Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Na infolinii powiedzieli mi że dosla kody na emaila. Właśnie odbieram.

 

E: Email od Euro:

Informujemy, że kody na 3-miesięczny abonament Playstation PLus będą rozsyłane przez nas drogą mailową w ciągu 2 dni roboczych po odbiorze towaru.

 

OK. kończymy offtop i piszemy o grze ;)

Odnośnik do komentarza

Mam za soba na razie poczatek, to co bylo w demie i ten fragment, ktory mial miazdzyc a przed ktorym demo sie konczylo.

 

No i zmiazdzylo :). Zaluje jak cholera, ze rozegralem demo przed premiera. Po pierwsze, tam gdzie mialem powiedziec WOW to siedzialem z bananem bo z bananem na pysku, ale bez wiekszej podniety dlatego, ze juz to widzialem. Jak skonczylem fragment z dema to w koncu zaczelo sie to czego nie widzialem. Jak to dobrze, ze tej wisienki na torcie nie pokazali wczesniej. Miazdzy i balem sie ze konsola mi wysiadzie (nie przesadzam, bo ostatnio mam z nia problemy). W zasadzie skala nie przebija GoW III, a mam go na swiezo skonczonego przed Wstapieniem i bardzo dobrze zrobilem, bo widze dobrze ten przeskok graficzny. Nie powiem, ze jest na poziomie Uncharted -> Uncharted 2 ale raczej God of War -> God of War 2. Model Kratosa jest wrecz nieziemski, na skorze doskonale widac, ze on nie jest pomalowany biala farba, tylko ma naprawde prochy na skorze. Owszem, dalo sie to odczuc w GoW III gdzie wtedy piano nad jego modelem i oteksturowaniem, ale tutaj to jest jeszcze wyzszy poziom. Cutscenki sa ostre jak zyleta, cycki kobiet jedrne i naturalnie faluja. To jest najlepiej wygladajaca gra na konsolach. No contest.

 

Gameplayowo od dema sie nic nie zmienilo, ale tak na szybko powiem, ze zmiany sa odczuwalne i na plus. Fajnie, ze umieszczono sprint z Ghost of Sparta.

 

Hmm, nie ogralem na razie wiele, ale czuje, dlaczego oceny sa takie a nie inne (jednak te od 7 w dol sa zenujace). Ascension to tak naprawde stary dobry GoW, w jeszcze lepszej oprawie, ze skryptami i QTE wyrywajacymi z kapci. Jednym sie to moglo przejesc, bo gra niczym nie zaskakuje. Zobacze jak bedzie dalej ale zapowiada sie, ze gra mnie nie zawiedzie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Po tym jak milan napisal, ze sie w jakim miejscu na normalu meczyl, zdecydowalem sie jednak pierwsze podejscie zaliczyc na normalu, zwazywszy, ze skoro wzialem polska wersje, to drugie podejscie na ng+ bede robil z polskim dubbingiem.

 

Normal jest w stosunku do trojki minimalnie trudniejszy. W zasadzie to moznaby powiedziec, ze prawie sam poziom prezentuja, z delikatnym wskazaniem na Wstapienie. Dobry na pierwszy raz. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pograłem 4H jestem, za mną jakieś 40% chyba każdy fan GOW będzie happy z tego co się dzieję na ekranie. Widać że materiał jest lekko  wyczerpany ;/, ta gra powinna mieć premierę w 2009 a GOW 3 teraz, wtedy pożegnanie generacji było by kosmiczne, teraz jest chyba tylko bardzo dobrze.

Edytowane przez FlashGordon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja lecę na hardzie i jest odczuwalnie ciężej niż w GoW 3, ale.... nie z powodu takiego, że przeciwnicy są trudni do pokonania, ale z winy nowego systemu. Jak dla mnie kompletnie zwalony jest system blokowania/kontrowania ciosów, a do tego roll jest jakiś taki upośledzony względem dema z E3. Owszem przeciwnicy na hardzie nie czekają na swoją kolej i atakują ochoczo (jeden po drugim czy tam razem), ostrza nie dają takiego powera, ale ogólnie tą trudność zwalam na nowy system.

 

Co do samego efektu wow, to jestem w 10 rodziale (3,5h gry) i narazie dupy mi nie urwało, a samo otwarcie moim zdaniem jest gorsze niż walka z Posejdonem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ja własnie przez troche zmęczony juz system dałem sobie  spokój i rozpocząłem po 1h gre od nowa na normalu, i dziękuje Bogu ze to zrobiłem, w żadnej innej czesci tak sie nie w(pipi)iałem że jestem pod sciana szlachotwany przez pionków i nic nie moge zrobic, ciagle tylko te same combosy na pol planszy i ciagle psują napełnianie rage'a,pare razy klnalem i chcialem tylko isc dalej.

Naprawde, fioletowy cerberus i te latajce scierwo nr 2 mnie strasznie w(pipi)iło swoim prostactwem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ktoś już napisał że to prequel, między każde dwie części mogą coś wcisnąć, nie ma tutaj sceny łączącej się płynnie z gow1.

 

Ogólnie może powinni wyjaśnić dlaczego po uzyskaniu tylu mocy w gow:a kratos płynąc łajbą w gow1 jest goły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...