Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mam dwa pytania odnośnie save'ów:
1. Czy jest jakiś sposób na skopiowanie save'a z Vity bez posiadania plusa i późniejsze wgranie go na konsolę?
2. Mam na karcie Disgaeę 4 z naszego psn i chcę niedługo kupić wersję amerykańską w pudełku. Czy ktoś z Was może potwierdzić czy save'y z obu wersji są kompatybilne?

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mógłbym to napisać w HP w "co mnie wku.rwia", ale z racji tematyki żal wyleję tutaj.
Łapy mi opadają na dostępność niektórych gier na Vitę w Polsce. Pomalutku w miarę możliwości robię sobie kolekcję 6-7 ulubionych gierek w pudłach i części z nich albo u nas nie ma (chodzi o nówki), albo są ale w cenach stanowiących trzykrotność cyfrowego odpowiednika. :( To jest kuźwa niepojęte - nie dość, że konsola zarżnięta przez swego producenta, to jeszcze nakład co lepszych gier jest mega żałosny.

Odnośnik do komentarza

Niestety. Za to można znaleźć w niektórych sklepach ciekawe importy z USA a i są sklepy które ściągają nowości. Gorzej z tym, że wiele gier wydawcy nie wydają w pudełkach poza japonią w ogóle (patrz Attack On Titan na vitę - pudełko tylko JAP I to bez angielskiego w ogóle). Plus jest taki, że jak patrzę to dość często są promocje na Vita na PS Store. Można nieco rzeczy wyrwać w dobrych cenach. Last Virtue kupiłem chyba za 30 zł, na PS4 takich promocji prawie nie ma.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z was ma aktualnie zainstalowane na karcie FFX, FFX-2 oraz Odin Sphere? Jeśli tak to czy można uzyskać info ile dokładnie zajmują te gierki (każda osobno po ew. spatchowaniu)? Chodzi ofkoz o cyfrówki z PSN.

Edyta: Odin Sphere już nieaktualny, kupiłem w aktualnej promocji ;)

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Forumku, wzięło mnie ostatnio na konsolę przenośną i wybór padł na vitę, 3ds niby fajny ale brakuje mu jednej ważnej dla mnie rzeczy - indyków z pc. Wizja masterowania leveli w Hotline Miami na konsolce naprawdę mnie kręci, dlatego pytam - czy na 25.11.2016 warto jeszcze kupować vitę? Czy może są jakieś powody bym poszedł w stronę Nintendo? Wiem że wiele gier już na vitę nie wychodzi, przynajmniej tych AAA, ale dotychczasowa biblioteka jest w miarę satysfakcjonująca? Oczywiście odliczając japońskie nowele które raczej mnie nie interesują na tę chwilę. I czy na psstore są często promocje, przynajmniej na te indie, ewentualnie porty z PSP? Bo z tego co widzę w pudełkach, czy choćby cyfrowe gierki to niekiedy 1/4 ceny całej konsoli, przerażające.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...