Skocz do zawartości

Wielka bitwa FPSow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wybaczę Crytek jednak niektórych bugów w Crysisie. Mogli także lepiej dopracować walkę wręcz, o ile na intro byl przedstawiony z tym fajny motyw tak w grze to nawalanie z pięści wygląda dla mnie nieco archaicznie. Pod tym względem zaszokuje Battlefield 3.

 

Ciekaw jestem czy BF3 będzie prezentował na konsolach lepszy poziom niż Crysis 2. Chciałbym poruszyć jeszcze jeden wątek, tylko nie chciałbym aby uznano to za atak w stronę posiadaczy X360. Kiedy Crytek puściło demo multi na PSN, porównaniom na niekorzyść PS3 nie było końca, i niestety najczęściej ze strony zwolenników M$. Jednak jak widać to właśnie na X360 jest nieco więcej nieścisłości. Tylko tym razem nikt już żadnych porównań nie robi. Nie wiem co o tym myśleć, ale utwierdziło mnie to w przekonaniu, że to ludzie oddani X360 z reguły zaczynają wojnę (pomijam incydent jaki ma od jakiegoś czasu miejsce w CW ze strony Najtmera i Lons'a, panowie mogliby już dać spokój, bo to i tak jałowa dyskusja).

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Nemesis chyba nadal opiera sie na porownaniu Lens of Truth, ktoremu jak juz nie raz mowilem nie mozna ufac. Pewnie dlatego wyciaga takie, a nie inne wnioski. Digital Foundry jasno okreslilo, ze obie wersje sa prawie identyczne. Jedyne roznice to wyzsza rozdzialka na X360 i ogolnie troszke lepszy framerate. Gdy natomiast dochodzi do najwiekszych spadkow animacji (jest kilka takich momentow w grze) to wtedy troche lepiej radzi sobie PS3.

 

LINK

 

PS. Mowa oczywiscie o singlu.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

MW2 bylo spoko, ale po odejsciu trzonu IW MW3 moze byc slabiakiem na 7 jak BO, co nie przeszkodzi mu rozejsc sie w olbrzymiej ilosci.

 

Battlefield >>>>>>>>>>

 

No i mega bedzie jak pojawi sie remake Halo CE, z nowa oprawa, podkrecona dynamika i jakimis ciekawymi ficzerami.

Odnośnik do komentarza

Jedno jest pewne, kolejny CoD rekordu sprzedaży nie pobije.

Mogę się załozyć że nowy Cod sprzeda się 4 razy lepiej od Battlefielda. W pierwszym tygodniu bezproblemowo osiągnie sprzedaż 12 a może nawet 14 milionów. Oznacza to że po pierwszym tygodniu sprzedaży wyprzedzi łączną sprzedaż wszystkich 3 części battlefielda do końca generacji konsol.

Edytowane przez Andrew21
Odnośnik do komentarza

MW2 bylo spoko, ale po odejsciu trzonu IW MW3 moze byc slabiakiem na 7 jak BO, co nie przeszkodzi mu rozejsc sie w olbrzymiej ilosci.

 

Battlefield >>>>>>>>>>

 

No i mega bedzie jak pojawi sie remake Halo CE, z nowa oprawa, podkrecona dynamika i jakimis ciekawymi ficzerami.

 

na filmiku mapek od I343 do HR koleś łaził po studiu i pokazał dwa podziały ludzi, ci robią tajny projekt po lewej a po prawej też tajny projekt. Martwi tylko że I343 to chyba grupa 50osób co jest 1/3 innych dużych developerów.

 

ale może w końcu będzie mocarne Halo jak tego Bungie nie robi

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Moje argumenty są takie:

 

a) sporo ludzi mimo wszystko się przejechało na BO i MW2 (szczególnie posiadacze PS3)

b) ile razy można odsmażać kotleta?

c) sporo większa konkurencja ogólnie wśród gier, niż to było rok i dwa lata temu. W przypadku BO i MW2 sporo developerów bało się wydać grę obok CoDa, w tym roku jest inaczej bo gier wychodzi multum w okresie jesieni, i nie mówię tylko o BF3. Rage, Gearsy 3, Uncharted 3, ME3, Skyrim, zapewne nowy AC + coś od Microsoftu.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Poprzednio wszyscy mówili, że BO się tak dobrze nie sprzeda bo to nie MW, nie robi go IW itp., a gra nie tylko dorównała sprzedażą, ale i przebiła MW2. Trend jest mocno in plus i strach pomyśleć co będzie z CoD'em pod szyldem MW po 2 latach od poprzedniej części.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...