Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Na youtubie jest 15 minutowy, secret ending, ktory zostal wyciety z gry, warto obejrzec. Nie wiem czy bylo, ale wyglada to znacznie lepiej niz to co dostalismy w mother base.

Jak ktoś kupił LE, to jest to również dodatkowej płycie, gdzie przedstawiono proces developingu. Ogólnie ciekawe czemu zdecydowano sue na taki krok, ze nie ma jednego zakończenia.
Odnośnik do komentarza

Mam takie trochę melepeckie pytanie: czy jest teraz sens ogrywać Ground Zeroes przed rozpoczęciem Phantom Pain? Ten obóz z GZ jest też w PP?

Nie zgodzę się, że to tylko godzina. W kolejnych misjach po pierwszej też dowiadujemy się nowych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Główne misje to takie bagno że się w pale nie mieści. Ogólnie same w sobie złe nie są bo klimat mają ale te sp.ierdolone szczególiki wk.urwiają mnie do granic możliwości. Kompletnie się to kupy nie trzyma, skrypt goni skrypt niczym w CoDach bo inaczej to byłby spacer po parku. Z godziny na godzinę coraz mniej mnie ta część jara i tylko pozostaje sama irytacja głupotą podczas głównych misji (głównie chodzi mi o te gdzie występuje oddział Skulls), czemu nie ma więcej misji pokroju 15-17-tej? Cała trójka to jest właśnie taki MGS na jakiego czekałem a nie genialny przykład pokroju 6-tki gdzie spokojnie BB mógłby z wiadomo kim uciec w p.izdu zanim burak skończy swoją przemowę ale po co, lepiej stać jak ciul na samym środku drogi. Aż dziw bierze że prolog gniecie suty a potem jest tylko jazda ale w dół gdzie na końcu czeka j.ebana czarna dziura. Gdzie ta wolność w robieniu misji? Gdzie kombinowanie jak koń pod górę? To jest ale tylko w zafajdanych SO które wieją nudą na kilometr już po 50-tym ich wykonaniu (dokładnie jak w Peace Walkerze, gdzie praktycznie nic od tamtej pory nowego do tych misji nie dodali).. Ehhh szczerze to na razie średniak, nie mesjasz....ale poczekamy zobaczymy....

Edytowane przez chrno-x
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam takie trochę melepeckie pytanie: czy jest teraz sens ogrywać Ground Zeroes przed rozpoczęciem Phantom Pain? Ten obóz z GZ jest też w PP?

 

no kurfa jak najbardziej. ending jest bardzo solidny. choć wcześniej polecam nadrobić Peace Walkera wraz z true ending który wiąże się z wydarzeniami w Ground Zeroes. 

Odnośnik do komentarza

Szczerze to główne misje to takie bagno że się w pale nie mieści. Ogólnie same w sobie złe nie są ale te sp.ierdolone szczególiki wk.urwiają mnie do granic możliwości. Kompletnie się to kupy nie trzyma, skrypt goni skrypt niczym w CoDach bo inaczej to byłby spacer po parku. Szczerze to z godziny na godzine coraz mniej mnie ta część jara i tylko pozostaje sama irytacja głupotą podczas głównych misji które ani to dla mnie ciekawe ani nie proszę o więcej, i aż dziw bierze że prolog gniecie suty a potem jest tylko jazda ale w dół gdzie na końcu czeka j.ebana czarna dziura. Gdzie ta wolność w robieniu misji? Gdzie kombinowanie jak koń pod górę? To jest ale tylko w zafajdanych SO które wieją nudą na kilometr już po 50-tym ich wykonaniu. Ehhh szczerze to na razie (pipi) nie mesjasz....

Co? Gdzie jest wolność w robieniu misji? Gramy w tą samą grę? :)

Odnośnik do komentarza

A jakie są inne opcje w skradance?

 

Wolność polega na tym ile skradając się jestem w stanie zrobić i do miejsca docelowego w misji dojść z każdej strony o każdej porze. Robię rzeczy kiedy i jak chce.


Ja już napisałem, że to MGS stworzony dla osób które nigdy w tę serie nie grały oraz dla tych, którym nie podchodziła formuła poprzednich części.

 

To nie jest gra stworzona dla fanów, tylko dla niezdecydowanych graczy. 

Przypuszczam, że Bansai może z tym polemizować  :Coolface:

Odnośnik do komentarza

A jakie są inne opcje w skradance?

 

Wolność polega na tym ile skradając się jestem w stanie zrobić i do miejsca docelowego w misji dojść z każdej strony o każdej porze. Robię rzeczy kiedy i jak chce.

Ja już napisałem, że to MGS stworzony dla osób które nigdy w tę serie nie grały oraz dla tych, którym nie podchodziła formuła poprzednich części.

 

To nie jest gra stworzona dla fanów, tylko dla niezdecydowanych graczy. 

Przypuszczam, że Bansai może z tym polemizować  :Coolface:

Ale to Bansai  :Coolface:

Odnośnik do komentarza

A jakie są inne opcje w skradance?

 

Wolność polega na tym ile skradając się jestem w stanie zrobić i do miejsca docelowego w misji dojść z każdej strony o każdej porze. Robię rzeczy kiedy i jak chce.

Ja już napisałem, że to MGS stworzony dla osób które nigdy w tę serie nie grały oraz dla tych, którym nie podchodziła formuła poprzednich części.

 

To nie jest gra stworzona dla fanów, tylko dla niezdecydowanych graczy. 

Przypuszczam, że Bansai może z tym polemizować  :Coolface:

Każdy może z tym polemizować bo to zwykłe bajdurzenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...