Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

warto bo vita kosztuje grosze

dotychczasowa biblioteka bardzo satysfakcjonujaca choc uczciwie mozna zaznaczyc ze 95% z tych gierek jest do ogrania rowniez na ps3,ps4 lub pc

promocji na gierki z psp jest malo

promocji na gierki cyfrowe z vity jest pelno (i jesli nie masz bzika na punkcie pudelek tak chyba najlepiej kupowac obecnie wiekszosc gierek bo z racji malych nakladadow co ciekawsze gierki w pudle kosztuja sporo)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jak, chcę się wkręcić w te skillsowe gry jak kiedyś, grałem już w HM na PC ale jednak jak masterować to tylko na konsolach. A jeszcze choćby HM 2 i mój kochany WipEout :fsg:

 

Szkoda że Sony już za bardzo Vity nie wspiera, ale widzę że wciąż jest wiele zaje'bistych tytułów do ogrania, a biorąc pod uwagę jaki czas upłynął od wydania psp do wydania PSVity to chyba raczej nie zobaczymy za szybko nowego handhelda od Sony, więc lepiej późno niż wcale.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w ogóle nie zobaczymy. Obie konsole są przednie, mam obie i jak coś jest na obie platformy to gram na vicie. Obraz zaleta. Szczególnie visual novels których trochę jest i są świetne.

 

Jak lubi Nintendo to alternatywy nie masz. Obie platformy są świetne i obie można mieć za niewielkie pieniądze. Vita spokojnie poniżej 300 PLN i tak samo uzywka 3ds.

Odnośnik do komentarza

Tylko mam nadzieję że jakaś fajna promocja będzie na święta żeby było w co grać, a nie że po zakupie 3 gier w PSS zapłacę tyle samo za konsolę. Ale ogólnie celuję w cyfrówki a nie retail bo widzę że sam rynek sprzedaży pudełek choćby na allegro nie funkcjonuje za dobrze jeśli chodzi o vitę, słyszałem że dobre promocje są na amerykańskim storze, prawda to?

Odnośnik do komentarza

Vita ma jeden profil na kartę, da się chyba mieć 2 profile i więcej pod warunkiem zmian karty. Przy czym PLUS będzie na tym koncie na którym go kupiłeś. No i CHYBA trzeba resetować Vitę przy zmianie, chyba, że masz tam 3.60 i homebrew, to może nie trzeba ale na chwilę obecną to PSN tam w ogóle nie działa ;-)

 

Jakiś artykuł:

 

 

 

Przy grach cyfrowych weź tez pod uwagę ceny kart na Vitę - są nieraz droższe niż sama konsola a karty 64gb czasem ludziom sprawiają problemy. Najbezpieczniej mieć 32gb (które i tak kosztują bardzo dużo).

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

To raczej nie będzie cebulowania  :cebula:  A co do tych kart, to nie wystarczy 8 gb? Nie muszę mieć wszystkich gier naraz na konsoli bo wolę katować jeden tytuł aż przejdę, ale jeszcze kwestia - czy są jakieś gry które same ważą ponad 8 gb? Jak tak to najwyżej retail nie gryzie  :sorcerer:

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...