Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie nie bawie na razie, zobacze co scena wymysli, na tu i teraz nie mam parcia bo hiciory z snesa pokonczylem na emu na pc i psp

 

do tego jestem ciekaw reakcji sony, troche by to bylo bekowe jakby po 2latach totalnego olania nagle sie obudzili i zaczeli banowac, z drugiej strony nie spodziewalem sie, ze az tak jawna bedzie ta modyfikacja - jakikolwiek program nie odpalimy z tych nieoficjalnych to w sieci na liscie znajomych jawnie pisze, ze w niego gramy pod nickiem  :P

Odnośnik do komentarza

Tak, jest to imo widoczne, pierwszy przykład:
http://wololo.net/2016/07/31/henkaku-risk-ban/

Jedna osoba dostała kilka-godzinnego bana za "Your device was banned by software manipulation"
Dlatego scena poleca odpalać wszelkiej maści homebrew w "trybie samolotowym", drugą opcją jest skasowanie loga w co było grane

(ur0:user/xx/shell/playlog) i ponowne uruchomienie vity. ( całe info z powyższego linka, wolałem to ukrócić )

To póki co musi styknąć.



Bonus  :D 
http://wololo.net/2016/08/01/majortom-rickrolls-us-confirms-vita-games-modding-now-possible/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram obecnie i dołączam się do zachwytów: klimat jest gęsty, muzyka wyśmienita, a sam twórca zaskoczył mnie pomysłami na niektóre power-upy (chociaż w większości widać mocną inspirację Metroidem). Poza drobnymi spadkami wydajności wszystko tu zagrało. Siedzę teraz w pracy i myślę tylko kiedy znów będę grał. Top notch sztos.

Edytowane przez Wezyriusz
Odnośnik do komentarza

Gram obecnie i dołączam się do zachwytów: klimat jest gęsty, muzyka wyśmienita, a sam twórca zaskoczył mnie pomysłami na niektóre power-upy (chociaż w większości widać mocną inspirację Metroidem). Poza drobnymi spadkami wydajności wszystko tu zagrało. Siedzę teraz w pracy i myślę tylko kiedy znów będę grał. Top notch sztos.

Dla mnie ta gra ma tylko jeden duzy minus: brak teleoportów. Pod koniec gry jak chce sie z mapy Kur na pierwsza przedostać lub ta "najnizej" to jednak troche trwa. 

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news/45539/sony-przygotowuje-playstation-vita-trinity-konsola-moze-zostac-przedstawiona-we-wrzesniu.html
jeżeli to prawda to nie wiem po co to. Vicie wystarczą tylko gry. Ten hardware jest nawet dziś dobry. Wystarczy spojrzeć na takiego Killzona lub Uncharted. Kto by kupił ulepszoną wersje konsoli bez gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...