Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer faktycznie robi wrażenie, czuć styl Kojimy. Niestety utwierdziłem się w przekonaniu, że do czasu premiery trzeba będzie jednak nadrobić Peace Walkera. Najwyższa pora w takim wypadku zaopatrzyć się w HD collection. Nie wiem jakim cudem jeszcze tego nie zrobiłem.

 

Oglądałem natomiast dzisiaj ten trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=64NcNhp0atM

 

(chyba fanowski) ale naprawdę daje rade i człowiek jeszcze bardziej czuje hype całej serii. Ludzie czepiają się szczegółów a gra tak naprawdę, żyje fabułą, postaciami i niepowtarzalnym klimatem a nie fajerwerkami graficznymi i nieskazitelnym gameplayem.

 

Edit:

 

Znalazłem kanał na którym jest sporo tribute music videos tylko dla osób, które nie boją się spoilerów:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VAPib1M8ObU

http://www.youtube.com/watch?v=1ykjy0bVN2Y

 

może ktoś sobie przypomni parę kultowych scen dzięki tym filmom (na kanale jest więcej)

Edytowane przez RajuPL
Odnośnik do komentarza

Według zapewnień Hideo ( <_< ), pokazane demo śmigało na PC z bardzo podobną specyfikacją do PS3, a wersja konsolowa ma prezentować prawie identyczny poziom.

 

 

The news train just keeps rolling in, bringing forth more exciting media and info about Metal Gear Solid: Ground Zeroes.

 

First, the platform of release was confirmed to be PS3, though the end of the extended trailer also shows an Xbox 360 logo. After showing the much-discussed demo footage, Director Hideo Kojima told the crowd that the game was running on a PC with hardware “similarly equipped to PS3″ and that the final version of the game is expected to “closely resemble” the video.

 

It was also revealed that the game’s story is a setup of sorts for another game.

“We’re not going to say that it’s Metal Gear Solid 5, but it is a prologue,” Kojima remarked.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

A ktoś wierzy Kojimie? :ph34r: Gra odpalona na PC z porównywalnymi osiągami z PS3, no kurwa, takie bajeczki to on może pociskać swoim kitajcom. Takie Uncharted 3 wygląda lepiej niż ten MGS i Naughty Dog nie miałoby problemu z wrzuceniem tej gry na PS3 w takiej jakości. Co innego Japońce, którzy dowodów na to, jak obniżyli loty w tej generacji dostarczyli wystarczająco dużo.

Odnośnik do komentarza

zamówiłem Hd collection i mgs 4 czas poznać całą tą historię ;],przejdę całą edycje hd zabierać się potem za 4 czy dopiero po GZ ?, czytałem wczoraj całą historię tego uniwersum ale strasznie to zawiłe. Z tego co zrozumiałem to w GZ będziemy sterować BB tak jak w mgs 3 i PW, nie rozumiem tylko tego czy Snake zabił BB w mgs 4 czy stał się jego wrogiem ? no i dlaczego BB odwrócił się od rządu i stworzył swoją armię ?

Odnośnik do komentarza

@BoroBoro

 

Poniżej masz dwa potężne spoilery do MGS3 i MGS4, czytaj na własną odpowiedzialność.

 

 

Do ukazania sie MGS4 wszyscy myśleli, że Big Boss został zabity na końcu Metal Gear'a 2. Okazało się jednak, że Big Boss nadal żyje. Pojawia się w epilogu do MGS4 gdzie wyjaśnia Old Snake'owi trochę historii, m.in. to, że jest współzałożycielem Patriotów, po czym zabija go wirus FoxDie, którego nosi w sobie Old Snake.

Big Boss odwrócił się od rządu po wydarzeniach z MGS3, gdy okazało się, że The Boss była podwójnym agentem i jej heroiczny wyczyn został 'nagrodzony' anonimowym grobem gdzieś na byle pierwszym lepszym cmentarzu i brakiem najmniejszego śladu o niej w oficjalnych zapisach.

 

Edytowane przez ghost.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na bank nie będzie to wyglądać jak na tej prezentacji - framerate 30fps(i oby nie spadał), rozdziałka poniżej 720p i jakieś zabiegi przy AA i realtimowych odbiciach i oświetleniu są wg mnie pewnikiem.

Mimo wszystko jeśli uda im się utrzymać zbliżony wygląd pomimo tych cięć(bo wg mnie dalej to jest realne) to i tak dostaniemy grę z oprawą z ścisłej czołówki tej generacji.

 

Apropo drugiego giffu to akurat o wygląd przerywników możemy być spokojni - fenomenalnie wyglądały już w mgs2, mgs3 i mgs4 - były fenomenalnie wyreżysoerwane a postacie miały tam wręcz astronomiczne liczby detali i smaczków i za każdym razem wszystko to chodziło w realtime

Odnośnik do komentarza

Ponoć MGS: GZ to prolog do MGS 5, ale chyba chodzi o prolog umiejscowiony przed MGS 1, bo nie wyobrażam sobie że to się dzieje po MGS 4. Pewnie chodzi o jakieś wydarzenia, które dopowie MGS 5 .

 

Btw. Kojima ponoć rozmyśla o historii The Boss, i Cobra Unit. Czyli prawie to co chciałbym - czyli Liquid Snake i Fox Hound. W sumie The Boss i Cobra Unit też mogą być :P Może nawet na koniu będziemy popylać :D

 

A co do trailera, to rzuciło mi się w oczy a propo tego brzydala, że cały czas chodzi bez kapelusza po deszczu, a zakłada go tylko jak likwiduje napis, a potem znowu go zdejmuje (pomijając, że chyba mu się przykleił do łba, bo przy helikopterze powinno mu go zwiać na drugi koniec planszy... :P ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...