Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Gry są dostępne tylko przez określony czas i mają się zmieniać cyklicznie.

 

W sumie logiczne, bo inaczej wszyscy kupowaliby tylko na Steam i przerzucali gry na GOG, co by nie było szczególnie opłacalne dla serwisu.

 

Ale póki co nie idzie w ogóle się połączyć. Please try again later.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

 

Due to exceedingly high demand this may take up to several days, please check back later. Thank you for your patience.

Jeżeli komuś nie zatrybi teraz to nie ma sensu kilka razy próbować. W któryś dzień się połączy wszystko ładnie.

Odnośnik do komentarza

Jako takiej współpracy ze Steamem chyba nie ma. Chodzi tylko o sprawdzenie biblioteki gier, a same gry dostajemy za zgodą ich twórcy/wydawcy.

 

 

Thanks to our awesome partners including Deep Silver, Harebrained Schemes, Jonathan Blow's Number None, TaleWorlds and more, you can now add more than 20 games to your GOG.com library if you previously purchased them on Steam.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Na swój sposób jest to genialne. Tyle się słyszy "po co mi kolejny klient, skoro już mam Steam" i temu podobne. Obecnym sposobem GOG zapewnił sobie regularne odwiedziny serwisu (gry się zmieniają co kilka dni i trzeba je dodać ręcznie). Plus ludziom powiększy się biblioteka gier, co też może ich nakłonić do częstszych zakupów właśnie na GOG, gdzie jak by nie patrzeć są też gry niedostępne u Gabena. "Wololo..."

 

Jedyne ryzyko dla GOG moim zdaniem, to że ludzie wyjdą z założenia "kupię na Steam, kiedyś udostępnią na GOG". Niby gry mają być dostępne partiami, przez określony czas, ale mimo wszystko niektórzy mogą po prostu poczekać.

 

Tak czy inaczej, mnie zadziałało i dodało 10 gierek. Np. Xenonauts, które na GOG ma soundtrack.

Odnośnik do komentarza

Jasne, że tak. Zapomniałeś wspomnieć o Keep Talking and Nobody Explodes, dobra gierka :D

A w kolejnym Monthly Hurtworld... Kolejny survival xd

 

https://www.steamgifts.com/discussion/LLRIT/leak-sonic-humble-bundle-2016- Podobno ma być bundle z Soniciem, niestety jeden klucz na tier. Zastanawia mnie duża ilość gier w trzecim tierze, ale oprócz tego spoko. Chociaż wcale to nie musi być w ten wtorek :dunno:

Edytowane przez tomzacz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...