Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne ceny na gogu (jak zwykle), ale już pewien czas temu nauczyłem się panować nad swoimi zakupami. Na steam mam tylko Half-life GOTY (z dodatkami), na gogu z zakupionych Outcast, System Shock 2 i Wiedźmin. Chętnie jednak przygarnę część drugą Wiedźmina, ponoć są pewne różnice w stosunku do wersji z X360.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i co tam dali w tym bundlu? Miles' Tactic DLC for Football Manager 2015? Pliczek, który zajmuje kilka kilobajtów? :/

Bundla oczywiście zakupiłem, pewnie z przyzwyczajenia i oczekiwania na kolejny tydzień.

Jak dla mnie spoko, klasyki segi których nie miałem w tym Crazy Taxi które od wczorajszego wieczora przekatowałem jak się dało, Sonic & All-Star Racing to też całkiem dobra gra, dodatek standalone do CoH2 też całkiem spoko jak ktoś multi gra. Nie widzę powodu do narzekań.

Odnośnik do komentarza

Muve ma Dead Rising 3 Apocalypse Edition za  25 zł.  Cena wydaje się być badzo dobra bo to cos koło zeta lub dwóch za godinę rozgrywki. Tytuł miał pełno problemów przy starcie ale jest zdecydowanie lepiej.

 

Do tego Resident Evil 4 za 20 złotych. Jak ktoś jeszcze nie grał to nie ma wymówki żeby nie kupić. Niby wersja Ultra z super teksturami w HD  ale pod tym względem nie zostajemy powaleni i był jakiś problem ze spadkami przy ustawieniu gry na 60FPS.

 

O Sleeping Dogs Definitve Edition za 17,50 trzeba tez wspomnieć. Tytuł genialnie oddaje to jaki jest współczesny Hong Kong  a do tego mamy wypaśną grę, która nie zanudziła mnie tak jak GTAV.

 

Na deser Ultra SFIV za 17 złotych. Najlepsza bijatyka poprzedniej generacji konsol w swoim bodajże 5. wydaniu.  Dla tej gierki (podsawowej wersji)  wywaliłem kasę na Arcade Stick do X360.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dostaliście maila od cdp.pl, gdzie mówią o nowym regulaminie i nowościach w cdp.pl, a na dole jest zachęta do zapisania się na newsletter w zamian za kupon na -10 zł? Zapisałem się kilkając w ten link u dołu wiadomości, potwierdziłem subskrypcję a kuponu żadnego nie dostałem ;/.


Może ktoś z Was miał więcej szczęścia ode mnie?

Odnośnik do komentarza

Update: zagadałem do nich na Twitterze i w ciągu 3 dnich przyjdzie mail z tym kodem (jak to niby ma być napisane w mailu potwierdzającym dopisanie się do listy, którego nigdy mi nie wysłali :kaz:). To polecam, -10 zł chyba fajna sprawa c'nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...