Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

@Chicken

Zapisy stanów z PS3 na Vitę? gier z PS3 na vitę w celach trzymania ich tam, czy jak? Czy gier PSP, których stany gry masz na PS3, a chcesz mieć na Vicie?

 

1. Stany gier PS3 nie da się przekopiować na PS Vitę

2. Stany gier PSP da się skopiować na PS Vitę, w tym celu podpinasz Vitę pod PS3, menadżer zawartości, PS3 => PS Vita i wybierasz z listy PSP dane gier (chyba tak to się zwie)

 

Stany gier z PS Vita można tylko do chmury wrzucić, a do tego trzeba mieć PS+

Odnośnik do komentarza

Z innej beczki...apropo tajemniczej wielkiej gry zmierzającej na Vitę...wg mnie na 90% będzie to jakaś specjalna wersja Minecrafta (co mnie osobiście boli jakby tonowy głaz spadł mi na jaja), coraz więcej przesłanek na to wskazuje...jakiś dev indy przy okazji komentowania xbox one wygadał się, że nowy Minecraft jest w produkcji:

 

 

Mike Bithell, twórca Thomas Was Alone:

not that I’ll ever sell well enough to make a blip on MS’s radar, but somewhere, the next Minecraft is being made, for another platform.

 

Kolejna poszlaka - twórca Minecrafta dostał zaproszenie na e3 od samego Sony w postaci ps one w kolerze złotym. Do tego przypomnijmy sobie post Chinduska - to ma byc gra na długie godziny czy dni - idealnie to pasuje do jakiejś specjalnej wersji tej gry(a specjalna wersja gry nie równa się port)

 

Ehhh obym nie wykrakał :( :(

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze ten koleś z Minecraftem nic wspólnego nie ma, więc skąd miałby to wiedzieć? To, że sam jest indie nie znaczy, że to jest klub, w którym wszyscy o wszystkim wiedzą.

Po drugie jemu chodziło o to, że gdzieś tam powstaje nie Minecraft 2, tylko 'następna Minecrafta', w sensie gra która z małego studia zrobi multimilionerów podbijając serca milionów graczy swoją innowacyjnością, pomysłem.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

jeśli o to mu faktycznie chodziło, że powstaje taki duchowy następna Minecraft to jak najbardziej może to być to coś co zmierza na Vitę - nie port, zewnętrzy dev, gra na godziny,dni i która spowodowała, że muslin i jego kolega spadli z krzeseł - wszystko pasuje.

 

ps. Szczurek nie kompromituj się tym symulatorem Kombajnu, ściągnąłem demo i wywaliłem po 10min - syf jakich mało :P. Ja za to skończyłem Velocity - o ile w wersji minis nie umiałem się przekonać to ten port hd bardzo mi się spodobał - szkoda tylko, że jeśli ktoś nie bawi się w platyny to same te 50 etapów jest mega prostackie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Rayman Legends oficjalnie potwierdzony na Vitę, premiera razem z wersjami na duże konsole. Jaram się jak dziwka widząc autobus napalonych murzynów :D

Ficuś jaką wersję weźmiesz jako pierwszą ?

 

Ja mam zagwostkę. Specyfika Vity jest idealna do platformówek 2,5 d, jednak z drugiej strony jak sobie pomyślę, tà piekną grafę i kolory na mojej Bravi 46 cala to chyba wezmę na PS3. Idealnie byłby cross-buy. Wtedy przeszedłbym na PS3, a doplatynował na Vicie.

Odnośnik do komentarza

w vitowego rayman origins już grałeś? Ja na razie tylko w demo(full za tydzień będzie w plusie) i bajecznie prezentowało się na tym małym oledzie, nie licząc przekątnej to lepiej niż na moim tv (niestety jakiegoś highendowego leda nie mam). Do tego podobno wersja na Vitę ma mieć kilka etapów jako ekskluzyw. Hmmm ciężka zagwostka jak nie będzie cross-buya...zobaczę też ceny, może wersja przenośna będzie tańsza...no i obecnie dużo częściej mam chwilę by odpalić vitę niż rozsiąść się przed tv do ps3. Z drugiej strony vitowe porty to zawsze nie wiadoma - raz działają i wyglądają cudownie, raz tną i chodzą w padacznych rozdzieczościach - taka niestety przypadłość kieszonsolki, którą jeszcze ma tak mało graczy że devy nie zawsze się przykładają.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Twórca serii Yakuza potwierdził, że seria zmierza również na Vitę, nie wiadomo na razie czy to będzie port jakiejś wersji czy nowy projekt ale oficjalnie potwierdził, że Vita Yakuzę dostanie. Cieszyłbym się niezmiernie gdyby nie fakt jak ciężko tej firmie wychodzi wydawanie gier z tej serii poza granicę Japonii...chociażby w tym samym wywiadzie nie padło nawet pół zdania czy piątka kiedykolwiek upuści KKW

Odnośnik do komentarza

yes, szkoda, że jeszcze nie ma opcji chatu, którą ma pc'towy skype ale bądźmy dobrej myśli, że dodają ją z czasem. W sumie zamiast chatu jest systemowy cross-game-chat w postaci "Imprezy" ale wtedy jesteśmy ograniczeni do rozmów tylko z użytkownikami Vity

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...