Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Gram sobie w Far Cry Primal, a jak wiecie jest to na (znienawidzonym) Uplay. Moim zdaniem niesłusznie, ludzie tylko zachwalają Steama, a jak coś jest w innym programie - "to nie biere, tylkoe steam". Pamiętam, Child of Light za 10 zeta na uplay, a na steam 4x drożej. Dlaczego mam przepłacać, by Gabenowi hajs się zgadzał?

Jak dla mnie, gram w grę, a nie program, a i tak będąc graczem-pececiarzem mam i steama i uplaya i origina. W Uplayu, od lubianego tutaj UBISOFTU, mamy zaje.biste trofea - dostajemy punkty, a te wymieniamy na tapety, muzę, czy jakieś itemki w grze. Czyż to nie jest zarypista nagroda? A nie acziwment wpadnie i nic poza tym. No chyba, że ktoś robi sobie z tego e-penisa.

Odnośnik do komentarza

Właśnie dlatego pisałem wyżej, że wszystkie gry z poszczególnych progów są w jednym kodzie Steam. Nikt nikomu nic nie odda, jeśli już posiada dany tytuł.

Ok, dobra, nie zatrybiłem twojej wypowiedzi dobrze. :)

 

Gram sobie w Far Cry Primal, a jak wiecie jest to na (znienawidzonym) Uplay. Moim zdaniem niesłusznie, ludzie tylko zachwalają Steama, a jak coś jest w innym programie - "to nie biere, tylkoe steam". Pamiętam, Child of Light za 10 zeta na uplay, a na steam 4x drożej. Dlaczego mam przepłacać, by Gabenowi hajs się zgadzał?

Jak dla mnie, gram w grę, a nie program, a i tak będąc graczem-pececiarzem mam i steama i uplaya i origina. W Uplayu, od lubianego tutaj UBISOFTU, mamy zaje.biste trofea - dostajemy punkty, a te wymieniamy na tapety, muzę, czy jakieś itemki w grze. Czyż to nie jest zarypista nagroda? A nie acziwment wpadnie i nic poza tym. No chyba, że ktoś robi sobie z tego e-penisa.

Coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza

Mnie też. Dużo osób jednak nie lubi mieć kilku klientów, z różnymi aktualizacjami i zasadami. Wygodniej mieć wszystko w jednym miejscu, a że Steam ma największą bibliotekę gier (no i "wszyscy mają Steama") to jest królem, i żadne darmowe gierki od Origina czy trofea na Uplayu tego nie zmienią.

Jak dla mnie tylko GOG ma szanse konkurować, ale ich klient jeszcze w becie.

Odnośnik do komentarza

Jaki lol. Mam konto na Originie i kilka gier na nim ale od jakiegoś czasu nie korzystałem. Dziś się loguję, patrzę, a tam iluś dodanych znajomych cholera wie skąd i odblokowana połowa osiągnięć w Battlefield 4, którego nawet nie odpalałem. Jak się okazało, jakiś typ z Białorusi wlazł mi na konto, a hasło miałem tam od zawsze słabe, i grał sobie w najlepsze w BFa po sieci cały miesiąc. Nawet dodatki jakieś kupił, szkoda tylko, że nie płatne. Włączyłem weryfikację logowania na nowych urządzeniach i mam nauczkę na przyszłość, na szczęście nie zmienił mi hasła bo pewnie miałbym trochę problemów z odzyskaniem dostępu do konta.

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w Far Cry Primal, a jak wiecie jest to na (znienawidzonym) Uplay. Moim zdaniem niesłusznie, ludzie tylko zachwalają Steama, a jak coś jest w innym programie - "to nie biere, tylkoe steam". Pamiętam, Child of Light za 10 zeta na uplay, a na steam 4x drożej. Dlaczego mam przepłacać, by Gabenowi hajs się zgadzał?

Jak dla mnie, gram w grę, a nie program, a i tak będąc graczem-pececiarzem mam i steama i uplaya i origina. W Uplayu, od lubianego tutaj UBISOFTU, mamy zaje.biste trofea - dostajemy punkty, a te wymieniamy na tapety, muzę, czy jakieś itemki w grze. Czyż to nie jest zarypista nagroda? A nie acziwment wpadnie i nic poza tym. No chyba, że ktoś robi sobie z tego e-penisa.

mi sie zwyczajnie nie chce kolekcji gier rozrzucac na rozne platformy i instalowac kilku programow, stem i battle net wystarcza.  Chociaz akurat te bonusy za acziki w uplay sa spoko

Odnośnik do komentarza

Ja na pc zbieram tylko gigabajty gier (czytaj "cyfrowa dystrybucja"). Gry pudełkowe porozdawałem i tak np. taka kolekcja GTA 3, nie dość że na płycie jest po polsku, to jeszcze różni się między edycją steamową (wycięli chyba nawet headshoty i tryskające juchy). Dodatkowo w kolekcji było GTA 2, którego na steamie nie można kupić. No, ale już przywykłem do tego - nie będę zbierał płyt z gierkami na pc i już:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurde za samą GoT dałem 54 zł na psn a tu tyle dobroci za tak mało. Wziąłem średni próg bo ze wszystkich gier mam tylko TWD s01 z dodatkiem a s02 było w plusie.

Teraz jak pomyślę, że takie combo od TT na psn kosztowało koło 150 zł to aż śmiać się chce.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...