Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chce sobie wgrac nowy ios na ipada dwojke, mam obecnie 4.3.x... No i pytanie jak to zrobic bo nie mam tej zakladki 'Uaktualnienie' w Ustawienie->ogólne, a jak chce kablem z kompa przez itunesa to wyskakuje ze nie mozna uzyskac polaczenia z intermetem zeby pobrac oprogramowanie. Mial ktos podobny problem?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

okej, panowie i panie mam pytanie, potrzebuję aplikacje do ipada, która ułatwi mi (i trudno mi to wytłumaczyć) składanie zamówień na towar. o co mi chodzi: powiedzmy miałbym możłiwość wprowadzenia powiedzmy 500 produktów na liste potem pykam sobie ile czego chce i na koniec podsumowanie co kliknąłem. znacie coś takiego? nie musi być bezpłatna apka, a arkusz kalkulacyjny mnie irytuje :(

ozłoce jak coś

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie potrzebuję programu do edycji zdjęć, nawet coś w stylu painta, chodzi mi o kopiowanie pewnych elementów z jednego zdjęcia i wklejenie na drugie, podstawa w sumie, ale większość programów opiera się na zmianach kolorów i innych pierdół. Szukam czegoś darmowego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chcę mieć w rękach nowego dużego iPada. Poczuć jego wagę i czy wąskie ramki robią mi różnicę. Chcę mieć w rękach nowego Mini z Retiną, zobaczyć, czy jest cięższy niż poprzednik i czy wytrzymuje tyle samo na baterii. Wtedy podejmę decyzję. Liczyłem też na obniżkę iPad Mini na 1099 zł, ale podniesienia ceny Retiny do blisko 1700 zł sie nie spodziewałem. Chciałbym Mini. Jest sexy.

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo jak ragus zmniejszenie ramki jest mega głupie, bo teraz palec elegancko opiera sie na ramce a w modelu air na bank bedzie opierał sie na ekranie, jedyny plus to zmniejszona waga

 

Ja tam zostaje przy swojej 4, moze za rok zmienie, ale cos czuje ze jedynie co bedzie nowe w kolejnym ipadzie to czytnik lini papilarnych i lepsze bebechy

Odnośnik do komentarza

Garage Band za darmo na appstore, chyba już na stałe, s(pipi)ysyny zmienili wymagania - iOS7... Trzeba mi było z zeszłym tygodniu kupować .. (ipad 1).

 

I teraz jedynym sposobem zakupu zostało mi zerżnięcie starszej wersji...aczkolwiek w domciu sprawdzę czy uda się z appstore pobrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...