Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

mitologia nordycka to byłby dla mnie ideał, to moja ulubiona mitologia i cała jej otoczka o wiele bardziej mi sie podoba niż grecka, a skoro nawet w greckiej zrobili tak cudowne gry to co dopiero by bylo w nordyckiej :D

 

 

 

a zawsze zostaje też...

Kratos_vs._God_and_Jesus.jpg

 

Taa... a sub bossowie to 12 apostołów :D

Kratos w nordyckiej mitoligii? Ja jestem na tak. Chociaż Kratos to zimnokrwisty drań, to przydałoby się jakieś futerko bo z gołą klatą to by tam zamarzł :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe w jaki tym razem sposób Kratos straci moce, kto tym razem będzie miał do niego jakieś "ale"

 

a skąd założenie, że to ktoś ma mieć do Kratosa ale?

 

5 lat po wydarzeniach z trzeciej części; dusza Kratosa szwęda się po połaciach hadesu, gdzie w spokoju delektuje się niebytem i spokojem po drugiej stronie styksu; nagle gdzies w jakimś tam dziwnym obszarze hadesu, najpewniej w burdelu, kratos napotyka jakiegoś ziomala z dawnych czasów:

-siema Kratos, ale masz zajefajne pekaesy, kope lat cie nie widziałem... ostatni raz chyba razem daliśmy popalić Niemcom pod Warną; co u Ciebie przez te wszystkie lata?

-ano Stefan, wiesz... dowiedziałem się, że moim ojcem nie był kowal z Sandomierza, ten cały Sakaszwili, a Zeus rozumiesz... skrzywdził moją mamunię i niestety musiałem dziada zaciukać. i to dwa razy, wystaw to sobie!

-aż dwa razy? cholera... czyli jednak pogłoski o tym, że to odyn napuścił na siebie kilku paziów w grecji okazały się prawdziwe... przez to teraz tam ten kryzys...

-jak to napuścił?

-ano normalnie... w norwegii mieli dziurę budżetową, sprawa się rypła, że rząd brał dziwki na lewo z podatków, więc żeby jakoś odwrócić uwagę opinii publicznej jakieś tam fotki dyskredytujące Zeusa podrzucili, że niby ma nieślubne dziecko z kozą czy coś... oni w tym czasie jakoś sprawę zatuszowali, a ty miałeś marnie...

-odyn powiadasz... masz do niego adres?

 

podłoże fabularne już masz ;)

(nie... nie piłem dziś, nie paliłem... może powinienem? :D)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia (oprócz miliona innych aspektów) czy tradycji stanie się zadość. I za GoW4 stoi/stanie nowy reżyser czy znowu Asmussen. Mimo wszystko mam nadzieję, że nie on.

 

Mój wishlist na obecną chwilę jest prosty jak budowa cepa:

 

-to co Zwyrol zawsze pisze czyli osobne finishery dla każdej broni (pora najwyższa)

-lepszą fabułę niż w GoW3 (to znaczy jej drugą część - zakończenie)

-to z czego seria między innymi słynie - czyli jest więcej epickich pojedynków, BOSSÓW

 

I tyle w sumie póki co. Mimo tylu plotek GoW4 to dla mnie nadal Utopia :( Uwierzę jak oficjalnie zapowiedzą...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia (oprócz miliona innych aspektów) czy tradycji stanie się zadość. I za GoW4 stoi/stanie nowy reżyser czy znowu Asmussen. Mimo wszystko mam nadzieję, że nie on.

Z tego co pamiętam to aktualnie tworzonemu projektowi przewodzi jakaś kobieta teraz, więc jeżeli naprawdę tworzą nowego Goda to tak, jest zmiana na stanowisku reżysera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No niby racja, jednak nie ukrywajmy ale Duch Sparty nie był produkcją o takim rozmachu (W sferze marketingowej) jak taki God of War III. W marcu ukazała się przecież każda odsłona, oprócz Ghost of Sparta. A niby po co wcześniej to ujawniać, takiego asa w rękawie najlepiej zostawić na E3. Choć pewnie i tak każdy będzie się tego spodziewał...

Odnośnik do komentarza

mysle ze wymyslą jeszcze coś w obecnej mitologii, albo jakies dziwny prequel, albo dziwne akcje po zabiciu bogów, w koncu swiat sie prawie zawalił (kataklizmy zwiazane z kazdym kolejnym zabitym bogiem) , a w ogole kratos nie powinien umrzec bo po zabiciu boga smierci nikt nie umierał przeciez i masa zombiaków łaziła wszedzie

 

ewentualną (i oczekiwaną przezemnie) zmiane mitologii (najlepiej na nordycką, ewentualnie egipską) przewiduje dopiero na nextgeny. wątpie by chcieli zaczynac calkowicie nowy wątek w innych realiach pod koniec zycia konsoli

Odnośnik do komentarza

jesli ktoś grał w GOW ale jest to dla niego tak malo podniecająca seria że nie ukonczył gow3 do tej pory to watpie żeby interesował sie jakos specjalnie gow4, a nawet jesli to pewnie nie na tyle zeby jakis byle spolier zrujnował mu życie

 

co innego spoilery w tdzien po premierze gdzie niektorzy juz ukonczyli gre a wiekszosc jeszcze gra albo zaraz chce kupic, ale po 2 latach , temat o innej części... nie przesadzajmy

 

 

to rownie dobrze wszystkie rozmowy o nowej mitologii mozna uznac za wielkie spoilery ktore sugerują ze kratos zabil juz wszystkich greckich bogów

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja akurat bardzo cenię sobie serię GoW, ale zaliczyłem tylko I i II część. Mam zamiar zakupić 3-kę, ale nie wiem kiedy. I wierz mi sporo jest osób, które jeszcze 3-ki nie ograły. A co do spojlerów na temat gry która nawet się jeszcze nie ukazała to wg mnie nie są spojlery. Spojlery mogą powstawać w oparciu o jakieś informacje z pewnego źródła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...