Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pisał, że na PC nie ma wersji pudełkowej. Jak to nie ma jak jest?

 

http://www.playergames.pl/pc/akcja/metal-gear-solid-v-phantom-pain-d1-pc

Ja właśnie się zastanawiam nad zakupem z tego sklepu.Ciekawe skąd ją wzięli i to za taką cenę. Najtańszą pudełkową wersję na PC za granicą, znalazłem w jakimś Base za 50ojro. A tu niby 170zikos. Ciekawa sprawa...

Odnośnik do komentarza

Wiadomo coś czy w grze jest muzyka Bowiego? Diamond Dogs, kaseta podpisana The Man Who Sold the World, spoko by było gdyby w grze były jego kawałki, bo jest w czym wybierać :fsg:

 

Poczytałem trochę opinii graczy o gameplayu no i wzwód powrócił. Już za chwileczkę już za momencik.

 

Plan na poniedziałek:

 

1. Wstać

2. Odwieźć dziewczynę na polskiego busa

3. Kulpic żarcie

4. Odpalic STEMA

5. We are Diamond Dogs

 

Dobrze że musi jechać do domu w poniedziałek :obama:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jest, chyba właśnie te kawałki co podałeś. Grzebiąc gdzieś w spojlerach trafiłem na confirmed songs i był David. Słyszałem że diamentowe miały otwierać grę, ale zespół odradził Kojimie ten pomysł (dziwne).
 
Plan na piątek:
 
-Wstać
-Zrobić zakupy
-Czekać na kuriera
-Nagrać unboxing do "zakupów growych"
-Odpalić PS4
-Not for the future. Not for love. Not for peace. Only for revenge.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hahha, ja pamietam ze jak wychodzilo GTA, to wstalismy z kumplem obaj (choc ja chyba z podniecenia nie spalem :D ) o 8 rano i pojechalismy do media martku z naszymi paragonami od preorderow, kupilismy sobie zarcie chinskie w China Housie i wrocilismy do chaty. nastawilismy instalacje, o(pipi)alismy zarcie i do giery.

po chwili dzwoni laska kumpla

 

-hej odbierzesz mnie z miasta?

-czekaj tylko wsiade do helikoptera.

 

vkur/.viona odlozyla telefon i miala focha a on to mial w (pipi)e  :teehee:

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja mam taki plan na jutro

 

- wstać rano

- pojechać na drugi koniec miasta (no prawie) po gre

- wrócić...... do pracy na 12

- siedzieć  w pracy 8h jak na szpilkach srając w majty z niecierpiwości

- o 20 wybiec z pracy i wrócić do domu łąmiąc wszystkie przepisy

- odpalić ps4 i mgs5

- nie wypuszać pada z rąk conajmniej do niedzieli po południu

 

te 8h w robocie to bedzie masakra

 

 

no ale jutro cały dzień będę miał zapuszczone to

wybaczcie że wersja nirvany a nie bowiego, wiem że profanacja ale lepiej mi leży

 

 

 

EDITT

 

z innej beczki w sprawie spoilerów, jak ktoś już dorwie gre to bardzo prosze dla własnego dobra (żeby nie dostać bana) i dla dobra innych graczy:

jak będziecie pisać coś w spoilerze to piszcie przed nim czego on dotyczy!! TO WAŻNE!

 

nie żartuje, sporo ludzi ukrywa nagle coś w spoiler kompletnie nie informując co jest w nim schowane - nie wiadomo czy w środku jest jakiś bzdet, jakiś domysł, jakiś drobiazg z początku gry czy może nagle opis zakończenia gry.

serio opisujcie czego dotyczy spoiler bo bez opisu można sie nadziać równie mocno co gdyby w ogole nie było spoiler taga

Edytowane przez Yano
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jest, chyba właśnie te kawałki co podałeś. Grzebiąc gdzieś w spojlerach trafiłem na confirmed songs i był David. Słyszałem że diamentowe miały otwierać grę, ale zespół odradził Kojimie ten pomysł (dziwne).

 

Plan na piątek:

 

-Wstać

-Zrobić zakupy

-Czekać na kuriera

-Nagrać unboxing do "zakupów growych"

-Odpalić PS4

-Not for the future. Not for love. Not for peace. Only for revenge.

ja mam bachora więc troche (pipi)owo. ale jak pojdzie spac koło 18, to potem babe zagonie do mycia sie i do snu, odpalam blanta (mam kontuzje stopy, pale w celach przeciwbólowych oczywiscie), i gram do rana.

 

L4 piękna rzecz

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Plan na wtorek:

 

- Nie zjeść własnego kapcia w oczekiwaniu na kuriera (i nie pogryźć kuriera że przyjechał dwie minuty po wyznaczonym czasie)

- Pójść na 14-tą do pracy i przez 8h zatruwać wszystkim życie (bo dlaczego nie skoro GOTG leży w domu i czeka).

- Wrócić o 22-giej, powiedzieć dziewczynie przez skype'a parę miłych słów na dobranoc udając wielce zmęczonego.

- Grać do upadłego mając następny dzień wolny wysyłając przy okazji smsa z  informacją o wolnym dniu na żądanie bo mi chomik z Zanzibaru zdechł.

- V has come to!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...