Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale mam problem , nietypowy problem :). Wczoraj zakupiłem sobie z poziomu ps3 z ps store RE2 ... podłączam vite wybieram menadzer zawartości i wógole mi nie widzi tego re2 (jest w formie instalki) jakieś 2 tygodnie temu dokładnie w taki sposób kupiłem sobie RE1 i nie było problemu , mało tego widzi mi go do dzisiaj przy próbie kopiowania a re2 nie widzi ;(......

 

Co jest grane? znowu coś namieszali... musi to działać :)

Odnośnik do komentarza

Że działało to ja wiem. Ale zdjęli ze sklepu bo coś tam nie śmigało tak do konca. Jawad (taki koleś co pisze posty na oficjalnym blogu PS na rynek EU) odpowiedział jednemu z userow, że gra wróci jak najszybciej ale nie jest w stanie powiedzieć kiedy (długo by szukać ale jestem pewien że to było najdalej 2-3 tygodnie temu podczas ogłaszania kolejnej aktualizacji sklepu).

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Virtue's Last Reward zostanie wydane również w europie; wydawcą jest Rising Star Games, można składać preordery np na amazon.co.uk i cena nie jest jakaś straszna bo tylko 22.50 funtów oO...

 

Mogli by następcę 999 z NDS lepiej zareklamować bo trafiłem na tego preordera przez przypadek... do wczoraj byłem pewien, że wyjdzie tylko w US......

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam probmem. Vita co chwile wyświetla mi czarny ekran z pustą baterią .

Wyglada to tak, jakby bateria była całkowicie pusta i sprzęt sie wylacza, jednak dzieje sie to przy pełnej baterii a PSV nie wylacza sie całkowicie, ale do zablokowanego ekranu. Nie wiem, czy to wina softu czy baterii.

miał już ktoś styczność z takim problemem?

Odnośnik do komentarza

witam. jestem zielony w temacie vity więc wybaczcie pytania, które pewnie się juz gdzieś pojawiły ale nie mam zdrowia przebijać się przez te 74 strony.

 

1. na vicie da się zrobić więcej niż 1 profil?

2. jak wygląda sprawa z kupowaniem gier w formie cyfrowej? obiła mi się o uszy opcja o możliwości kupna gry na ps3 i jej darmowej wersji na vite? jak jest naprawdę? czy jak kupię mgs hd collection na ps3 to dostanę również wersję na vitę?

3. czy gry które kupiłem na ps3 (klasyki z psone czy minisy) można w jakis sposób zgrać również na vitę?

4. jak jest z grami z psp? też coś mi się obiło o uszy że jeżeli mam gre na UMD to mogę ją w jakiś zarejestrować, pobrać kod i ściągnąc ją na vitę. jest tak?

 

z góry dzięki za odpowiedzi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

1. Przełączać profili nie możesz, tak jak na ps3. Tutaj jest to kłopotliwe, coś chyba z formatem karty? Do końca nie wiem - obczaj test w Psx Extreme.

2. Niektóre gry wystarczy raz kupić (obojętnie czy to na psv czy ps3) i jest możliwość pobrania drugiej wersji. Wszystko zależy od gry - mi np tak działa Motorstorm RC, czy jakaś tam muzyczna popierdółka - Sound Shapes.

3. Minisy działają na Vicie, gry z psxa również ale coś mało ich na sklepie. Wejdź do listy pobierania i pobierz na Vicie gry które już wczesniej zakupiłeś.

4. Niestety, ale Sony doi kasę i nie ma takiej możliwości (coś kiedyś przebąkiwali o tym). Gry z psp pobierzesz tylko ze sklepiku.

Odnośnik do komentarza

1. nie trzeba formatowac karty. wystarczy deaktywacja i wywalenie profilu z karty pamieci

2. zależne od gry

4. nie ma takiej możliwości i nigdy nie miało być (te kody czy inne "sposoby" to tylko wymysły newsmanów). w sumie.. bo jak niby? Te gry nie maja swoich unikalnych kodów czy rejestracji... płytki UMD były tłoczone z "jednaj matrycy"

Odnośnik do komentarza

4. nie ma takiej możliwości i nigdy nie miało być (te kody czy inne "sposoby" to tylko wymysły newsmanów). w sumie.. bo jak niby? Te gry nie maja swoich unikalnych kodów czy rejestracji... płytki UMD były tłoczone z "jednaj matrycy"

 

Swego czasu był taki pomysł że miałoby się to odbywać na zasadzie wymiany fizycznego egzemplarza UMD na kod do wersji cyfrowej. Ale słyszałem o tym jeszcze w czasach premiery Go. Jak się to dalej potoczyło i tak wszyscy wiemy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.