Skocz do zawartości

Mad Men


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy Mad Men ma dodany jakiś filtr pogarszający obraz żeby wydawało się akcja się dzieje dziesiątki lat temu, czy to wersja Netflixowa jest taka brzydka? Chodzi o jakość 1080p. Sprawdzałem na Netfliksie zarówno na PS4 jak i aplikacji w telewizorze. Oba te sprzęty generują dobry obraz, ale ten Mad Men jakiś brzydki się wydaje. Chyba zaraz ściągnę ep 1 wiadomo skąd i porównam.

 

Edit

 

Przyglądam się ekranowi i ziarnisty, obleśny filtr jest faktem. Szkoda, bo serial 22.11.63 osadzony w tym samym okresie w Ameryce wyglądał kolorowo i pięknie bez żadnych postarzających filtrów.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

potwierdzam, jestem w połowie drugiego sezonu i trochę meh ;/ do prasowania idzie obejrzeć, ale żeby sie jarać no to nie bardzo ;/

i ta peggy, jaka twarz ;/ mogła by grać motion capture w mass effect andromeda bez patchy

edit i tak tez zwróciłem uwage, jest jakiś filtr na odcinkach "postarzający" wideo, oglądam na netflixie jak coś

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie no serial jest super zrealizowany, świetnie oddaje epokę i jest wiarygodny, czasami jak łypię jednym okiem to mam ochotę wziąć szluga i nalać sobie łychy tak mi robią smaka, ale nie wiem no ;/ nie kręci mnie obyczajówka, nie rozumiem decyzji i motywacji Dona.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

detale, detale.

Na urodzinach córki jakiś dzieciak strącił wazon to mu sprzedał liścia i kazał przeprosić, a jak jego berbeć narozrabiał to awantura z żoną ze nie będzie bił dziecka bo sam był prany przez ojca, no jest to konsekwencja.

 

No nie wiem, nie znam jego sytuacji, ma fajną żonę, co prawda (pipi)niętą no ale ma, a szuka lasek na boku ;/ nigdy nie zrozumiem motywu "posiadania kochanek" teraz w drugim sezonie to jest bardziej nakreślone, jak flashbecki z dzieciństwa i wojny, może, później będzie jakoś fajniej poprowadzone, no ale na te chwile połowa 2giego sezonu jakoś "nie robi"

Ruda bardzo fajna <3

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Nie No łyknę wszystko :kaz: nie mam innego tasiemca do prasowania do czasu nowego sezonu house of cards xd a co może seriale marvela oglądać? Xdddd uwaga od breaking bad tez sie odbiłem po 1 sezonie.

Odnośnik do komentarza

Właśnie Breaking Bad jest najgorsze w pierwszym i ostatnim sezonie, ja bym jeszcze szansę dał, bo to przereklamowany ale wciąż niezły serial.

 

Jak się w końcu przemogę to zrobię nowe konto na netfliksie dla darmowego miesiąca i obczaję Mad Mena, może jeszcze dzisiaj. Ale obyczajówek to ja nie lubię ehh.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...