Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ficuś, wlasnie wczoraj wszedlem sobie na allegro majac w pamieci cene 139 za LBP i widzialem 50 zl. Powiedzialem sobie ze poczekam az oglosza co w Plusie daja na wrzesien. Jak nie bedzie LBP to kupie, a dzisiaj patrze taka promocja i LBP w Plusie nie ma :)

przecież wczoraj jak graliśmy w Killzone'a to nawet się pytałeś jak z LBP. Pograj w gry z salonu gier w LBP - normalnie te 6 gierek jest lepszych niż większość indyków na psn :P

Odnośnik do komentarza

Z taniutkich gier, podobno to jest spoko:https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/jacob-jones-and-the-bigfoot-mystery/cid=EP9000-PCSF00149_00-JACOBJONESGAMEE1W Extrimie dość wysoko Kilu ocenił, metacritic 74%, chyba taka podróbka DSowego Laytona.

Ta tyle, że to 1 odcinek ponoć na około 1,5 h , ja poczekam, aż całość wyjdzie i kupię. LBP zassane ale nie gram mam we wrześniu tygodniową delegację to sobię zrobię LBP.

Odnośnik do komentarza

Kurka wodna, kupilem tego LBP za pomoca sklepiku na pc, teraz chce pobrac na vicie i nie moge, bo konserwacja. Zawsze profil PlayStation informowal na fejsbuku o jakichs konserwacjach, awariach, a teraz nic. Wkur.wiam sie bo kupilem gre i nie moge pograc. Minusy cyfrowej dystrybucji.

Ciekawe czy za 10-20 lat rowniez bede mogl pobrac?:/

Odnośnik do komentarza

rayman legends i killzone mercenary po 25funtów na amazon.uk - do tego wysyłki za free do polski...zastanawiam się czy nie brać :P jak wygląda sprawa dlc z polskiego store jakbym killzone'a kupował z UK? nie będzie problemu? bo dlc z mapkami na pewno będę chciał kupić

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

rayman legends i killzone mercenary po 25funtów na amazon.uk - do tego wysyłki za free do polski...zastanawiam się czy nie brać :P jak wygląda sprawa dlc z polskiego store jakbym killzone'a kupował z UK? nie będzie problemu? bo dlc z mapkami na pewno będę chciał kupić

Wzialem killzone (zastanawia mnie czy bedzie po polsku - w sumie szkoda ze nie mozna pobrac plikow jezykowych do gier, w koncu jak biore gre z PSN to sie automatycznie pobiera wersja jezykowa dla mojego konta) i tearaway od nich - sam killzone nie chcial mi wskoczyc na darmowa wysylke ewentualnie wybralem zla opcje dostawy.

Resistance na vite mialem i sprzedalem tak szybko jak sie tylko dalo.

Teraz mysle nad tym LBP i Smart as bo najgorzej nie wyglada. Golf juz mam i jest swietny - szkoda ze dodatkow nie przeceniaja za czesto bo one kosztuja tyle co gra:(

Edytowane przez LOKI7777
Odnośnik do komentarza

 

rayman legends i killzone mercenary po 25funtów na amazon.uk - do tego wysyłki za free do polski...zastanawiam się czy nie brać :P jak wygląda sprawa dlc z polskiego store jakbym killzone'a kupował z UK? nie będzie problemu? bo dlc z mapkami na pewno będę chciał kupić

Wzialem killzone (zastanawia mnie czy bedzie po polsku - w sumie szkoda ze nie mozna pobrac plikow jezykowych do gier, w koncu jak biore gre z PSN to sie automatycznie pobiera wersja jezykowa dla mojego konta) i tearaway od nich - sam killzone nie chcial mi wskoczyc na darmowa wysylke ewentualnie wybralem zla opcje dostawy.

Resistance na vite mialem i sprzedalem tak szybko jak sie tylko dalo.

Teraz mysle nad tym LBP i Smart as bo najgorzej nie wyglada. Golf juz mam i jest swietny - szkoda ze dodatkow nie przeceniaja za czesto bo one kosztuja tyle co gra:(

 

Bo od jakiegoś czasu jest błąd z tą darmową wysyłką... musisz napisać do Amazona to Ci odejmą koszty wysyłki, jeżeli towar jest powyżej 25 funtów i jest wt tej promocji ( darmowa wysyłka do PL ).

Odnośnik do komentarza

Wlasnie pobralem z PSN Smart As w promocji i o dziwo nie jest po polsku(demo bylo dla jasnosci:) - czy da sie jakos pobrac pliki jezykowe - pobiera niby 2 pliki - jeden 14xx a drugi 436 ale gra jest po angielsku. LBP pobrala sie bez problemu po polsku - tzn gra+pliki jezykowe+online pass + chyba update.

Pobieram jeszcze raz ten plik 436mb - jak nie zadziala to usune gre i pobiore plik gry a wstrzymam ten mniejszy i zoabcze co z tego wyjdzie a w kolejce mam juz Killzone bete:)

Odnośnik do komentarza

Nie przebywam obecnie w pl - konto zreszta tez jest zalozone na Irlandzki PSN ale z innymi grami nie bylo problemu - moze gra sie zle zainstalowal bo usunac tez sie nie chciala:)

. W tej chwili widze ze jest nawet konserwacja PSN - a moze i nie np-2238-5. 

Czytalem(google, chyba nawet strona sony) ze jednak z ta gra moze byc problem i moze byc po angielsku.

Edytowane przez LOKI7777
Odnośnik do komentarza

Pobiera smart as. Ip mam oczywiscie irlandzkie ale demo pobralo sie pl i LBP tez - zreszta gry z plusa rowniez mialem pl jesli bylo dostepne. Napisalem juz na forum Sony i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Teraz pobieram normalnie przez vite bo przedtem zakupilem gre przez strone i dodalem do kolejki pobierania.

Jak bedzie po angielsku to tez nie bedzie placzu.

Odnośnik do komentarza

Jezyk mam pl ale tak jak pisalem konto jest na Irlandie, lae demo bylo PL.

 

Napisz mi prosze czy ukladanki literowe sa to Polskie slowa czy tylko wszystko jest przetlumaczone(menu, glos) a sama gra jak w wersji angielskiej?

Najlepszy bajer ze zmienilem jezyk na niemiecki i mam ladnego narratora niemieckiego:) Z tego co widze niestety ta wersja nie jest i nie bedzie po polsku a szkoda (swiadcza o tym litery - chyba oznaczajace wersje jezykowa - EFIGD).

Dalo sony ciala z ta zmiana jezyka, ale nie mogli dac mozliwosci wyboru bo by nikt w Polsce gier nie kupwoal

Edytowane przez LOKI7777
Odnośnik do komentarza

PS VITA + New Little King's Story, Urban Trials, WipeOut, platynowanie Uncharted, MGS HD, Gravity Rush = cioram jak w transie, a na horyzoncie Rayman, Batman, Tearaway, Killzone, Persona jeszcze czeka również. Ogólnie jako uzupełnienie, bądź konsola do wyjazdów (jak u mnie) to  zdecydowanie polecam :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

PYTANIE!!

może jestem ignorantem, a pytanie jakie mam jest głupie, ale wychodzę z założenia, że kto pyta nie błądzi... o co chodzi?
Jak zrobić aby w momencie kiedy kasuje grę na Vitę, aby zrobić wiecej miejsca na karcie na inne rzeczy, pozostał mi save z kasowanej gry? Z tego co zauważyłem to savy sa zapisywane "w ikonie" na jednym z pulpitów, nie da się ich skopiować ani nic z tych rzeczy... Jest jakies wyjscie z tej sprawy?
 

Odnośnik do komentarza

Zakup abonamentu PlayStation Plus i save w tzw chmurze, lub... kopiowanie calej gry na kompa. Troche syf ze trza kopiowac i gre i save:/.

ja pier***e!!! nie wierze, że tylko takie są opcje... Co za głupota, aby nie móc skopiować, zostawić saveea wykasowując grę!! Mam nadzieje, że coś z tym zrobią w przyszłości, a na PS4 będzie to inaczej rozwiązane...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...