Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zauważyłem dziwną rzecz podczas włączania z uśpienia konsolę PSVITA. Otóż, jak chyba wszyscy, prawie nigdy nie wyłączam całkowicie vity tylko ją usypiam. po tym jak niebieska dioda przestanie się świecić i szybko włączę i przesunę tapetę ekranu startowego następuje takie zatrzymanie(FREEZE) odciągniętej w połowie tapety. Trwa to przez pół sek. ale występuje ZAWSZE po całkowitym uśpieniu i szybkim odblokowaniu ekranu. Jeśli uruchomię konsolę i przez parę sek. poczekam to takiego freeza przy "zdzieraniu" głównej tapety nie uświadczam, TYLKO jak zrobię to szybko zaraz po odpaleniu.

Ten freez pojawił mi się przy okazji jednego w kwietniowych uaktualnień i nie wiem co z nim zrobić?? Spotkaliście się z tym? Powiem szczerze, że trochę mnie to irytuje zważywszy, że wcześniej wszystko było ok. Macie pomysł jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza

pewnie coś jeszcze mieli z memorki i masz milisekundowy freez. W Rayman Origins w czasie loadingów etapów można biegać raymanem - też czasem są takie milisekundowe freezki lub zwolnienia wtedy bo pewnie wtedy intensywnie konsola czyta dane z memorki.

 

Ogólnie menu tej konsoli to jest Usain Bolt w porównaniu do zamulania xmb w ps3

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Potwierdzono, że do końca roku pojawią się następujące produkcje:
Batman: Arkham Origins Blackgate
Counterspy
Destiny of Spirits
Dokki Dokki Universe
Killzone Mercenary
Tearaway
God of War 1 i 2 HD
Final Fantasy X i X-2 HD
Flower
Dead Nation!
The Walking Dead: 400 Days

 

 

Co to za tytuły? porty gier z ps3 i nawet z ps2!!!Chyba oficjalnie Vita R.I.P. Gdzie ta mega gra chinduska?! gdzie te przecieki, że to będą wielkie targi dla Vity?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...