Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

Vita ma coraz lepsze gry, cena schodzi, a po premierze PS4 funkcja w gry streamowane z PS4 na Vitę to będzie to samo co Project Shield, ponadto np w Watch Dogs bedzie mozna grac Vitą na PS4 tak samo jak tabletopad od Wii U, zapamietajice moje slowa ze idzie nowe i dobre dla Vity.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Ja mam taką ilość gier (+ zapowiedzi) na karcie do ogrania (wczoraj w końcu skończyłem Gravity Rush), że nie wiem kiedy ja to ogram przy posiadaniu wiodącej do grania stacjonarki. Musiałbym chyba co tydzień na delegacje jeździć z noclegami w hotelach.

 

Dla mnie zakup Vity to strzał w dziesiątkę. Nie przepadam za kieszokonsolkami ale Vita mnie ujęła. Miałem też 3ds ale przeszedłem Mariany i sprzedałem, bo dwa takie sprzęty mi nie potrzebne, a sprzęt Sony zdecydowanie bardziej mi leży.

Odnośnik do komentarza

Przy plusie jest w co grac, zwłaszcza że to sprzęt mobilny. Od tygodnia na karcie Wipeout i Lumines, raz włączone. AC Liberation mam od premiery i ukończyłem może 20%. Teraz wychodzi Persona i SS. Do tego masa gier z PSX i jeszcze większa z PSP. Wiem że brakuje jakiegoś System sellera, ale na pewno na brak gier nie narzekam, jest w co grac, problem w tym że nie ma kiedy. Ani się obejrzę to wyjdzie Tearaway i Killzone, czekam jeszcze na jakieś zapowiedzi , po cichu liczę na God of  War czy coś w tym stylu. 

W marcu w plusie MGS HD itd... 

Doliczmy do tego masa gier mniejszych których na PSN nie brakuje, praktycznie co tydzień jest coś nowego. Inna sprawa że tego nie kupuję bo po prostu nie mam czasu na te mniejsze produkcje. 

Nagonka na Vitę to takie lekkie hejtowanie, bo IMO każdy znajdzie coś dla siebie. Konsolę trzymam i nie sprzedam, bo to świetny sprzęt i przez najbliższe 5 lat wyjdzie na nią pewnie jeszcze nie jeden hit warty mych pieniedzy.

Mam w tyle "gry" na smarfony( choć mam GalaxyS3), bo to tylko i wyłącznie popierdółki nie warte czasu i pieniędzy, do tego na tym nie da się grać. Sterowanie nie istnieje, co dwie gały to dwie gały. Vita to pełnoprawna przenośna konsola, telefon to zawsze tylko telefon Co jest do wszystkiego to jest do du.py.

Edytowane przez .:marioo:.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mnie Vita imponuje wyświetlaczem(po prostu ten oled miażdży) i multitaskowością systemu. Gier jak na razie mam pełno, po skończonym Uncharted mam do ogrania pełno pozostalych gier z plusa + zakupiony Super Stardust i FF9. Mimo wszystko chciałbym jakiegoś mega killera w zapowiedzi bo po prostu wszystko co aktualnie wychodzi/zaraz wyjdzie zostało zapowiedziane na starcie systemu. Nie ma zapowiedzi hitów, po początkowym boomie na pisanie gier na dopiero co wychodzącą konsolę. Brak mi tej fali tytułow na wyłączność tak zwanej drugiej generacji gier na Vitę

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie budowana biblioteka z Plusa, ale tez to, ze w takiego Sly 4 czy nowego Ratcheta mozna kupic z cross-buy. Jezdzac na kilka dni do domu, nie bede targal za kazdym razem konsoli, a w te tytuly moge kontynuowac grac na Vicie niezaleznie od PS3 na jednym sejwie. Do tego podoba mi sie koncepcja w przyszlosci z PS4, wiec jestem niemalze pewien zakupu. Musze jednak poczekac do kwietnia, zeby umowe przedluzyc. 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Bardzo dobre wieści dla PS VIta !!! Obniżka cen + premiery gier wyprzedały Vitę w Japonii, obserwuje się także 4 - krotny wzrost zainteresowania klientów. Senran Kagura zeszła w 120 tys. egzemplarzy,

 

To continue the celebration this week, we’re pleased to offer a special gift for PS Vita owners—by giving away four classic games for free exclusively in the PlayStation Vita Store! In addition, you’ll also find a brand new set of downloadable PS Vita games on sale at a great discount. The promotion starts tomorrow and runs through March 11th.

Here are the free games we’re giving away for PS Vita:

  • Wild Arms (PS one Classic)
  • Patapon (PSP)
  • Piyotama (PSP)
  • Patchwork Heroes (PSP)

Here are the PS Vita games that are on sale for a 30% discount. If you’re a PlayStation Plus member, you’ll get 50% off:

  • Army Corps of Hell
  • Big Sky: Infinity
  • BlazBlue: Continuum Shift Extend
  • Dokuro
  • DYNASTY WARRIORS NEXT
  • Knytt Underground
  • LEGO Batman 2: DC Super Heroes
  • LEGO Batman 2: DC Super Heroes French
  • LEGO Harry Potter: Years 5-7
  • LEGO Lord of the Rings
  • Orgarhythm
  • Pure Chess
  • Retro City Rampage
  • Sine Mora (with Trial)
  • Spy Hunter
  • Street Fighter X Tekken
  • Sumioni: Demon Arts
  • Ultimate Marvel vs. Capcom 3

We also added a few more games to the sale, with the following discounts as noted:

  • FIFA Soccer 13 (30% off)
  • Madden NFL 13 (30% off)
  • Oddworld Strangers Wrath (25% off) (New patch details here)

 

Nie należy zapominać o Soul Sacrifice i One Piece 2 które również uderzą na Vitę w tym miesiącu, oj to może być za(pipi)isty miesiąć dla Vity.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...