Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Yano, spoiler to spoiler, nieważne co o tym myślisz; ja zaspoilerowałem o wiele "słabiej" i pamiątkę po tym noszę poniżej avatara ;)

Ale to jest temat o GOW IV. CZTERY, nie trzy. Więc mówienie o tym co się działo w poprzedniej części nie jestem spoilerem. To tak jakbyś wszedł do tematu np. o sezonie 7 Dextera i miałbyś pretensje, że mówią tam o tym jak się kończy poprzedni sezon. Tak samo jest tutaj. Nie przeszedłeś poprzedniej części nie wchodź/nie czytaj, a jak i tak czytasz to miej pretensje tylko do siebie (i tu nie mówię tylko do ciebie mr_pepeush, tylko tak do tych wszystkich, którzy narzekają, że mówi się w tym temacie o tym co się działo w GoWIII).

 

@mr_pepeush, tą pamiątkę chyba widzisz tylko ty, bo ja pod twoim avatarem nic nadzwyczajnego nie widzę. A tak z ciekawości to co zaspoilerowałeś?

Odnośnik do komentarza

ahhh... czyli warna swojego widze tylko ja? :) jakiś spoiler o U3 poszedł, ale nawet nie pamiętam o co chodziło ;) (ale nie zmuszaj mnie do offtopów ;P)

 

co do artykułu o "przepowiedniach" sklepów, to pani Krystyna w spożywczaku, w którym rano kupuję bułki, sprzedaje już preordery na kolejną część CoD'a, MoH'a i RE; ja sam zaraz otworzę sklep i zacznę sprzedawać Mortal Kombat 2, bo to też raczej pewne, że powstanie... w przypadku takich zapowiedzi osobiście uważam, że to nie są zapowiedzi potwierdzone solidną i pewną informacją, a raczej sprytny chwyt marketingowy, który swoją drogą mocno już się przejadł... czy ktoś ma wątpliwości, że powstaną kontynuacje takich tuzów jak te wymienione wyżej, czy nawet idąc dalej: Sims, MotorStorm, Ninja Gaiden, Mario, Halo, Gears'y itd itp... Nie urzyna się kogutowi złotych jaj, a dopóki my, gracze, na każdą zapowiedź lubianej przez siebie serii reagujemy stanem zbliżonym do orgazmu, dotąd takie "newsy" będą się pojawiać;

Odnośnik do komentarza

Fake czy nie fake, pojawilo sie zbyt duzo plotek na temat God of War IV i juz absolutnie nikt nie powinien watpic, ze ta gra powstaje. Od premiery trzeciej czesci minely juz 2 lata i jestem swiecie przekonany, ze na GDC opadna nam szczeki - juz Sony sie o to postara:->

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=IWGD14e2M74

 

PS. I to jest teaser na miarę GoW, a nie ten szajs :P

 

Epickie... to mało powiedziane. Ja mam tylko nadzieje, że tym razem Santa Monica będzie miało wystarczająco dużo czasu na ukończenie gry i nic nie będą wycinać. W końcu silnik graficzny mają gotowy, pewnie tylko nieco go podkręcą. Pewnie dopiero na E3 zaprezentują pierwszy zwiastun.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

A ja nie czekam, już mam dość tego designu poziomów, gdzie w każdej części na początku jest świetnie wykonany teren i niezły boss aby potem przerwy prowadzić gracza po tak samo wyglądających świątyniach przez prawie całą grę.

Odnośnik do komentarza

A ja nie czekam, już mam dość tego designu poziomów, gdzie w każdej części na początku jest świetnie wykonany teren i niezły boss aby potem przerwy prowadzić gracza po tak samo wyglądających świątyniach przez prawie całą grę.

heh, spoko, tez zaczelo mnie to w GoW'ach wkurzac. Mogli to zrobic lepiej i o niebo klimatyczniej. Labirynt W GoW3 to najwieksza porazka systemu. Nie znaczy to jednak, ze seria jest slaba, bo na "czworeczke" czekam z wywieszonym ozorem. Chce nowych przeciwników, świetnej fabuły oraztradycyjnie hektolitrów krwi.

Odnośnik do komentarza
całkiem ladnie przygotowany fake.

PS. I to jest teaser na miarę GoW, a nie ten szajs :P

Tylko, że pierwszym teaserem GoW3 był poniższy filmik, który też nie był zbytnio "epicki":

http://www.youtube.com/watch?v=G1AXzIzjKmk

 

Myślę, że na E3 Sony zostawi zapowiedź God of War IV. Tam się pokazuje niespodzianki.

No właśnie - niespodzianki (chociaż w sumie od paru lat na E3 nie ma żadnych niespodzianek), a nie zapowiedzi gier, których wszyscy od dawna już się spodziewają. Nie wiem po co Sony miało by to trzymać w ukryciu aż do E3 (chyba tylko po to żeby narazić się na jakiś prawdziwy duży wyciek i tyle byłoby z tej ich "tajemnicy"). Na GDC ten teaser (albo coś w tym stylu), w między czasie może jakaś obszerna zapowiedź w GI lub jakiś trailer, a na E3/konferencji porządny gameplay, który sprawi, że będziemy szukać szczenki po podłodze (oby) ;) .

 

P.S. W sumie na E3 szykuje się powtórka ostatniej dobrej konferencji Sony z 2009, kiedy ND pokazywało U2, a SMS - GOW3. Tylko tym razem ND przyjedzie z TLOU, a SMS z GOW4 :D.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
No właśnie - niespodzianki (chociaż w sumie od paru lat na E3 nie ma żadnych niespodzianek), a nie zapowiedzi gier, których wszyscy od dawna już się spodziewają.

 

O tym, że GTA V powstaje też wszyscy byli święcie przekonani, a gdy Rockstar w zwykły dzień wyleciał z zapowiedzią to chyba nie muszę przypominać co się działo. :)

Odnośnik do komentarza
No właśnie - niespodzianki (chociaż w sumie od paru lat na E3 nie ma żadnych niespodzianek), a nie zapowiedzi gier, których wszyscy od dawna już się spodziewają.

 

O tym, że GTA V powstaje też wszyscy byli święcie przekonani, a gdy Rockstar w zwykły dzień wyleciał z zapowiedzią to chyba nie muszę przypominać co się działo. :)

No widzisz, R* nie jest głupi, jakby zapowiedział V dopiero na E3, to jasne może byłby to największy news całych targów, ale na pewno nie byłoby aż takiej podjarki, bo po prostu ta zapowiedź byłaby przytłoczna dziesiątkami innych trailerów, informacji, gameplay'i, zapowiedzi itp. itd. Więc tym bardziej Sony nie powinno czekać z zapowiedzią GoW4 aż do samych targów (tym bardziej, że jednak seria GOW nie jest aż tak popularna jak GTA).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...