Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię dosrywac fanbojom PS3, ale ta seria jest dla mnie zbyt ważna bym sie bawił w wojenki, no ale pewnie tego nie ogarniasz.

 

PS. VGA xD Każdy wie jaką zalosna rangę ma ta impreza, lepiej byłoby tego nie wspominać jeżeli sie chce czegoś dowieść.

 

EDIT

 

No i nie jest to MGS5 tylko prolog do niego.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dobra ale skończcie już bo to nie Console Wars :P

 

Podjare ma chyba większość jak za starych dobrych lat. Może będzie kolejny zaje.bisty MSG :D Odnośnie grafy - Ficuś zwróć uwagę jak Snake się wspina albo czołga na początku - skały i podłoże wcale nie wygląda jakoś uber kozacko. Ja mam nadzieję że to będzie podobnie (pewnie trochę gorzej) wyglądać jak teraz pokazali.

 

A odnośnie Voldemorta - to mi mimo wszystko skojarzyłyło mi się Revolver Ocelotem w momencie jak założył kapelusz.

 

BTW: Teraz oglądam ponownie i mam małego mind fucka - ten chłopak na początku ma minijack'a włożonego w klatkę piersiową xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

10min z MGS GZ i już czuję się jak za starych dobrych lat, kiedy wychodził MGS3. Dawno już nie cieszyłem się z zapowiedzi jakiejś gry na kąsole, a tu proszę jeszcze ktoś potrafi to spowodować.

Umiejscowienie akcji po PW może być ciekawe, aż zachciało mi się znów popykać w tą udaną handheldową odsłonę.

Muzyka świetna, klimacik zapowiada się również zacnie,oprawa graficzna napędzana silnikiem Fox również robi pozytywne wrażenie(faktura skał, efekt deszczu),jak to zwykle u Kojimy dbałość o szczegóły przejawiająca się w gestach i ekwipunku, cóż oby tylko cała gra trzymała poziom. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i wprost nie mogę się doczekać premiery. Cóż tak jak nie składam pre-orderów na gry tak kolejny raz zrobię wyjątek dla kolejnego MGS'a.

Co do swobody to element ten na poziomie Deus Ex:HR jeszcze ok, ale nie typowy sandbox z bezjajeczną fabuła i miałkimi misjami. Ale raczej tak nie będzie więc jestem raczej spokojny.

The Boss is back!

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Od razu widać, że to MGS. 10 minut to scenka i 3 bezcelowego gameplayu, w którym i tak niewiele nowego, ściąganie strażnika, czołganie, wsiadanie do samochodu i przejechanie metra, gdzie już po tym widać, że model jazdy to karton. Przyznać jednak trzeba, że wygląda to ładnie (na PC, Kojima jednak już pierdoli, że to PC porównywalny osiągami zPS3 xD) i w końcu animacja postaci nie straszy przy przejściach z kucania do czołgania.

Odnośnik do komentarza

Muszę szybko nadrobić Pisłokera bo nie skumałem co to za bohaterowie. Filmik miażdży system. Pełna zgoda z przedmówcami twierdzącymi o powrocie starych czasów gdy jaraliśmy się trailerami poprzednich MGSów. Kojima to mistrz w nakręcaniu hype. Co do grafiki to uważam że jest możliwa na obecnych konsolach. Czwórka miała takie se tekstury, ale całościowo to piękna gra i nawet dziś robi wrażenie oświetlenie, dbałość o szczegóły i modele postaci. Nawet trójka w HD jest piękna. Kojima i ekipa potrafią okiełznać maszynki Sony i jestem pewien że GZ będzie zachwycał grafiką. Najbardziej mi się w tych materiałach podoba deszcz, światła i świecące się obiekty które lubię. Model jazdy mi zwisa, może być nawet ten z Borderlands. Podoba mi się pomysł na MGSandbox. Ciekawe jak duży będzie teren i jakie jeszcze miejsca odwiedzimy. Chyba że będzie tylko ta baza i okolice. Z początku byłem rozczarowany że nie jest to gra next-gen, ale skoro o nowych konsolach cisza to pogramy na obecnych.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

A jednak Big Boss :P no nic trudno biorę to co daję bo jak zawsze potrafią to zrobić w fenomenalny stylu, czuć stare dobre czasy, dzięki Hideo.......

 

 

 

.......czekałem dłużej na to niż myślałeś.......

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Hmm jedna rzecz mi się nie podoba. W zasadzie ta sama, która nie podobała mi się w 4-ce. Brak jedności czasu i miejsca akcji, która zawsze była obecna w Mgsach (przynajmniej 1,2,3). Jedynka- Shadow Moses, Dwójka- tankowiec i big shell (może nie jedno miejsce akcji ale można pod to to zaliczyć), trójka- dżungla.

W czwórce trochę skakania po świecie było co IMO średnio się sprawdzało bo zanim się wczułeś- leciałeś na drugi koniec świata. Tutaj z tego co widać będzie podobnie. Mamy do dyspozycji helikopter, którym będziemy fruwać z państwa do państwa i to w dowolnym momencie, więc klimat może lekko podupaść.

Fakt faktem może się to udać, bo póki co widzieliśmy tyle co nic ale cholera wolałem rozwiązania z poprzedników w tym aspekcie.

Odnośnik do komentarza

co do sandboxa bo była o nim mowa, uważam że nie ma co sie obawiać że bedą chcieli zrobić z tego GTA, z komentarza do filmiku wuynika że heli może nas przenosić miedzy misjami i krajami, co sugeruje że otwary świat oznacza możlowsc latania po nim i wchodzenia do misji bardzo odległych od siebie geograficznie, ale nie oznacza że cała gra to bedzie 1 wielki teren ktory można przejechac z jednego konca na drugi.

no i doadkowo wiekszy teren misji, jak widac na filmiku baza jest dosyć duża, nie tak jak korytarzowe lokacje wczesniej (z paroma wyjątkami)

 

 

mendrek - wg mnie mocno przesadzasz z tym marudzeniem , po pierwsze to nie byl typowy trailer tylko kawalek scenki i kawalek gameplayu, zupelnie inny styl niż te muzyczne klimatyczne trailery z mgs3.

ale dzieki temu chociaz zobaczylismy samą gre. a nie to co wiekszosc firm robi czyli jako pierwsze pokazują tylko jakieś teasey i nędzne urywki scenek z ktorych nie da sie ocenic ani grafiki ani gameplayu

 

nie nie , broń boże młodszy, facet ma klase, budzi szacunek, widać że podrywa małolaty na charyzme, zarost i błysk w oku.

z tym młodszym mialem na mysli tylko odrobine mniej siwizny, ale nie jakąś piszczącą nastolatke ;p

coś takiego

4165836193_d8ee46149f_0.jpg

 

przejechanie metra, gdzie już po tym widać, że model jazdy to karton.

po jednym metrze rozpoznales model jazdy? powinieneś iść do NASA

<_<

nigga please

przecież przy takim malym fragmencie nie mozna oceniac modelu jazdy, no chyba że oczekiwalem ze jeep po ruszeniu w deszczu zrobi 2 bączki i dachowanie po czym wybuchnie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...