Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuję na GOG-u kiedy tylko jest możliwość/dostępność tytułu. Mam z budowania tam kolekcji mega satysfakcję i pomijając stricte moją przyjemność z posiadania, przy każdym zakupie autentycznie czuję, że wspieram coś dobrego dla ogółu i nie jest to strata kasy. Instalki z GOG-a są oczywiście powszechnie dostępne na lewo, ale nie wiem jak można być zagrajmerem i okradać tak prokonsumencką inicjatywę naszego hobby. To droga donikąd, bo przecież zależy nam, żeby cały czas ten sklep istniał i dodawał nowe gry, a do tego muszą czerpać zysk.

 

Braku podobnego sklepu z filmami nie kumam, złoty biznes, a przecież jak ktoś chce, to i tak spiraci. Nie każdy ma ochotę na ulotne abonamenty czy polowanie na DVD/BD.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

właśnie dostałem maila:

Zamknięcie platformy KŚ+ z dniem 31 stycznia 2023

Cytat

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że platforma KŚ+ zostanie zamknięta 31 stycznia 2023 roku.

Do tego czasu należy ściągnąć zakupione treści, ponieważ od 1 lutego 2023 roku nie będą one już dostępne na platformie i nie będzie możliwości ich pobrania.

Zespół redakcyjny
Komputer Świat

Faktycznie, kupowało się te gazetki - nawet nie raz cyfrowo, bo pełniaki i tak były do ściągnięcia. A że gazety już nie ma, to i download padnie na koniec tego miecha.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Chyba niezły bundel:

https://www.humblebundle.com/games/unparalleled-puzzlers

 

Dorfromantik chciałem z tego. Baba is You sporo słyszałem dobrego. Monument Valley również, ale nie wiem, czy to akurat ogarnę, bo się plątałem w tych izometrycznych grach łatwo. Pozostałych gier nie znam, po filmach nie wiem, czy aby dla mnie, ale może ktoś coś jeszcze chce dodać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Fajny bundel dla fanów gier w stylu Vampire Survivors sporo dobroci takiej jak:

 

Boneraiser Minions 
Bounty of One

Just King 
Neon Sundown 
Nomad Survival 
Repetendium 
Rogue: Genesia 
Scarlet Tower

 

(pogrubiłem te w której najfajniej mi się grało) 

https://www.humblebundle.com/games/best-survivorslike?hmb_source=&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_threes_tile_index_1_c_bestsurvivorslike_bundle

Odnośnik do komentarza

Jak mnie gog galaxy wpipi. Dawno z tego nie korzystałem, ale chciałem sobie zobaczyć jak będzie działać Baldurs Gate 3 na kompie... Od soboty tego gówna nie mogę pobrać xd, co 15 minut przerywa mi pobieranie pliku i trzeba to niańczyć na co nie mam czasu ani ochoty.

Myślałem że pobieranie przez przeglądarkę tak dużych plików pewnie nie skończy się sukcesem, więc odpaliłem w ich programie z nadzieją że to zostawie w tle i tyle... A tu hooy. Nie wiem ile godzin już laptop chodził, ale mam 60 procent i kiedy nie zajrzę to gówno wysrywa błąd i stoi w miejscu.

Hatfu.

Odnośnik do komentarza

Ja mam program Classic i za każdym razem jak biorę Skip A Month, to HB próbuje przekupić mnie żebym został zniżką 2 lub 4$.

 

Nie wiem, jak często to dają, bo bardzo rzadko kupuję Choice, więc pewnie jest to od częstotliwości zakupów uwarunkowane.

 

Niektórzy też dostają propozycję zniżek na maila.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość MacLSkr

Czy ktoś mam może "Dragon Age: Początek" w wersji Ultimate na Origin/EA app? Jak to jest tam z polską wersją? Raz czytam, że są tylko napisy do całości. Raz, że dubbing ale bez wersji PL w niektórych dodatkach (tak jak na konsoli), a potem znowu, że wersji PL nie ma wcale, tak jak na Steam.

Odnośnik do komentarza

Wiecie może, czy są gdzieś jakieś wyniki Epic Store? Jest jakiś progres/regres? Bo zauważyłem, że ostatnio jakoś mniej - jeszcze mniej - niż zawsze się angażują. Nie uzupełniają już tak biblioteki o starsze tytuły (bo jakieś nowości są), nie rozwijają też swojego klienta od dłuższego czasu, a ostatnio nawet coś mi się przewinęło, że mieli rozdać 8 gier, bo tyle było zapowiedziane, ale wycofali się z tego i była tylko jedna.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, grzybiarz napisał:

https://trello.com/b/GXLc34hk/epic-games-store-roadmap Coś tam realizują cele. Teraz pora na avatary…

No właśnie nie, bo to od dawna stoi w tym miejscu. Jakie avatary, jak nawet tych ułomnych, prostych jak budowa cepa profilów nie ma do dziś.

 

A osiągnięcia w 1/10 gier to chyba w wersji optymistycznej, bo realnie jest mniej. Myślałem, że każda nowa gra to już musowo będzie miała, tymczasem ogromna większość nowych gier tego nie ma, w zasadzie są to wyjątki. Żadna gra od Sony, BF2042, Nowe SW, Dead Space, czy NFS Unbound też nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...