Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Samych osiągnięć nie mają tylko gry EA i może parę innych wyjątków na PC. Mnie wkurza to, że osiągnięcia są oddzielnie plus trzeba kupować grę drugi raz jak nie ma funkcji play anywhere. Z gier, które kupiłem dosłownie kilka ma tą opcję (RE2, cuphead, wampiry)  a jest świetna bo ma się też tego samego save'a na każdej platformie. Xbox + chmura + pc fajny ekosystem gdyby każda gra tak miała.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

EDF 4.1 jest za raptem 1€. Ktoś kto grał może mi powiedzieć, czy warto dopłacić do DLC, czy nieszczególnie?

 

Nigdy nie grałem w żadnego EDF, ale miałem tę odsłonę od dłuższego czasu na wishliście i chciałbym spróbować, ale nie wiem, czy jest sens w ciemno brać kolejne progi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, nie wiem czy dobry temat, ale sprawa ma się tak, że od jakiegoś czasu gdy uruchamiam Battle.net lub aplikację Xbox na Windowsie 11 gwarantowanym jest, że uruchomi się za moment Steam, EA, Gog, Epic i jeszcze z niewiadomych powodów Teams. W ustawieniach autostartu wyłączone mam wszystkie, odłączyłem też aplikacje z apki Xbox. Ktoś spotkał się z czymś podobnym? To strasznie irytujące, zwłaszcza że nie korzystam z tych platform prawie w ogóle ;/ 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Całkiem konkretna paczka na Fanatical za 76zł - https://www.fanatical.com/pl/bundle/killer-bundle-30

 

m.in. DMC4 SE, Dragon's Dogma, River City Girls Zero, Super Crazy Rhythm Castle, Rain World i inne.

 

A propos River City Girls, to Humble ma też bundla z Beat'em'upami - https://www.humblebundle.com/games/brutal-beat-em-ups

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...