Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

(na poziomie misji 28)

 

doszedłem własnie do doliny z 4 Skullsami-snajperkami. Ni się przekraść ni to to zatłuc. A porady znalezione w necie w stylu weź konia i przejedź koło nich przestają działać w momencie postrzału.

 

 

 

ja po pierwszej probie walki odpuscilem, bo strasznie dlugo trwalo i nie chcialo mi sie robic od poczatku.

 

wiec za drugim razem olalem konia i po prostu bieglem z wcisnieta galka na pale, rzucajac sie kwadratem jak widzialem na sobie lasery.

 

ani razu nie oberwalem i okazalo sie, ze to nie jest daleko.

 

 

 

 

 

a nie miałeś czasem kurczaka na głowie? ;-) próbowałem kilka razy i nie udało mi się przebiec więcej niż ~200m. Co z tego że się rzucałem skoro gościówki czekały aż wstanę i wtedy strzelały. Dobrze mi się wydaje że jest tylko jedna możliwa droga? Trzymać się lewej strony i do góry

 

 

 

 

nie, nie mialem :P wsiadz na konia, jedz mashujac kwadrat, a jak spadniesz to reszte biegnij. no nie wiem jak inaczej to powiedziec - probuj :)

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

(na poziomie misji 28)

 

doszedłem własnie do doliny z 4 Skullsami-snajperkami. Ni się przekraść ni to to zatłuc. A porady znalezione w necie w stylu weź konia i przejedź koło nich przestają działać w momencie postrzału.

 

 

 

ja po pierwszej probie walki odpuscilem, bo strasznie dlugo trwalo i nie chcialo mi sie robic od poczatku.

 

wiec za drugim razem olalem konia i po prostu bieglem z wcisnieta galka na pale, rzucajac sie kwadratem jak widzialem na sobie lasery.

 

ani razu nie oberwalem i okazalo sie, ze to nie jest daleko.

 

 

 

 

 

a nie miałeś czasem kurczaka na głowie? ;-) próbowałem kilka razy i nie udało mi się przebiec więcej niż ~200m. Co z tego że się rzucałem skoro gościówki czekały aż wstanę i wtedy strzelały. Dobrze mi się wydaje że jest tylko jedna możliwa droga? Trzymać się lewej strony i do góry

 

 

 

 

nie, nie mialem :P wsiadz na konia, jedz mashujac kwadrat, a jak spadniesz to reszte biegnij. no nie wiem jak inaczej to powiedziec - probuj :)

 

 

 

 

Przeszedłem! Wziąłem Quiet do pomocy. Walkę zacząłem od honorowego ostrzału artyleryjskiego, potem spierdzieliłem do tyłu za skałę. Trafiłem z raz ze snajperki w któregoś a reszty dzieła dokonała Quiet (na pozycji na prawo od rzeczki). 

Teraz jestem w następnej misji.... totalnie nie ogarniam tych Skullsów. Pierdzielone mutanty rodem z Crisisa ;-) Jedyne pocieszenie to to że fabuła może wreszcie się ruszy.

 

 

A co do prologu:

 

Bo trochę nie rozumiem tego czemu Psycho Mantis z Ognistym ludkiem zabijali też żołnierzy. Jak dla mnie to byli po tej samej stronie.

Dobrze kojarzę, że ta kobitka która zabiła doktora i dostała spirytusem to Quiet?

 

Odnośnik do komentarza

Czytalem artykul o historii serii w pixelu wiec chyba nie jestem do konca taki zielony?

Kupiłem ten magazyn specjalnie dla tego artykułu do pociągu.

 

Niech mi oddadzą moje pieniądze (pipi). Najgorszy tego typu artykuł w profesjonalnym magazynie z jakim miałem do czynienia. Nie napisali tam o fabule serii praktycznie NIC. Co wiesz o Ocelocie? Wiesz, że to on pozbawił Big Bossa oka? Ty patrz, a teraz z nim współpracujesz. Ten artykuł nic Ci nie dał. Wywaliłem to ścierwo jak dojechałem na dworzec.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odsłuchałem właśnie kasetę po 5 misji głównej 

(chyba też trochę wyjaśnia prolog)

 

 

Otóż Kaz powiedział, że inni nie znają nowej twarzy BB, słowem nie wiedzą jak teraz wygląda. To automatycznie nasuwa pytanie czy koleś w bandażach (prolog) był właśnie BB? Skoro mamy nową twarz, to dlaczego widzimy starą?

 

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Maraton z mgsem zakończony, alez ta gra jest dobra. Zgadzam się jednak z opinia w jednym temacie na gafie iż nowy BB jest milczącym protagonista :(

 

Nie wiem dlaczego Kojima zrezygnował z dialogów i normalnych cutscenek. Gdyby zamiast tych taśm były normalne scenki...

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Maraton z mgsem zakończony, alez ta gra jest dobra. Zgadzam się jednak z opinia w jednym temacie na gafie iż nowy BB jest milczącym protagonista :(

Nie wiem dlaczego Kojima zrezygnował z dialogów i normalnych cutscenek. Gdyby zamiast tych taśm były normalne scenki...

Taśmy pobudzają wyobraźnię. Może jest to zabieg celowy.

Odnośnik do komentarza

Hehe ja wczoraj tą misję robiłem i powtarzałem 4 razy. Standardowo robiłem, czyli usypianie, fulton (aby inni nie zauważyli), trochę w pudełku i koniecznie zwiedź baraki po jest tam kilka itemów ciekawych, możesz też wyłączyć zasilanie i trochę poprzemykać bokiem. A co do misji HB to lewą stroną najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Panowie podobno da się szybciej poruszać po mother base, niż tym s(pipi)iałym helikoptere i jeepem, wystarcz wejść w odpowiedni karton i zabierze nas transport na platformę którą chcemy się dostać :sorcerer:

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

 

Czytalem artykul o historii serii w pixelu wiec chyba nie jestem do konca taki zielony?

Kupiłem ten magazyn specjalnie dla tego artykułu do pociągu.

 

Niech mi oddadzą moje pieniądze (pipi). Najgorszy tego typu artykuł w profesjonalnym magazynie z jakim miałem do czynienia. Nie napisali tam o fabule serii praktycznie NIC. Co wiesz o Ocelocie? Wiesz, że to on pozbawił Big Bossa oka? Ty patrz, a teraz z nim współpracujesz. Ten artykuł nic Ci nie dał. Wywaliłem to ścierwo jak dojechałem na dworzec.

 

 

Dzieki za spoiler.

Odnośnik do komentarza

Narzekasz na spoiler jak sam wziales sie za artykul ktory mial opisywac i w miare strzeszczac cala serie ? No lol. Nie chcesz spoilerow z serii to ja ograj albo nie wchodz do tematu gdzie rozmawia sie o nowej grze przez pryzmat rowniez wydarzen z poprzedniej czesci i nikt tu nie bedzie trzasl portkami bo haven nie ogral jeszcze mgs2 wiec lepiej nie wspominac o solidusie albo ocelocie z mgs3.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Czytalem artykul o historii serii w pixelu wiec chyba nie jestem do konca taki zielony?

Kupiłem ten magazyn specjalnie dla tego artykułu do pociągu.

 

Niech mi oddadzą moje pieniądze (pipi). Najgorszy tego typu artykuł w profesjonalnym magazynie z jakim miałem do czynienia. Nie napisali tam o fabule serii praktycznie NIC. Co wiesz o Ocelocie? Wiesz, że to on pozbawił Big Bossa oka? Ty patrz, a teraz z nim współpracujesz. Ten artykuł nic Ci nie dał. Wywaliłem to ścierwo jak dojechałem na dworzec.

 

Dzieki za spoiler.

jeśli jakiś cudem to nie joke i wolisz ich uniknąć, obejrzyj cały zbiór cut scenek połączonych z fragmentami gry praktycznie w film  :czesc:

 

 

przepraszam, musiałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...