Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

zwrot akcji jest mocarny ale wszystko co się dzieje na plant jest miałkie i przegadane, do tego najgorsi bossowie w serii i nieklimatyczne lokacje. Do tego nigdy im nie wybaczę, że z full wersji wycięli scenę z końcówki gdzie

AG wdziera się ,a raczej rozbija w NY

 

 

Ale nie róbmy offtopu :P

Odnośnik do komentarza

A jak mam backup na kompie to jak przywroce - tylko ze mam chyba caly soft, a pewnie nie da sie wybrac tylko montezumy - to znikna trofea itp czy zostana?

Ewentualnie czy da sie jakosc cofnac update - chociaz moim zdaniem on wiele poprawil.

 

PS. Dobrze ze tygodniowy bonus sie dostaje;)

Edytowane przez LOKI7777
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zapowiedziano Epic Mickey 2 na Vite.

 

8559633106_1745052ab5.jpg

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/03/18/disney-epic-mickey-2-the-power-of-two-coming-soon-to-ps-vita/

 

Jednak ciekawsze jest to, że nie Disney ale SCEE zajmuje się portem gry. I jest to dla mnie niezrozumiałe, że ze wszystkich gier, które wyszły w ostatnim czasie Sony akurat chciało tą grę u siebie. Nie mogli sobie wybrać czegoś innego? :P

Odnośnik do komentarza

Poki co sytuacja PS Vita jest tragiczna i narazie konsola jest jedna wielka porazka Sony, na polkach sklepowych jest zatrwazajaco malo dobrych gier, a przyszlosc nie wyglada zbyt dobrze bo nawet dobrych zapowiedzi brakuje. 3DS jest w tej chwili bezkonkurencyjny i ma do zaoferowania znacznie wiecej.

 

Nie wiem jak Sony chce to ogarnac bo teraz ich uwaga skupia sie na PS4 i zapewne sytuacja sie powtorzy z tym co widzielismy w przypadku PSP i premeiry PS3 - tyle, z PS Vita jest jednak troche gorzej bo to juz nie jest ich pierwszy handheld. Co z tego, ze niby konsola jest taka multimedialna jak nie ma gier ? Od bajerow to sa smartfony, a konsola sluzy do grania.

Do tego specjalne karty pamieci za ktore Sony zdziera calkiem duza kase - PS Vita to poki co jedno wielkie nieporozumienie. Z lepszych gier jest tam tylko jeden jedyny Uncharted i moze jeszcze Wipeout poza tym pusto i to po ponad roku od premiery, w Japonii probuja ratowac sie obnizka ceny, ale co komu po tanszej konsoli jak nie ma w co grac. Smartfony oferuja w tej chwili znacznie wiecej niz PS Vita - maja lepsza funkcjonalnosc multimedialna i oferuja mase dobrych gier, takze tych darmowych, a jak juz sa platne to sa przynajmniej tanie.

 

Sony jest za pazerne i niepotrzebnie pchalo sie na rynek handheldow, zachcialo im sie jak zobaczyli ile zgarnia na tym Nintendo - tyle, ze oni robia to od wielu lat i lepiej sie na tym znaja, Handheld Sony przegrywa nie tylko z Nintendo, ale rowniez ze smartfonami.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

akurat wbrew pozorom Japończycy mają w co grać....Uncharted, Wipeout, Gravity Rush, Persona 4 Golden, Soul Sacrifice, Muramasa, kilka jrpg z serii Tales lub Atelier itp. Szkoda, że dużo perełek z japonii nie opuszcza granic ich kraju, a nawet te które opuszczają często mają odległe terminy wydania. Nie oszukujmy się - Japończycy pokochali psp tylko i wyłącznie dzięki serii Monster Hunter. To ona w tym kraju ciągnęła sprzedaż tej kieszonsolki, każdy inny tytuł to był jedynie dodatek(no może poza FFVII:CC). Nie ma Monter Huntera, nie ma dedykowanego Vicie Finala lub np Dragon Questa, nie ma dobrej sprzedaży Vity. Nintendo ma w garści MH,ma DQ i swoje mocne ekskluzywy i ma sprzedaż.

 

Ja Vitą bawię się już 2 miesiące i odkąd ją mam praktycznie sporadycznie włączam ps3. Czasu na gry mam mało więc pasuje mi takie odpalanie gry leżąc w łóżku w mieszkaniu na szybką partyjkę 30min w takiego Wipeouta czy StarDust.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Przecież Sony od dawna stosuje taktykę powolnego rozkręcania swoich sprzętów. Mało gier na start i wysoka cena, za to bardzo długie wsparcie, chyba najdłuższe ze wszystkich producentów. Tylko że jesteśmy coraz mniej cierpliwi, chcemy od razu system sellerów. Taktyka kupowania konsol w Sony w wariancie ,, jak stanieje " jest od dawna najlepszą moim zdaniem. W tym roku wszyscy wieszczą obniżkę cen Vity i dużo nowych zapowiedzi, poza tym biblioteka gier nie jest mała dla kogoś kto nie używa Vity jako głównej platformy do grania. Vita moim zdaniem pokaże pełnię możliwości po premierze PS4, dojdzie bardzo ciekawa funkcja i nareszcie gry się ukażą. 

 

Fakt, Japonia ma znacznie lepiej od reszty świata pod względem biblioteki gier handheldowych, ale tak jest od zawsze.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że najczęściej na brak gier na Vite narzekają osoby nie mające jej hehe jakie to znamienne. Osoby, które mają Vitkę jakoś nie płaczą, a osoby takie jak np ja czy Ficuś, które traktuję Vite jako uzupełnienie innego sprzętu to już w ogóle się nią jarają.

 

Poza tym niedawno minął rok od premiery, więc ju bez przesady z tym brakiem gier. Powtórzę po raz kolejny ale taki Uncharted, Gravity Rush, Tales from Space: Mutant Blobs Attack, Escape Plan, Wipeout, Dakuro, Lumines, Pudle to naprawdę kozackie / fajne tytuły (nie mówiąc o darmowych konwersjach - zakładając, że do Vity trzeba mieć Plusa - takich jak np Mortal Kombat, Pinball Arcade itd.), no i jakby nie było to wszystkie można było ograć za free.

 

Od premiery miałem też 3ds jakoś po roku nie miał więcje dobrych gier, ba nawet z braku czasu postanowiłem pozbyć się jednego sprzętu. Zostawiłem Vitę, a 3ds zmienił właściciela.

Odnośnik do komentarza

Ok. to nawet jesli za jakis czas beda gry to nie zmienia to faktu, ze Sony pojechalo z tym, ze konsola wymaga specjalnych kart pamieci, ktore sa mega drogie, poza tym wersja 3G jest bez sensu bo sieciowa funkcjonalnosc konsoli w grach oparta na tym module praktycznie nie istnieje - czyli granie w sieci tylko przez WiFi. Moim zdaniem Sony powinno bardziej zadbac o Minisy, przyciagnac do siebie niezaleznych tworcow, a przede wszystkim nie odstraszac cenami bo jesli takie gry maja duzo kosztowac to wiele osob woli grac w tego typu produkcje na smartfonach.

 

Co do narzekania to nie chodzi juz o to czy ktos ma konsole czy nie, Sony juz zrobilo podobny numer z brakiem supportu dla konsoli, wiec wiele osob woli sie teraz wstrzymac z zakupem nowego handhelda az ten bardziej sie "rozpedzi" bo sytuacja powtarza sie i wyglada tak jak ta z PSP. Tyle, ze tym razemi mialo byc lepiej, a niestety nie jest.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

No memorki są przegięciem, o ile sam fakt wprowadzenie własnych memorek, braku możliwości podłączenia do pc jako zwykły dysk zewnętrzny(jedynie przez menager zawartości) czy zabudowaną baterię tłumaczę absolutną walką Sony by Vita pozostała nie złamana to cena memorek jest już przegięciem.

 

Mam model 3g i on się sprawdza tylko do przeglądania neta...fakt, że też przegięli, że nie da się grać w multi przez 3g,baa Vita ma nawet blokade, że maksymalnie przez 3g można ściągnąć 20mb więc zasysanie gierek z ps store też odpada. Nie dziwią zatem coraz wyraźniejsze ploty, że ten model niebawem zastąpi 4g z pełnym dostępem do usług sieciowych.

 

Mnie jeszcze dziwi tak mała ilość zapowiedzi dużych, budżetowych tytułów na wyłączność na Vitę...wszystko co wyszło albo zaraz wyjdzie (killzone,tearaway czy soul sacrifice) było zapowiedziane w okolicach startu konsoli. W między czasie czyli przez rok praktycznie żadne studio wewnętrzne czy zewnętrzne nie zapowiedziało nic z gatunku AAA na tą konsolkę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

W Sine More gracie? Calkiem trudne:/.

Kupilem tez za 8zlotych Medievila Ressurection z psp, wersja cyfrowa. Takich przygodowek nam brakuje na tym sprzecie, wiec z braku laku, gra sie swietnie. Albo z sentymentu, bo byla to pierwsza moja gra z psp. ;)

Procz Medievila, pobralem Soul Reavera, rocznik 1999, za 12 zlotych:). I o ile wiekszosc moich gier z Psxa, wali pikseloza, tak przygody Raziela wygladaja znosnie. Nawet na duzym tv.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...