Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o vicie tylko ze względu na football managera ale widzę, że ostatnia wersja to 14 a niestety indyki i jrpg mnie nie interesują. Może na tych dniach playstiation coś wymyślą we wrześniu, odnośnie tych plotek bo mam w (pipi)e smartphonowe gry a fajnie by było mieć coś pod ręką zawsze.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Na pc od 13 (chyba wtedy zaczął się tryb classic?) Tylko w niego grałem bo przypominał najlepsze czasy i był wolny od wielu zbędnych bajerów więc dla mnie plus, a lapek na którym grałem zdechł(fm 14 ostatnia czesc serii) i teraz zastąpiła go hybryda na której mogę co najwyżej cm 2001/2002 odpalic. Dajcie fm 17 a biorę vite!

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

absolutna nie prawda, tak bylo na ps3

 

ja juz dziesiatki razem na styk sciagalem jakas gierke z psn bez problemu, pajgi ostatnio cos nastraszyl ale szybko go wszyscy wyprowadzili z bledu, na 100% nie ma na vicie gry, ktora nie odpalisz na 4gb karcie, nawet swego czasu narzekali na to nawet devi i musiel np dzwiek kompresowac by sie zmiescic w tym limicie z uwagi, ze najmniejsza dostepna memorka to 4gb

 

jakby bylo tak jak piszesz to wiekszosc nieindykow bylaby niedostepna dla kogos kto ma karte 4gb, a chce je kupic cyfrowo

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mnie Persona po kilkudziesięciu godzinach trochę zaczęła nużyć, nie dałem rady skończyć. Jednak ta gra ma coś w sobie co przyciąga do tego stopnia ze niedługo kupię 3ci raz z mocnym postanowieniem przejścia ;)

 

@Wezyr miej na uwadze że to gra na 100+ godzin, będziesz trzymać takiego kolosa na karcie 4gb i nic więcej do przegryzienia w między czasie?

Odnośnik do komentarza

Korzystam z Menadżera Zawartości i czego nie potrzebuje wrzucam na dysk. Do tego na karcie ze sporym zapasem miejsca zmieścił się jeszcze Axiom Verge, którego mam zamiar splatynować. ;)

 

Co do Persony: szanuję jak P O Z D R O W I O N Y. Wczoraj przysiadłem na moment ok. 22 i skończyłem przed 2. Wciąga jak bagno, ekran Vity podczas intra pokazał klasę, a historia jest niezwykle intrygująca. Wyczuwam, że wsiąknę bez pamięci. Vita odzyskała moją wiarę w gry.

 

Błagam, niech Sony nie odpuszcza handheldów.  :frog:

Odnośnik do komentarza

absolutna nie prawda, tak bylo na ps3

 

ja juz dziesiatki razem na styk sciagalem jakas gierke z psn bez problemu, pajgi ostatnio cos nastraszyl ale szybko go wszyscy wyprowadzili z bledu, na 100% nie ma na vicie gry, ktora nie odpalisz na 4gb karcie, nawet swego czasu narzekali na to nawet devi i musiel np dzwiek kompresowac by sie zmiescic w tym limicie z uwagi, ze najmniejsza dostepna memorka to 4gb

 

jakby bylo tak jak piszesz to wiekszosc nieindykow bylaby niedostepna dla kogos kto ma karte 4gb, a chce je kupic cyfrowo

dobrze ale nie spinaj sie xD tylko zadalem pytanie

Odnośnik do komentarza

w przypadku PSP przez długi czas jednak czuło. Vita stała się po prostu ofiarą, bo Sony musiało mocno ciąć koszty, żeby nie popaść w tarapaty finansowe, więc olało to, na czym im zależało najmniej, skupiając się na tym, na czym mogliby najwięcej zarobić. 

 

Zresztą, nie od dziś wiadomo, że większość szych Sony była przeciwna powstaniu Vity. To takie niechciane i niekochane przez nikogo dziecko :(

 

Wierzę jednak, że Sony jeszcze raz spróbuje podbić rynek przenośniaków i że tym razem wrócą do jakości z PSP z mnóstwem exów zachodnich AAA (GTA SA Stories - WIERZĘ)

 

Marchewka się wciął :/ 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

a kto im te exxy bedzie robic? pierwszy raz od stu lat wszyscy devi wewnetrzni sony robia gry na jeden system,a i tak tempo wydawania exow na ps4 wynosi hmmm 2-3 na rok, jeszcze by mieli z tej grupy wydzielac devow, ktorzy by mieli pisac exy na psp3? nie ma szans, a na horyzonie jeszcze neo gdzie tez devi beda musieli przysiasc by przygotowac jedna gre pod dwie revizje

 

rynek handheldow jest zbyt niebezpieczny, jak piszesz - takie byly powody ze vita nie wypalila i nie ma przeslanek by identycznie nie bylo z psp3, do tego coraz wiekszy rynek smartfonow, zla opinia, ktora by sie ciagla po tym jak potraktowali vite - no marzyc mozna ale realnie to jest niemozliwe

 

zobaczymy co przyniesie nx - wg plotek to nintendo przejmie paleczke i stragedie sony na tym rynku w wypuszczaniu "poteznego moca handhelda"

Odnośnik do komentarza

Nintendo zawsze było liderem handehldów, więc mogą robić co chcą - konkurencja żadna. I żaden smartfon tego nie zmieni

 

A co do handhelda Sony nowego - zobaczymy. Osobiście liczę na nowy sprzet od Sony, bo mim owszystko ich konsole lubię, a PSP i Vita na zawsze w moim sercu 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

liderem handheldow byli sa i beda ale z tym, ze zaden smartfon tego nie zmieni bylbym juz ostrozny majac na uwadze jak mimo wszystko gorzej sie sprzedal 3ds od dsa, jak 3ds mial mniej super gier od dsa, i jak swiat reaguje na takie po(pipi)y smartfonowe jak pokemon go

 

niestety z roku na rok coraz bardziej odchodzi od idei placania za sprzet przenosny gdy w kieszeni jest komorka oraz pozniejszego kupowania gierek za grubo ponad stowke, gdy na komorce milion gier czeka za friko lub za smieszne pieniadze

Odnośnik do komentarza

Sony nie zrobi kolejnego  handhelda. Jest za słabe  aby utrzymać trzy konsole na rynku (PS4 PS4 Neo i PSP3) Musiałoby zainwestować w lobbing u developerów aby przekonać ich do tworzenia na PSP 3( GTA San Andreas Stories byłoby super, jakiś Monster Hunter) Do tego  dość mocną specyfikacje(o to jestem spokojny) i założyć dodatkowe mniejsze studia własne do produkcji  Eksów od 1 party. To za dużo na dzisiejsze Sony. Prędzej kretyni z  Departamentu Mobile zaprojektują jakiegoś potworka w stylu Experia Play.

Odnośnik do komentarza

Rayos w co Ty wierzysz?

O tym że Vita to ostatni handheld Sony, przewidziałem już rok po premierze (piszę to zdanie po pijaku i mi jakoś nie pasuje).

Po pół roku, od premiery, już było widać spadek zainteresowaniem developerow. Dzisiaj ta konsola jest martwa. Nawet jej nie widzę w sklepach. Może gdyby nie było smartfonów, to dzis rządziłyby by konsolki od Nintendo i Sony, a tak - jakos radzi sobie Nintendo.

 

http://www.ppe.pl/blog/13509/1863/porazka-vity.html - tekst z 2013 roku :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...