Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Ciekawy jest dla was multiplayer? Ja jestem ciekawy z kim Kratos zamierza walczyć? Jego Vendetta przecież się zakończyła, jej ostatnia ofiara powinna zakończyć historię uniwersum ale... każdy zna scenkę po napisach.

 

Trudno mi się żegna z ulubionymi bohaterami, więc z otwartymi rękoma przyjmę nowego Boga Wojny, jednakże trudno mi sobie wyobrazić tak potężną, nową motywację, jaką do tej pory przejawiał łysol nr 1.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Po co? Pewne jest że gra wyjdzie, pewne że bohaterem będzie Kratos (bo kto inny? Przecież cała seria mogłaby się nazywać po prostu Kratos i nikt nie zauważyłby różnicy).

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Zmiana mitologi jest bardzo mało prawdopodobna. Skoro już samo zakończenie 3 części jest otwarte, oznacza to prawdopodobnie, że twórcy już od ukończenia prac mieli pomysł na 4 część. Teraz robota pewnie już wrze... Kto wie, czy kolejnym nemesis Kratosa nie zostanie Uranos, który pojawi się na scenie, kiedy wszyscy to jego wrogowie zostali wyrżnięci przez łysego.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Co wy z tymi innymi mitologiami??? Przeciez Kratos moze wyrznac w hadesie jeszcze conajmniej kilku Bogow/tytanow, ktorzy jak dotad nie pojawili sie w serii. Zarzuca zapewne jakis twist fabularny i tyle.

 

Bardziej martwi mnie kwestia samego gameplay'u. Nie to, zeby ten znany nam dotychczas byl zly - po prostu znam kilkka osob, ktore ukonczyly dwie czesci na PS2, a "trojke" odpalili na chwile po czym wylaczyli stwierdzajac, ze to znowu to samo i nie chce im sie w to grac. Taka prawda, ten gameplay jest juz troche przestarzaly. Lepiej byloby, gdyby np teraz Kratos walczyl z przeciwnikami 1 na 1, jak np w Prince of Persia z 2008 roku - same pojedynki zyskaly by dzieki temu na efektownosci, bo jak znam Santa Monica wygladaloby to kapitalnie!

 

Tak czy siak na 70% pokaza GoW 4 na E3, chociaz bardziej prawdopodobne wydaje mi sie VGA. No, chyba ze na E3 teaser, a na VGA gameplay :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...