeszkadzają, palce dotykają ekranu zamiast ramki właśnie. Gorsze są też krawędzie, bardziej ostre. Pewnie jak ktoś przesiada się z dwójki to różnice w użytkowaniu zauważy. Z czwórki nie ma sensu się przesiadać

Odnośnik do komentarza

Chciałbym kupić tablet i skłaniam się w stronę iPada. Na jaki się zdecydować, żeby potem nie żałować? Mini czy normalna wielkość? Zależy mi na mobilność sprzętu. Aha zapomniałbym o tym, że nie chciałbym wydać więcej niż 1200, więc może jakiś starszy model? Z góry dzięki za rady.

 

Weź mini jak nie chcesz przepłacić. Miałem ten sam dylemat tak wybrałem i nie żałuje.

Odnośnik do komentarza

Też macie problem z forumkiem na iOS7? W pełnej wersji strony. Wiesza mi i freezuje Safari gó.wno za.srane. Chcę powrotu do iOS 6 i Mountain Liona :(

 

Jak miałeś JB i masz podpisy to można jeszcze wrócić. Jak nie to chyba lipa :-( JB to nie tylko piractwo jak niektórzy zarzucają, to po prostu kontrola nad WŁASNYM telefonem z który nie mało zapłaciłeś.

 

Ale w ogółe forumki niektóre mają dziwne akcje nie tylko na iOS. Nasz forumek działa mi tylko dobrze na Chrome, XDA potrafi mi wywalić za to każdą przeglądarkę. Potrafi się np w nieskończoność odświeżać na PC.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...