Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Sine Mora bardzo fajna, ale grałem na razie z 30-40min. Skończyłem prolog i 2 rozdziały i tyle. Świetna oprawa i dość wymagająca rozgrywka, pociski latają jak szalone, a każde oberwanie to -5sek czasu, na dalszych poziomach musi być hardcore. Ponoć też tytuł ma najbardziej wymagające trofea na vitę. Trochę drażni mnie jednak ten niezrozumiały język w jakim postacie do siebie mówią

Odnośnik do komentarza

Facet dodał, że to nie jest port ani gra indie, więc Ficuś Twoje typy odpadają :)

 

 

PS. Czy ktoś jeszcze jest oburzony tym, że Farming Simulator jest niedostępny w Polsce (i połowie Europy)? Chciałem sobie pojeździć traktorem po polach (i zdobyć platyne) :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

eVpD3Ge.png

 

Chindusek z kolegą nakręcają hype...oby to nie był żaden Minecraft Vita exclusive edtion HD remix. GT Vita wydaje się realne, ktoś też na neogaf wyciągnął Twitta redaktora z IGN sprzed dwóch lat, który pisał, że Rockstar pracuje nad tytułem na Vitę i już pojawił się hype, że może wystrzelą z GTA San Andreas Stories :D

Odnośnik do komentarza

Na chłopski rozum jakby Sony w zanadrzu miałoby pełno megaton na Vitę to nie zakładaliby sprzedaży konsoli w nowym roku fiskalnym na poziomie 5mln sztuk. Chyba, że to zasłona dymna by potem się chwalić jak to plan sprzedaży wyrobili ponad normę.

 

Ja dalej się nie napalam na eldorado Vity na E3, pewnie coś ciekawego zapowiedzą ale 95% z nich znając życie to będą indyki dostępne na pc lub tytuły cross platformowe( ps3/vita, ps3/ps4/vita)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Przypominam ze dzis w ramach abonnamentu ps+, otrzymujemy Velocity Ultra HD. Tytul mozecie kojazyc od minisa, ktorego kiedys Sony rozdawalo za free. No tak..., nie dosc ze konwersja z minisa (dodano trofi, wieksza rozdzialka, zmieniono filmiki) to w dodatku druga 'szczelanka' w tym miechu. No ale darowanemu koniu...:)

Odnośnik do komentarza

miesiąc niestety fatalny jeśli chodzi o zróżnicowanie gatunków. Velocity grałem na psp i mi się nie podobało. Sine Mora jeszcze ujdzie, wybitna nie jest ale da się przyjmie w nią pograć i ładnie wygląda. I tak dla mnie dalej rządzi Super StardDust z gier tego typu choć nie lata tam się ciągle w prawo. Miejmy nadzieję, że czerwiec będzie bardziej urozmaicony dla plusowiczów Vity

Odnośnik do komentarza

na neogafie piszą, że framerate spada często do 15fps, do tego sub rozdzielczość...zatem rozstrzygnęła się zagadka czemu tak mocno tą premierę opóźnili...po prostu ta śmieszna firma, która robiła port na Vitę nie potrafiła się z nim poradzić i ich efekty notorycznie odrzucało Sony. Teraz jak widać uznali, że spadki do 15fps to najwięcej na co stać ten team i zlitowali się i to wypuścili

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...